diaithsia 1

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (5-6/1)

A1 ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική)
Σάββατο 05/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Κυριακή 06/01/19
13:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΠΑΝΟΜ – ΜΟΙΡΕΣ
Φερετζάκης Ν., Ελευθεράκης Σ., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Δασκαλάκης Α., Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Α2ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική)
Σάββατο 05/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – ΔΙΑΣ
Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΛΙΝΤΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακόπουλος Κ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Κυριακή 06/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

Β1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική)
Σάββατο 05/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ.

Β2 ΕΠΣΗ:(13η αγωνιστική)
Σάββατο 05/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ., Βλαχάκης Ε.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (10η αγωνιστική)
Σάββατο 05/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.