227764

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (2&3/12)

Α1 Κατηγορία (11η αγωνιστική)
Σάββατο 02/12/17
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΜΟΙΡΕΣ (15:00)
Φουκάκης Γ. (ΦΩΤΟ), Καούρας Γ., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ(15:00)
Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

Κυριακή 03/12/17
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ(15:00)
Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής: Βλαχάκης Αντώνης)
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ(15:00)
Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ(15:00)
Ζερβάκης Ε. Γ., Κυριακίδης Ρ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ(15:00)
Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδακάκης Γ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΛΠΙΔΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ(15:00)
Βισκαδούρος Μ., Τουρλουκάκη Χ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ(15:00)
Αδαμάκης Ζ. Θ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ(15:00)
Μαυραντωνάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

Α2 ΕΠΣΗ: (11η αγωνιστική)
Σάββατο 02/12/17
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ(15:00)
Αδαμάκης Ζ. Θ., Κατσογιάννης Η., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ(15:00)
Δασκαλάκης Ι., Βασάκης Γ. Ε., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Κυριακή 03/12/17
ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΟΡΟΣ(15:00)
Ζαχαριουδάκης Γ., Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΔΙΑΣ(15:00)
Σταυρακάκη Ν., Ψαρράς Κ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Καμπουράκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η(15:00)
Κώστας Κ., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
ΓΗΠ. ΓΕΡΓΕΡΗΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ(15:00)
Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΗΜΙ(15:00)
Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ(15:00)
Σταυρακάκη Μ., Στεφανίδης Σ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

Β1 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική)
Σάββατο 02/12/17
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ(15:00)
Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ., Συναδινάκης Κ.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(15:00)
Καρατζάς Γ., Κυριακόπουλος Κ., Καμπιτάκης Κ.
ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ(15:00)
Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπλαβάκης Ε.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(15:00)
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Βλαχάκης Ε.
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ- ΓΑΡΙΠΑ(15:00)
Δρακουλάκης Κ., Θέμελη Π., Πλαίτης Γ.
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ(17:30)
Ελευθεράκης Σ., Μανδαλενάκης Ε., Ζαφείρης Α.

Κυριακή 03/12/17
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ(15:00)

Ζιουτος Κ., Πολυχρονάκης Ι., Σταυράκης Γ.

Β2 ΕΠΣΗ: (9η αγωνιστική)
Σάββατο 02/12/17
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: Ο.Φ.Η. 94 – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008(15:00)

Χριστουλάκης Ε., Ψαρράς Κ., Μπεκιράκης Ι.
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΡΟΚΑ – ΑΣΙΤΕΣ(15:00)
Σπινάκης Ν., Κώστας Κ., Καζόγλου Χ.
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ(15:00)
Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ.

Κυριακή 03/12/17
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (10:30)

Τοπαλιδης Π., Επιτροπάκη Ε., Βοριζανάκης Σ.
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ (12:45)
Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ(15:00)
Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Γενετζάκης Ε.

Γ΄ΚΑΤ ΕΠΣΗ: (8η αγωνιστική)
Σάββατο 02/12/17
ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ(15:00)

Μαστορίδης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Στέφα Ά.
ΓΗΠ. ΠΟΜΠΙΑΣ: ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΓΩΝΙΕΣ(15:00)
Σταυρακάκη Μ., Μπαλίδης Α., Φανουράκη Μ.
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(15:00)
Σταυράκης Γ., Επιτροπάκη Ε., Δρακάκης Α.

Κυριακή 03/12/17
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. (11:00)

Χναράκης Δ., Κώστας Κ., Σαρόγλου Ε.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΔΑΦΝΕΣ (12:00)
Ζαφείρης Α., Σταυρακάκη Μ., Βλαχάκης Ε.
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΟΦΑΜ(15:00)
Μάτσας Κ., Δρακάκης Α., Μαυρουδής Ι.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΙΝΙ(15:00)
Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ., Επιτροπάκη Ε.