????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (10-11/2)

Α1 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική)
Σάββατο 10/02/18
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ (15:00)
Πατεμτζής Γ., Χριστουλάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

Κυριακή 11/02/18
ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ (15:00)
Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γρηγοράκης Ι.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ (15:00)
Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ (15:00)
Βασάκης Γ. Ε., Τρουλινός Κ., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
ΓΗΠ. ΑΡΧΑΝΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ(15:00)
Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ(15:00)
Κουναλάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ(15:00)
Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. (15:00)
Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ (15:00)
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Α2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)
Σάββατο 10/02/18
ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ (15:00)
Κώστας Κ., Τοπαλιδης Π., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ (15:30)
Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

Κυριακή 11/02/18
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΠΟΡΟΣ (12:30)
Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (15:00)
Παπαδάκης Φ., Σταυρακάκη Ν., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ(15:00)
Πατεμτζής Γ., Μαντσε Ν., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ(15:00)
Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – Ε.Γ.Ο.Η(15:00)
Δασκαλάκης Α., Πλαίτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΙ (15:00)
Ζερβάκης Ε. Γ., Καρατζάς Γ., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

Β1 ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική)
Σάββατο 10/02/18
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΓΑΡΙΠΑ (15:00)
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Θέμελη Π
ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ(15:00)
Γρηγοράκης Ι., Μπλαβάκης Ε., Συναδινάκης Κ.
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(15:00)
Ζιουτος Κ., Παπαδάκης Μ., Σαμιωτάκης Ε.
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ(15:00)
Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Επιτροπάκη Ε.

Κυριακή 11/02/18
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(15:00)
Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακάκης Α.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ(15:00)
Ζαφείρης Α., Τοπαλιδης Π., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ (15:30)
Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Στέφα Ά.

Β2 ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική)
Σάββατο 10/02/18
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ (15:00)
Κυριακόπουλος Κ., Μαντσε Ν., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΠΑΛΙΑΝΗΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΑΣΙΤΕΣ(15:30)
Σφακιανάκης Ε. Μ., Βισκαδούρος Μ., Δρακάκης Α

Κυριακή 11/02/18.
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ (12:00)
Σταυρακάκη Ν., Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ.
ΓΗΠ. ΒΑΚ: Ο.Φ.Η. 94 – ΔΑΜΑΣΤΑ (12:00)
Κουράκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Επιτροπάκη Ε.
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΡΟΚΑ – ΔΕΙΛΙΝΑ (12:30)
Καρατζάς Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Σαρόγλου Ε.
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ(15:00)
Αδαμάκης Α. Θ., Βλαχάκης Ε., Σιγανού Γ.

Γ΄ ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική)
Σάββατο 10/02/18
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ (15:00)
Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (15:00)
Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ:ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΓΩΝΙΕΣ (15:00)
Μοχιανάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. ΠΟΜΠΙΑΣ: ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ (15:00)
Δασκαλάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Πλαίτης Γ.

Κυριακή 11/02/18
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΟΦΑΜ (11:00)
Σφακιανάκης Ε. Μ., Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ (11:00)
Δασκαλάκης Ι., Μαντσε Ν., Μπεκιράκης Ι.
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΙΝΙ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ (12:00)
Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Στέφα Ά.