????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (17-18/11)

Α1 ΕΠΣΗ: (11η αγωνιστική)
Κυριακή 18/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΙΚΗ
Κουναλάκης Γ., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)
715:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΟΙΡΕΣ
Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ψαρράς Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.

Α2 ΕΠΣΗ: (11η αγωνιστική)
Σάββατο 19/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ.
15:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΙΑΣ
Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.

Κυριακή 18/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΛΙΝΤΟ
Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η.
ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Καζόγλου Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βοριζανάκης Σ.
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ
Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ζιουτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν.
18:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Δασκαλάκης Α., Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ.

Β1 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική)
Σάββατο 17/11/18

15:00 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
18:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΜΟΧΟΣ
Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.
18:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Σαρόγλου Ε., Μαυραντωνάκης Ν.

Κυριακή 18/11/18
12:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΝΗ
Μάτσας Κ., Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α.
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.

Β2 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική)
Σάββατο 17/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΡΑΥΚΟΣ
Γρηγοράκης Ι., Μαθιουδάκης Β., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Ψαρράς Κ., Μανδαλενάκης Ε., Ρεμιδιανάκης Δ.

Κυριακή 18/11/18
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΦΑΜ – ΑΣΙΤΕΣ
Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
12:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Μ., Ψαρράς Κ.
15:00 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Κυριακίδης Ρ., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική)
Σάββατο 17/11/18
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΙΝΙ
Μπαλίδης Α., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Μοχιανάκης Α., Μαυρουδής Δ., Βισκαδούρος Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
15:15 ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Ρεμιδιανάκης Δ., Μισάι Δ., Δρακάκης Α.

Κυριακή 18/11/18
11:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Μπλαβάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
15:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ :
Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.