048731097de322302aff7e52151c991d_L

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (10-11/3)

Α1 ΕΠΣΗ: (22η αγωνιστική)
Σάββατο 10/03/18
15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ:ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Χαραλαμπάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Γρηγοράκης Ι.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΙΝΩΙΚΗ
Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Κυριακή 11/03/18
15:30 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Κώστας Κ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:30 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Καμπουράκης Μανώλης)
15:30 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ
Φερετζάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
15:30 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Βισκαδούρος Μ., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:30 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Κουναλάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Κρασαγάκης Χ., Καρατζάς Γ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΡΧΑΝΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Ζαχαριουδάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

Α2 ΕΠΣΗ: (21η αγωνιστική)
Σάββατο 10/03/18
15:30 ΓΗΠ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Δασκαλάκης Ι., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΔΙΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ 3-0 α.α.
15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

Κυριακή 11/03/18
15:30 ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
15:30 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε., Στεφανίδης Σ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
15:30 ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΡΟΥΒΑΣ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Γενετζάκης Ε., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

Β1 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική)
Σάββατο 10/03/18
15:30 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π.
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Τοπαλιδης Π., Γαρεφαλάκης Ε., Χναράκης Δ.
15:30 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Περτσελάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Σαρόγλου Ε.
18:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ
Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Μαντσε Ν.

Κυριακή 11/03/18
10:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.
15:30 ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Κυριακίδης Ρ., Τουρλουκάκη Χ., Καζόγλου Χ.
15:30 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Χριστουλάκης Ε., Επιτροπάκη Ε., Βλαχάκης Ε.

Β2 ΕΠΣΗ: (19η αγωνιστική)
Σάββατο 10/03/18
15:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΡΟΚΑ
Ζιουτος Κ., Κρασαγάκης Χ., Σταυράκης Γ.
15:30 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΕΙΛΙΝΑ
Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπεκιράκης Ι.

Κυριακή 11/03/18
15:30 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Πατεμτζής Γ., Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η.
15:30 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Ο.Φ.Η. 94 (Αναβλήθηκε)
15:30 ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΙΤΕΣ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Πλαίτης Γ., Δρακάκης Α.
15:30 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Ψαρράς Κ.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (18η αγωνιστική)
Σάββατο 10/03/18
15:30 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
Δασκαλάκης Α., Βλαχάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.
15:30 ΓΗΠ. ΠΟΜΠΙΑΣ: ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Σαμιωτάκης Ε., Πλαίτης Γ., Βισκαδούρος Α.
16:00 ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΙΝΙ
Συναδινάκης Κ., Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.

Κυριακή 11/03/18
11:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΓΩΝΙΕΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μοχιανάκης Α., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.
11:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΟΦΑΜ
Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π., Μπεκιράκης Ι.
12:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Μπαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ.
15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Τσαμπουράκης Γ., Σιγανού Γ., Στέφα Ά.

Κύπελλο ΕΠΣΗ: (5η φάση)
Τετάρτη 14/03/18
15:00 ΓΗΠ. ΠΟΑ: Π.Ο.Α. – ΜΟΙΡΕΣ
Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Κυριακόπουλος Κ.