diaithsia 1

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του Σαββατοκύριακου (10/11 Φεβ.)

Α1 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική)
Σάββατο 09/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Α. Θ., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

Κυριακή 10/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ
Γρηγοράκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
15:00 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΠΟΡΟΣ
Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Ζερβάκης Ε. Γ., Μάτσας Κ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Α2 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική)
Σάββατο 09/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ (Αναβλήθηκε)

Κυριακή 10/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΔΙΑΣ
Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ:Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μισάι Δ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ:ΑΣΗΜΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Μπαλίδης Α., Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

Β1 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)
Σάββατο 09/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Σιγανού Γ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Ψαρράς Κ., Δρακωνάκης Ε., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Τουρλουκάκη Χ., Μερκουλίδης Ν.

Κυριακή 10/02/19
11:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ (Αναβλήθηκε)
12:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ:
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Ψαρράς Κ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

Β2 ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)
Σάββατο 09/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Συναδινάκης Κ., Φανουράκη Μ., Μπεκιράκης Ι.
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Χαραλαμπάκης Ε., Πατεμτζής Γ., Μαθιουδάκης Β.
16:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ.

Κυριακή 10/02/19
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΑΣΙΤΕΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Μισάι Δ.
12:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΦΑΜ
Μάτσας Κ., Ζερβάκης Ε. Γ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική)
Σάββατο 09/02/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΡΟΔΙΑ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Μπλαβάκης Ε., Σπινάκης Ν., Κώστας Κ.
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.(Αναβλήθηκε)

Κυριακή 10/02/19
11:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Ψαρράς Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαρόγλου Ε.
12:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Μοχιανάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΙΝΙ
Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.