????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ:Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (27/28-1)

Α1ΕΠΣΗ: (17η αγωνιστική)
Σάββατο 27/01/18
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ (15:00)
Μαυρουδής Δ.(ΦΩΤΟ), Κυριακόπουλος Κ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ)
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΦΑΙΣΤΟΣ(15:00)
Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

Κυριακή 28/01/18
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΛΙΝΤΟ(15:00)
Φουκάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Παπαδακάκης Γ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ(15:00)
Βασάκης Γ. Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΑΡΧΑΝΩΝ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ(15:00)
Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ (15:00)
Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ(15:00)
Μουρτζάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ(15:00)
Κουναλάκης Γ., Τρουλινός Κ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Βλαχάκης Αντώνης)
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΡΩΜΑΝΟΣ(15:00)
Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

Α2ΕΠΣΗ: (16η αγωνιστική)
Σάββατο 27/01/18
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ(15:00)
Φουκάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
ΓΗΠ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η(15:00)
Σπινάκης Ν., Δρακουλάκης Κ., Επιτροπάκη Ε.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Κυριακή 28/01/18
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΩΡΙΕΑΣ(15:00)
Κυριακίδης Ρ., Κατσογιάννης Η., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΑΥΚΟΣ(15:00)
Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Δ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΡΟΥΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ(15:00)
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαντσε Ν., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ(15:00)
Ν., Φανουράκη Μ., Γενετζάκης Ε.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΑΣΗΜΙ(15:00)
Πολυχρονάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ (15:15)
Μαυραντωνάκης Ι., Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

Β1 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική)
Σάββατο 27/01/18
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΓΟΥΒΕΣ(15:00)
Κώστας Κ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ(15:00)
Τοπαλιδης Π., Μαντσε Ν., Μαυρουδής Ι.
ΓΗΠ. ΜΟΧΟΥ : ΜΟΧΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ(15:00)
Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κυριακίδης Ρ.

Κυριακή 28/01/18
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ(15:00)
Δρακουλάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Βλαχάκης Ε.
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΓΑΡΙΠΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ(15:00)
Ζερβάκης Ε. Γ., Συναδινάκης Κ., Χναράκης Δ.
ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑ(15:00)Σ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Σταυράκης Γ., Δρακάκης Α.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ(17:30)
Μαστορίδης Δ., Αδαμάκης Α. Θ., Μπλαβάκης Ε.

Β2 ΕΠΣΗ: (14η αγωνιστική)
Σάββατο 27/01/18
ΓΗΠ. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πλαίτης Γ., Μαστορίδης Δ.
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΑ(15:00)
Σαμιωτάκης Ε., Κουναλάκης Γ., Θέμελη Π.
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΣΙΤΕΣ(15:00)
Αδαμάκης Α. Θ., Κατσογιάννης Η., Στέφα Ά.

Κυριακή 28/01/18
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – Ο.Φ.Η. 94 (11:00)
Κώστας Κ., Πλαίτης Γ., Βλαχάκης Ε.
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΡΟΚΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ(15:00)
Χριστουλάκης Ε., Ζαχαριουδάκης Γ., Μπεκιράκης Ι.
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (15:00)
Σφακιανάκης Ε. Μ., Ψαρράς Κ., Στέφα Ά.

Γ΄ ΕΠΣΗ: (13η αγωνιστική)
Σάββατο 27/01/18
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ(15:00)
Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α., Μπεκιράκης Ι.
ΓΗΠ. ΠΟΜΠΙΑΣ: ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ(15:00)
Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ., Δρακάκης Α.
ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΓΩΝΙΕΣ (15:00)
Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Σιγανού Γ.

Κυριακή 28/01/18
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΟΦΑΜ(11:00)
Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Γενετζάκης Ε.
ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (12:00)
Καρατζάς Γ., Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ.
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΙΝΙ – ΔΑΦΝΕΣ(12:00)
Συναδινάκης Κ., Ζερβάκης Ε. Γ., Χναράκης Δ.
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ(12:45)
Μπαλίδης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ.

Κύπελλο ΕΠΣΗ: (4η φάση)
Τετάρτη 31/01/18
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ (14:30)
ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ (14:30)