????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (10-11/11)

(Α1 ΕΠΣΗ: (10η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Κυριακή 11/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ
Νικολακάκης Β., Φερετζάκης Ν., Γενετζάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Παπαδάκης Φ.(ΦΩΤΟ), Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Γρηγοράκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΠΟΡΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

Α2 ΕΠΣΗ: (10η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΟΥΒΕΣ
Δασκαλάκης Α., Κρασαγάκης Χ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Αδαμάκης Α. Θ., Θέμελη Π., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

Κυριακή 11/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Βασάκης Γ. Ε., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΛΙΝΤΟ
Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΙ
Ζιουτος Κ., Τουρλουκάκη Χ., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Β1 ΕΠΣΗ: (8η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Χριστουλάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ.
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Ψαρράς Κ., Βισκαδούρος Μ., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Μαστορίδης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ
Καούρας Γ., Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)

Κυριακή 11/11/18
11:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Κώστας Κ., Συναδινάκης Κ., Σιγανού Γ.

Β2 ΕΠΣΗ: (8η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φανουράκη Μ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.

Κυριακή 11/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΟΦΑΜ
Αδαμάκης Α. Θ., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ
Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (5η αγωνιστική)
Σάββατο 10/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
15:00 Ελευθεράκης Σ., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.
15:30 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Ζιουτος Κ., Γρηγοράκης Ι., Κατσογιάννης Η.
17:30 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Μπεκιράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι.

Κυριακή 11/11/18
11:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΙΝΙ
Κυριακίδης Ρ., Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
13:30 ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Αναβλήθηκε)
15:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΡΟΔΙΑ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.