sdpi

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (2-3/3)

Α1 ΕΠΣΗ:(24η αγωνιστική)
Σάββατο 02/03/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.

Κυριακή 03/03/19
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.
15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Αδαμάκης Α. Θ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΝΟΜ
Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μισάι Δ.
15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΟΡΟΣ
Σπινάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Βασάκης Γ. Ε., Ψαρράς Κ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
18:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η.

Α2 ΕΠΣΗ:(24η αγωνιστική)
Σάββατο 02/03/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Ρεμιδιανάκης Δ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΛΙΝΤΟ
Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ
Κ., Θέμελη Π., Κλαμπατσέας Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ., Παπαδάκης Φ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)

Κυριακή 03/03/19
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
18:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Κρασαγάκης Χ., Ζερβάκης Ε. Γ., Καούρας Γ.

Β1 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική)
Σάββατο 02/03/19
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
17:30 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
18:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΒΟΝΗ
Δασκαλάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.

Κυριακή 03/03/19
11:00 ΓΗΠ. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ:
Μαστορίδης Δ., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η.
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΟΧΟΣ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ:ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π., Κλαμπατσέας Χ.

Β2 ΕΠΣΗ:(21η αγωνιστική)
Σάββατο 02/03/19
16:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΦΑΜ – ΔΕΙΛΙΝΑ
Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.

Κυριακή 03/03/19
11:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Ψαρράς Κ., Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε.
12:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΑΣΙΤΕΣ
Κυριακόπουλος Κ., Ζιουτος Κ., Τουρλουκάκη Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ
Καρατζάς Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Φερετζάκης Ν., Συναδινάκης Κ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
16:00 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Ρεμιδιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Μπεκιράκης Ι.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)
Σάββατο 02/03/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΙΝΙ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Φερετζάκης Ν., Ζιουτος Κ., Φανουράκη Μ.
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΡΟΔΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ.

Κυριακή 03/03/19
11:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Συναδινάκης Κ., Σιγανού Γ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
12:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι.
18:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Μπλαβάκης Ε., Ζαφείρης Α., Σαρόγλου Ε.