ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρωτάθλημα ΕΠΣΗ 
Γηήπεδο Σκουρέλου Έτος 2012 -2013

ΕΠΣΗ: Σαββατοκύριακο με Παιδικό πρωτάθλημα

Πρεμιέρα αυτό το σαββατοκύριακο του παιδικού πρωταθλήματα που διοργανώνει η ΕΠΣΗ σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κρήτης.
Στο πρωτάθλημα παίρνουν μέρος ομάδες από όλο το Νομό του Ηρακλείου και Αστέρας Αγίου Νικολάου.
Οι αγώνες του Σαββάτου παίζονται 11Χ11 σε κανονικά γήπεδα ενώ της Κυριακής σε 9Χ9 και στις πιο μικρές ηλικίες με σε 8Χ8 και 5Χ5
Τέλος θα πρέπει να σημειώσουμε από φέτος , την υποχρεωτική συμμετοχή των ομάδων της Α1 με τουλάχιστον μια ομάδα ανεξαρτήτου ηλικίας

ΣΑΒΒΑΤΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003 – ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ
1η Αγωνιστική Σάββατο 12/11/2016
ΠΟΑ-ΟΦΗ 9-10.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 10-11
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΛΙΝΤΟ 11-12.
ΡΕΠΟ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003 – ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
1η Αγωνιστική Σάββατο 12/11/2016
ΛΙΝΤΟ-ΠΟΑ-12/11/2016 9-10
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 10-11
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΟΦΗ 11-12
ΑΟΤ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-2

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003 – ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ
1η Αγωνιστική Σάββατο 12/11/2016
ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ (Γήπεδο Αγίων Δέκα ) 10-11
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ 10-11.
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 11-12.
ΟΦΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-2.

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ 2002-2003 – ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΑ
1η Αγωνιστική Σάββατο 12/11/2016
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΟΑ 9-10.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 10-11.
ΕΓΟΗ/ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ 11-12.
ΟΦΗ-ΠΑΟΚ 12-1.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-2.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005 – ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ
1η Αγωνιστική Σάββατο 12/11/2016
ARENA SPORTS CENTER – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 12-1.
ΠΟΑ-ΛΙΝΤΟ 1-2.
ΡΕΠΟ: ΟΦΗ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005 – ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
1η Αγωνιστική Σάββατο 12/11/2016
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9-10.
ΠΟΑ-ΑΟΤ 10-11.
ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ 11-12.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΛΙΝΤΟ 12-1.
ΟΦΗ-ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 1-2.

Γ1 ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005 – ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
1η Αγωνιστική Σάββατο 12/11/2016
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΛΙΝΤΟ 12-1.
ΠΟΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-2.
ΡΕΠΟ: ΜΙΝΩΙΚΗ

Γ2 ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005 – ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
1η Αγωνιστική Σάββατο 12/11/2016
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9-10.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 10-11.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΟΦΗ 11-.12
———————- ΚΥΡΙΑΚΗ ———————–
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005 – ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
1η Αγωνιστική – Κυριακή 13/11/2016
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΛΙΝΤΟ 9-10.
ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ-ΟΦΑ 10-11.
ΟΦΗ/ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11-12.
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ-ΚΑΝΤΙΑ 13/11/2016 12-1.

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005 – ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
1η Αγωνιστική – Κυριακή 13/11/2016
ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 9-10.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΟΑ 10-11.
ΠΑΝΟΜ/ ΑΡΕΝΑ – ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 11-12.
ΓΟΡΤΥΣ – ΑΟΚ 3-0 α.α.

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ 2004-2005 – ΓΗΠΕΔΟ LIDO SOCCER
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΠΑΟΚ-ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 10-11.
GERARDS/PAPADAKIS-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 11-12.
ΜΟΙΡΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 12-1.
ΚΟΡΑΚΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 1-2.
ΡΕΠΟ: ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007 – ΓΗΠΕΔΟ CANDIA
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΛΙΝΤΟ-ΟΦΗ 10-11.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΟΑ 11-12.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 12-1.

Β1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007 – ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 10-11.
ΠΟΑ-ΑΟΤ 11-12.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΦΗ 12-1.

Β2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007 – ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΛΙΝΤΟ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10-11.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ 11-12.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12-1.
ΡΕΠΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Γ1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007 – ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΚΑΝΤΙΑ 1-2.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 11-12.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 12-1.

Γ2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007 – ΓΗΠ. Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΛΙΝΤΟ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 11-12.
ΟΦΗ ΧΕΡ/ΣΟΥ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 12-1.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ ΝΙΚ-ΜΟΙΡΕΣ 1-2.

Δ1 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007 – ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΑΜΝΙΣΟΣ-ΓΑΛΙΑ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11-12.
ΑΓ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΓΟΡΤΥΣ 12-1.
ΠΟΑ-ΟΦΑ 1-2.

Δ2 ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007 – ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΙΝΤΟ 9-10.
ΚΟΡΑΚΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 10-11.
ΖΑΡΟΣ-ΟΦΗ ΧΕΡΟΣΝΗΣΟΥ 11-12.
ΔΩΡΙΕΑΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12-1.

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ 2006-2007 – ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΛΙΝΤΟ 9-10.
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΠΟΑ 10-11.
ΟΦΗ-ΑΟΚ 11-12.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-GERARS/PAPADAKIS 12-1.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009 – ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΠΟΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10-11.
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11-12.
ΠΑΝΟΜ /ΑΡΕΝΑ-ΛΙΝΤΟ 12-1.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009 – ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΛΙΝΤΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10-11.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΟΑ 9-10.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΝΙΚ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11-12.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΟΤ 12-1.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ 1-2.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009 – ΓΗΠΕΔΟ SPORT POINT
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 9-10.
ΛΙΝΤΟ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10-11.
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ- ΜΟΙΡΕΣ 11-12.
ΟΦΑ-ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 12-1.

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009 – ΓΗΠΕΔΟ SPORT POINT
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΛΙΝΤΟ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 9-10.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ 10-11.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 11-12.
ΔΩΡΙΕΑΣ-ΠΟΑ 12-1.

E’ ΟΜΙΛΟΣ 2008-2009 – ΓΗΠΕΔΟ LIDO SOCCER
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
GERARDS/PAPADAKIS-ΑΛΜΥΡΟΣ 10-11.
ΠΟΑ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11-12.
ΚΑΝΤΙΑ ΣΠΟΡ-ΚΟΡΑΚΑΣ 12-1.
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΜΝΙΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ 1-2.

A’ ΟΜΙΛΟΣ 2010-2011 – ΓΗΠΕΔΟ CANDIA
1η Αγωνιστική – Κυριακή 13/11/2016
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΟΑ 11-12.
ΛΙΝΤΟ-ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 10-11.
ΑΕ ΚΡΗΤΗΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 12-1.

B’ ΟΜΙΛΟΣ 2010-2011 – ΓΗΠΕΔΟ CALCETTO
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΚΑΝΤΙΑ ΣΠΟΡ 10-11.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11-12.
ΠΟΑ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12-1.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ 2010-2011 – ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
1η Αγωνιστική Κυριακή 13/11/2016
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ- ΟΦΗ 10-11.
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ 11-12.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 12-1.