διαιτητής-4

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (1-2/12)

Α1 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική)
Σάββατο 01/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ
Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

Κυριακή 02/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Γρηγοράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
15:00 ΓΗΠ.ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ
Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Μπλαβάκης Ε., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)

Α2 ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική)
Σάββατο 01/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ
Φερετζάκης Ν., Φανουράκη Μ., Μισάι Δ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ
Κουναλάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Κυριακή 02/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΓΟΥΒΕΣ
Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣΗΜΙ
Ζερβάκης Ε. Γ., Μισάι Δ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Μπαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μαυρουδής Δ., Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Β1 ΕΠΣΗ: (11η αγωνιστική)
Σάββατο 01/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΜΟΧΟΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Μαθιουδάκης Β., Δρακάκης Α.
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Μπλαβάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπεκιράκης Ι.
17:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.
18:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.

Κυριακή 02/12/18
12:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Μαστορίδης Δ., Μάτσας Κ., Θέμελη Π.

Β2 ΕΠΣΗ:(11η αγωνιστική)
Σάββατο 01/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ- ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Ρεμιδιανάκης Δ., Λεονταράκης Θ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ
Αδαμάκης Α. Θ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ., Μπαλίδης Α.
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ
Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)

Κυριακή 02/12/18
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Μάτσας Κ., Βοριζανάκης Σ., Θέμελη Π.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΟΦΑΜ
Κώστας Κ., Κυριακίδης Ρ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.

Γ΄ Κατ.: (8η αγωνιστική)
Σάββατο 01/12/18
15:00 ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
Χριστουλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΡΟΔΙΑ – ΙΝΙ (Αναβλήθηκε)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπατζακάκη Β.

Κυριακή 02/12/18
10:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Μαυρουδής Ι., Μαυραντωνάκης Ι., Μπλαβάκης Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.