ΕΠΣΗ: Ολόκληρο το πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (16&17/1)

Α1ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Κυριακή 17/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τουρλουκάκη Χ.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Πατεμτζής Γ., Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Τοπαλιδης Π.
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Κουναλάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ.
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Ζαχαριουδάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Κασαπάκης Α.

Α1ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος (16η αγωνιστική)
Σάββατο 16/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΠΑΝΟΜ – ΡΑΥΚΟΣ ΜΑΛΙΩΝ

Βισκαδούρος Μ., Σταυρακάκη Μ., Γαρεφαλάκης Μ. Κ.
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Μουρτζάκης Ι., Σπινάκης Ν., Αδαμάκης Α. Θ.
Κυριακή 17/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ FC ΖΑΡΟΥ
Σπινάκης Ν., Στεφανίδης Σ., Μαστορίδης Δ.
ΓΗΠ. Ε.Γ.Ο.Η – ΜΙΝΩΙΚΗ ΕΓΟΗ
Χανιωτάκης Χ., Τζανακάκης Ε., Θέμελη Π.
ΓΗΠ. Π.Ο.Α. – ΡΟΥΒΑΣ
Κουκουλάκης Μ., Τρουλινός Κ., Μαυρουδής Δ.

Α2 ΕΠΣΗ (16η αγωνιστική)
Σάββατο 16/01/16 ώρα 15:00

ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ– ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Φερετζάκης Ν., Λεονταράκης Θ., Περτσελάκης Γ.
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΦΑΙΣΤΟΣ
Κουράκης Ι., Χαραλαμπάκης Ε., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)
Κυριακή 17/01/16 15:00
ΓΗΠ. ΑΝΑΛΗΨΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Μουρτζάκης Ι., Λαδομένος Μ., Παπαδόπουλος Ι.
ΓΗΠ. ΑΕΚ: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Λιανδράκης Φ., Φορτετσανάκης Μ., Σαρόγλου Ε.
ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΔΙΑΣ
Σταυρακάκη Μ., Κυριακίδης Ρ., Μοχιανάκης Α.
ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ:ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Βισκαδούρος Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

Β1 ΕΠΣΗ (15η αγωνιστική)
Σάββατο 16/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΒΟΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Χριστουλάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Ρεμιδιανάκης Δ.
ΓΗΠ. ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ: ΝΙΠΙΔΙΤΟΣ – ΜΟΧΟΣ
Σφακιανάκης Ε. Μ., Παπαδόπουλος Ι., Κούρπας Ν.

Κυριακή 17/01/16 11:00
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΓΟΥΒΕΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ

Αδαμάκης Α. Θ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

Κυριακή 17/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΙΝΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Ρεμιδιανάκης Δ., Καμπιτάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΠΟΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Σαρρής Γ., Βοριζανάκης Σ., Καραβασίλης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)

Β2 ΕΠΣΗ(15η αγωνιστική)
Σάββατο 16/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΑ

Ζερβάκης Ε. Γ., Ζαχαριουδάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
Πατεράκης Μ., Χαιρέτης Γ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)

Κυριακή 17/01/16 ώρα 10:00
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: Π.Ο.Η. – ΠΥΡΓΟΥ

Κυριακίδης Ρ., Φορτετσανάκης Μ., Πειρασμάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

Κυριακή 17/01/16 ώρα11:00
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ/ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Ελευθεράκης Σ., Σαρρής Γ., Τουρλουκάκη Χ.

Κυριακή 17/01/16 ώρα 12:00
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΑΣΗΜΙ

Τζανακάκης Ε., Θέμελη Π., Μπλαβάκης Ε.

Κυριακή 17/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Περτσελάκης Γ., Πλαίτης Γ., Σαβουιδάκης Σ.
ΓΗΠ. ΑΣΠΙΣ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΚΟΡΑΚΑΣ
Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Παπαδάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.

Γ΄ Κατηγορία (13η αγωνιστική)
Σάββατο 16/01/16 ώρα 15:00
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

Κασαπάκης Κ., Δασκαλάκης Ι., Καραβασίλης Γ.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Ελευθεράκης Σ., Παπαδάκης Γ., Μπλαβάκης Ε.
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Φορτετσανάκης Μ., Κρασαγάκης Χ., Τζώρτζογλου Φ.
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Συναδινάκης Κ., Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α.
ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
Κασαπάκης Α., Βοριζανάκης Σ., Μπαλίδης Α.
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΚΟΡΦΕΣ
Λαλιώτης Γ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)

Κυριακή 17/01/16 ώρα 11:30
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΠΟΤΑΜΙΕΣ – Ο.Φ.Η. 94

Δασκαλάκης Α., Κασαπάκης Κ., Σαβουιδάκης Σ.