????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (27,28/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (8η αγωνιστική)
Σάββατο 27/10/18
(15: 00) ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ
Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Κυριακή 28/10/18
(15: 00) ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
(15: 00) ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
(15: 00) ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ
Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Γρηγοράκης Ι.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΟΡΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Α2 ΕΠΣΗ: (8η αγωνιστική)
Σάββατο 27/10/18
(15: 00) ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
(15: 00) ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακουλάκης Κ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
(15: 00) ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Κυριακή 28/10/18
(15: 00) ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΡΟΥΒΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Βισκαδούρος Μ., Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
(15: 00) ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΑΣΗΜΙ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
(15: 00) ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
Σαμιωτάκης Ε., Κασαπάκης Α., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
(15: 00) ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

Β1 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική)
Σάββατο 27/10/18
(15: 00) ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Αδαμάκης Α. Θ., Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε.
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Σαμιωτάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Μπαλίδης Α.
(15: 00) ΓΗΠ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ 3-0 α.α.
(18: 00) ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Φερετζάκης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)

Κυριακή 28/10/18
(11: 00) ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Φανουράκη Μ.
(15: 00) ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σπινάκης Ν., Θέμελη Π.

Β2 ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική)
Σάββατο 27/10/18
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ
Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Περτσελάκης Γ.
(15: 00) ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΑΣΙΤΕΣ
Γρηγοράκης Ι., Μαυρουδής Δ., Δρακωνάκης Ε.

Κυριακή 28/10/18
(11: 00) ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Μανδαλενάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Μπεκιράκης Ι.
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΟΦΑΜ
Ελευθεράκης Σ., Δρακωνάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
(15: 00) ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
(15: 00) ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Κυριακίδης Ρ., Μαυρουδής Δ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.