????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα του Σαββάτου (23/2)- Το πρόγραμμα της Κυριακής

Α1 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική)
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 0-1
ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ 0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-1

Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (24/2)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Κώστας Κ., Κασαπάκης Α., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΟΙΡΕΣ
Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

Α2 ΕΠΣΗ: (23η αγωνιστική)
ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1-1
ΓΟΥΒΕΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2-2

Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (24/2)
12:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Σαμιωτάκης Ε., Σπινάκης Ν., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΡΟΥΒΑΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Μοχιανάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΔΙΑΣ
Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Σπινάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

Β1 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική)
ΒΟΝΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ 0-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (18:00)

Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (24/2)
11:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
11:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ., Φανουράκη Μ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Καζόγλου Χ., Θέμελη Π.
15:00 ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ: ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Συναδινάκης Κ., Μισάι Δ.

B2 ΕΠΣΗ: (20η αγωνιστική)
ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 0-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΑΦΝΕΣ 1-3

Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (24/2)
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ- ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΟΦΑΜ
Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: (17η αγωνιστική)
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΟΥΝΑΒΟΙ 0-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ 3-0

Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (24/2)
11:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Κλαμπατσέας Χ.
11:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΡΟΔΙΑ
Μοχιανάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.
12:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΙΝΙ
Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΑΝΩΓΕΙΩΝ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.