????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (20 &21/10)

Α1 ΕΠΣΗ: (7η αγωνιστική)
Σάββατο 20/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Βισκαδούρος Μ.(ΦΩΤΟ), Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Κυριακή 21/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Ζερβάκης Ε. Γ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:30 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ
Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
15:30 ΓΗΠ.ΜΟΧΟΥ: ΠΑΝΟΜ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

Α2 ΕΠΣΗ: (7η αγωνιστική)
Σάββατο 20/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15:30 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Κυριακή 21/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Ζιουτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΙΑΣ
Φερετζάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:30 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Κώστας Κ., Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Β1 ΕΠΣΗ: (5η αγωνιστική)
Σάββατο 20/10/18
15:30 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπαλίδης Α., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.
15:30 ΓΗΠ. ΧΑΡΑΥΓΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
18:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΒΟΝΗ
Χριστουλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.

Κυριακή 21/10/18
11:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
11:00 Χριστουλάκης Ε., Ζιουτος Κ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Περτσελάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
15:30 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΟΧΟΣ
Κυριακίδης Ρ., Μερκουλίδης Ν., Θέμελη Π.
15:30 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Σαμιωτάκης Ε., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε.

Β2 ΕΠΣΗ:(5η αγωνιστική)
Σάββατο 20/10/18
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΡΑΥΚΟΣ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.
15:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΦΑΜ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μαστορίδης Δ., Καρατζάς Γ., Βλαχάκης Ε.
15:30 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – Ε.Γ.Ο.Η
Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Μοχιανάκης Α.
15:30 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΕΙΛΙΝΑ
Περτσελάκης Γ., Κώστας Κ., Σιγανού Γ.

Κυριακή 21/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Ξυπάκης Γ., Μαθιουδάκης Β., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.

Τετάρτη 24/10/18
16:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΦΑΜ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

Γ ΕΠΣΗ: (3η αγωνιστική)
Σάββατο 20/10/18
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Σαρόγλου Ε.
15:30 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΡΟΔΙΑ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Καούρας Γ., Παπαδάκης Φ., Αδαμάκης Α. Θ.
15:30 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Ζιουτος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ.

Κυριακή 21/10/18
11:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Τζώρτζογλου Φ., Μαυραντωνάκης Α., Σαρόγλου Ε.
11:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΙΝΙ
Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
12:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Μάτσας Κ., Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ.