διαιτητής-4

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (8-9/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική)
Σάββατο 08/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ.

Κυριακή 09/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΠΟΡΟΣ
Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι.
15:00 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ
Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α., Ελευθεράκης Σ.
15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Φανουράκη Μ.

Α2 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική)
Σάββατο 08/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΛΙΝΤΟ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:15 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Ελευθεράκης Σ., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

Κυριακή 09/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Πετούσης Ευάγγελος )
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΑΣ
Πατεμτζής Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Μάτσας Κ., Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Β1 ΕΠΣΗ: (12η αγωνιστική)
Σάββατο 08/12/18
11:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ
Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΒΟΝΗ
Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακίδης Ρ.
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Χριστουλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ
Γρηγοράκης Ι., Χναράκης Δ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
18:00 ΓΗΠ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.

Β2 ΕΠΣΗ:(12η αγωνιστική)
Σάββατο 08/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ
Παπαδάκης Φ., Σιγανού Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Περτσελάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΡΑΥΚΟΣ
Ψαρράς Κ., Μαθιουδάκης Β., Λεονταράκης Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Δασκαλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.

Κυριακή 09/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – Ε.Γ.Ο.Η
Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Μπεκιράκης Ι.
15:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.

Γ΄ Κατ.ΕΠΣΗ:(9η αγωνιστική)
Σάββατο 08/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΡΟΔΙΑ
Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ., Μπατζακάκη Β.
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΙΝΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Τσαμπουράκης Γ., Ζιουτος Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
17:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Μαυρουδής Ι., Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π.
18:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Μπλαβάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ.

Κυριακή 09/12/18
15:15 ΓΗΠ. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ (Αναβλήθηκε)
15:15 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Ψαρράς Κ., Κατσογιάννης Η., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.