????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησίας του σαββατοκύριακου (18&19/11)

Επανέναρξη των τοπικών πρωταθλημάτων μετά την διακοπή λόγω Εθνική Νέων.
Με την Επιτροπή διαιτησίας να ανακοινώνει του διαιτητές που θα σφυρίξουν στα γήπεδα του τοπικού.
Αναλυτικά
Α1 ΕΠΣΗ (9η αγωνιστική)
Σάββατο 18/11/17
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. (15:00)
Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΜΙΝΩΙΚΗ (15:00)
Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

Κυριακή 19/11/17
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ (15:00)
Φουκάκης Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γρηγοράκης Ι.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ (15:00)
Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ (15:00)
Πατεμτζής Γ., Κουράκης Ι., Τρουλινός Κ.
(Παρατηρητής: Καμπουράκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ (15:00)
Μανδαλενάκης Ε., Κώστας Κ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ (15:00)
Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ (15:00)
Ζερβάκης Ε. Γ., Ελευθεράκης Σ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ (15:00)
Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Α2 ΕΠΣΗ:(9η αγωνιστική)
Σάββατο 18/11/17
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΣΗΜΙ (15:00)
Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ., Γενετζάκης Ε.
(Παρατηρητής: Κωστάκης Ματθαίος)
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ(15:00)
Παπαδάκης Φ., Λεονταράκης Θ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Κυριακή 19/11/17
ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – Ε.Γ.Ο.Η (15:00)
Σταυρακάκη Μ., Μαυραντωνάκης Α., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ (15:00)
Φερετζάκης Ν., Παπαδακάκης Γ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ (15:00)
Ξυπάκης Γ., Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – Ο.Φ. Α. (15:00)
Μουρτζάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
ΓΗΠ. ΓΕΡΓΕΡΗΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ (15:00)
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζαφείρης Α., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ (15:00)
Σπινάκης Ν., Μάτσας Κ., Σταυρακάκη Ν.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Β1- ΕΠΣΗ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 18/11/17
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ (15:00)
Ζαφείρης Α., Γαρεφαλάκης Ε., Φανουράκη Μ.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ (15:00)
Δρακουλάκης Κ., Θέμελη Π., Ψαρράς Κ.
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ(15:00)
Μαστορίδης Δ., Φουκάκης Γ., Βλαχάκης Ε.
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ:ΓΟΥΒΕΣ- ΚΑΝΑΡΙΑ (15:00)
Φερετζάκης Ν., Αδαμάκης Ζ. Θ., Κατσογιάννης Η.
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ (17:30)
Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.

Κυριακή 19/11/17
ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ (15:00)
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (15:00)
Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Σιγανού Γ.

Β2- ΕΠΣΗ: (7η αγωνιστική)
Σάββατο 18/11/17
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ(15:00)
Περτσελάκης Γ., Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.

Κυριακή 19/11/17
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – Ο.Φ.Η. 94 (10:30)
Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Ι.
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 (12:30)
Κώστας Κ., Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ.
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣΙΤΕΣ (15:00)
Παπαδάκης Φ., Σαρόγλου Ε., Σταυράκης Γ.
ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (15:00)
Χριστουλάκης Ε., Μοχιανάκης Α., Επιτροπάκη Ε.
ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ (15:00)
Γ., Τσαμπουράκης Γ., Πλαίτης Γ.

Γ΄ Κατηγορία (6η αγωνιστική)
Σάββατο 18/11/17
ΓΗΠ. ΠΟΜΠΙΑΣ: ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ (15:00)
Σταυράκης Γ., Δρακάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ (15:00)
Σταυρακάκη Μ., Στέφα Ά., Μαυρουδής Ι.

Κυριακή 19/11/17
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.(11:00)
Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Γενετζάκης Ε.
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΓΩΝΙΕΣ (11:30)
Μάτσας Κ., Σπινάκης Ν., Σταυρακάκη Ν.
ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (11:30)
Μοχιανάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.
ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ:ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΟΦΑΜ (11:30)
Σαμιωτάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΙΝΙ (15:00)
Χναράκης Δ., Μαντσε Ν., Μπεκιράκης Ι.