????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (22/23-9)

Α1 ΕΠΣΗ (3η αγων.)
Σάββατο 22/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
16:30 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Κυριακή 23/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
16:30 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΟΡΟΣ
Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
16:30 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
16:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Ζερβάκης Ε. Γ., Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
16:30 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΠΑΝΟΜ
Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
16:30 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Πατεμτζής Γ., Καούρας Γ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

Α2 ΕΠΣΗ (3η αγων.):
Σάββατο 22/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
16:30 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
16:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
16:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Κώστας Κ., Τσαμπουράκης Γ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

Κυριακή 23/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
16:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Νικολακάκης Β., Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
16:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ
Γρηγοράκης Ι., Μαστορίδης Δ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
16:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΗΜΙ
Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)

Β1 ΕΠΣΗ (1η αγων.):
Σάββατο 22/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
16:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ελευθεράκης Σ., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ.

Κυριακή 23/09/18
11:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μάτσας Κ.
11:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Επιτροπάκη Ε.
11:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.
16:30 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Φερετζάκης Ν., Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν.
16:30 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ : ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Κυριακίδης Ρ., Τουρλουκάκη Χ., Μαυρουδής Ι.

Β2 ΕΠΣΗ (1η αγων.):
Σάββατο 22/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.
16:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ- ΔΑΦΝΕΣ
Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Μαυραντωνάκης Ν.
16:30 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΟΦΑΜ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καζόγλου Χ., Επιτροπάκη Ε.

Κυριακή 23/09/18
11:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Δρακωνάκης Ε.
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
13:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Μαστορίδης Δ., Γρηγοράκης Ι., Φανουράκη Μ.