ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΚ (Γ ΕΘΝΙΚΗ)

ΕΠΣΗ: Ολόκληρο το πρόγραμμα της Β1 και της Β2 κατηγορίας

Με 18 ομάδες θα διεξαχθεί το πρωτάθλημα της Β΄ κατηγορίας χωρισμένο σε 2 ομίλους όπως κάθε χρόνο άγνωστο για την ώρα αν ξεκινήσεις στα τέλη του Οκτώβρη όπως έχει προγραμματιστεί αφού όπως είπε και ο πρόεδρος της ΕΠΣΗ κ. Τζώρτζογλου όλα εξαρτώνται από την πορεία της επιδημίας

Το πλήρες πρόγραμμα
Β1 Κατηγορία

1η Αγωνιστική & 10η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ – ΑΟΚ
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

2η Αγωνιστική & 11η Αγωνιστική
ΑΟΚ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΡΕΠΟ : ΓΑΡΙΠΑ

3η Αγωνιστική & 12η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΟΚ
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΡΕΠΟ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

4η Αγωνιστική & 13η Αγωνιστική
ΑΟΚ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.

5η Αγωνιστική 14η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ

6η Αγωνιστική 15η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΑΟΚ
ΓΑΡΙΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ
ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ

7η Αγωνιστική 16η Αγωνιστική
ΑΟΚ – ΓΑΡΙΠΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΕΡΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΡΕΠΟ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

8η Αγωνιστική & 17η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΓΑΡΙΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΟΚ
ΡΕΠΟ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

9η Αγωνιστική & 18η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΑΟΚ
ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ

Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η Αγωνιστική & 10η Αγωνιστική
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΖΑΡΟΣ
ΘΕΡΙΣΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ
ΔΑΦΝΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΚΑΝΑΡΙΑ

2η Αγωνιστική & 11η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΠΑΛΙΑΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΖΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ
ΡΕΠΟ – ΘΕΡΙΣΟΣ

3η Αγωνιστική & 12η Αγωνιστική
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΘΕΡΙΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΠΑΛΙΑΝΗ – ΖΑΡΟΣ
ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική & 13η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ
ΘΕΡΙΣΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΡΕΠΟ – ΖΑΡΟΣ

5η Αγωνιστική & 14η Αγωνιστική
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ
ΠΑΛΙΑΝΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΖΑΡΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική & 15η Αγωνιστική
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΘΕΡΙΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική & 16η Αγωνιστική
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΘΕΡΙΣΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΖΑΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ – ΔΑΦΝΕΣ

8η Αγωνιστική & 17η Αγωνιστική
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΖΑΡΟΣ
ΘΕΡΙΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΔΑΦΝΕΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ – ΠΑΛΙΑΝΗ

9η Αγωνιστική & 18η Αγωνιστική
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΑΛΙΑΝΗ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ