????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (19-20/1)

Α1 ΕΠΣΗ (18η αγωνιστική)
Σάββατο 19/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΟΙΡΕΣ
Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Κυριακή 20/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Φερετζάκης Ν., Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ
Μανδαλενάκης Ε., Κασαπάκης Α., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
15:00 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Κρασαγάκης Χ., Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)
Σάββατο 19/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Δασκαλάκης Ι., Μισάι Δ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.

Κυριακή 20/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΙΑΣ
Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ- ΡΟΥΒΑΣ
Κώστας Κ., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακωνάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΛΙΝΤΟ
Ζαφείρης Α., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Β1 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική)
Σάββατο 19/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Ελευθεράκης Σ., Σιγανού Γ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.

Κυριακή 20/01/19
11:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Μοχιανάκης Α.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Καρατζάς Γ., Μοχιανάκης Α., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Συναδινάκης Κ., Μισάι Δ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΒΟΝΗ
Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Χναράκης Δ.

Β2 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική)
Σάββατο 19/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΔΑΦΝΕΣ
Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η.
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΟΦΑΜ
Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Καζόγλου Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ., Βλαχάκης Ε.

Κυριακή 20/01/19
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μπαλίδης Α., Μανδαλενάκης Ε., Κασαπάκης Α.
12:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Σαμιωτάκης Ε., Ζαφείρης Α., Θέμελη Π.
15:00 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΡΑΥΚΟΣ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακάκης Α.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (12η αγωνιστική)
Σάββατο 19/01/19
13:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΡΟΔΙΑ
Σταυράκης Γ., Μαυρουδής Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΧΑΝΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Κυριακόπουλος Κ., Δρακωνάκης Ε., Δρακάκης Α.

Κυριακή 20/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ:ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Περτσελάκης Γ., Μπλαβάκης Ε., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ (Αναβλήθηκε)
18:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:ΙΝΙ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Σαρόγλου Ε., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.