????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (15-16/12)

Κυριακή 16/12/18
Α1 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΟΡΟΣ
Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Νικολακάκης Β., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΓΟΡΤΥΣ
Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ
Παπαδάκης Φ.(ΦΩΤΟ), Τουρλουκάκη Χ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΜΟΙΡΕΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Κώστας Κ., Μαυρουδής Ι., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΖΑΡΟΣ
Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

Α2 ΕΠΣΗ: (15η αγωνιστική)
Σάββατο 15/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΗΜΙ
Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΟΥΒΑΣ
Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Κυριακή 16/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Ε., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
Αδαμάκης Α. Θ., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΛΙΝΤΟ
Μαστορίδης Δ., Μισάι Δ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Β1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική)
Σάββατο 15/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Γρηγοράκης Ι.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΔΩΡΙΕΑΣ
Περτσελάκης Γ., Μαυρουδής Ι., Βλαχάκης Ε.

Κυριακή 16/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Περτσελάκης Γ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
18:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΓΑΡΙΠΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Καούρας Γ., Μπαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν.

Β2 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική)
Σάββατο 15/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΔΑΦΝΕΣ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σαρόγλου Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΟΦΑΜ
Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Θέμελη Π.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Δασκαλάκης Α., Μισάι Δ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.

Κυριακή 16/12/18
12:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Θέμελη Π.
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (10η αγωνιστική)
Σάββατο 15/12/18
18:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ., Δρακάκης Α.

Κυριακή 16/12/18
10:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ( Αναβλήθηκε)
11:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΡΟΔΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Τσαμπουράκης Γ., Βασάκης Γ. Ε., Δρακωνάκης Ε.
11:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Μαυρουδής Ι., Κώστας Κ., Συναδινάκης Κ.
12:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Μπλαβάκης Ε., Μάτσας Κ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.