XARALAMPAKHS

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (24-25/10)

Α1 ΕΠΣΗ (3η αγωνιστική)
Σάββατο 24/10/20
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Κυριακή 25/10/20
15:30 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ
Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μαυραντωνάκης Ι., Γενετζάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)

15:30 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

15:30 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

15:30 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ
Βασάκης Γ. Ε., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Σάββατο 24/10/20
15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Δ., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

15:30 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ
Γαρεφαλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

16:00 ΓΗΠ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ
Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Κυριακή 25/10/20
11:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Ρεμεδιάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

12:00 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Κυριακόπουλος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

12:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Μάτσας Κ., Τζανάκη Μ., Κωνσταντάκη Μ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Κυριακή 25/10/20
15:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ
Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΙΤΕΣ
Γαρεφαλάκης Κ., Μουλακάκης Κ., Σκρεπέτος Σ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

15:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΟΦΑΜ
Δρακωνάκης Ε., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

15:30 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ
Ζιούτος Κ., Φανουράκη Μ., Ζουρμπάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

19:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Β1ΕΠΣΗ (2η αγωνιστική)
Σάββατο 24/10/20
15:30 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Δρακωνάκης Ε., Μουλακάκης Κ., Ψαλιδάκης Σ
.
15:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Ζιούτος Κ., Κοκολάκης Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)

Κυριακή 25/10/20
12:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Κοκολάκης Μ.

19:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.

Β2 ΕΠΣΗ – (2η αγωνιστική)
Σάββατο 24/10/20
15:30 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπέτος Σ., Μασέλη Φ.

15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Πετρίδης Ι.

15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Πατεμτζής Γ., Τζανάκη Μ., Καλαϊτζής Γ.

15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ
Καρατζάς Γ., Μαυρουδής Ι., Καζόγλου Χ.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ (2η αγωνιστική)
Σάββατο 24/10/20
15:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Σαρόγλου Ε., Κωνσταντάκη Μ., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)

15:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
Κέφης Δ., Κρασαγάκης Χ., Ρεμεδιάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)

15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ
Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Πετούσης Ι.

Κυριακή 25/10/20
12:00 ΓΗΠ. ΠΟΜΠΙΑΣ: ΚΟΡΑΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Κανταρτζόγλου Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Γενετζάκης Ε.

12:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης Σ., Χριστουλάκης Ε.

Κύπελλο ΕΠΣΗ «Νερό Ρούβας» (1η φάση)
Σάββατο 24/10/20
18:30 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ψαλιδάκης Σ.