????????????????????????????????????

ΕΠΣΗ:Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββατοκύριακου (26-27/1)

Α1 ΕΠΣΗ: 19η αγωνιστική
Σάββατο 26/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Μανδαλενάκης Ε.(ΦΩΤΟ), Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)

Κυριακή 27/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Φερετζάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
15:00 ΓΗΠ. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:00 ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ: ΖΑΡΟΣ – ΠΟΡΟΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:00 ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ
Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ
Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ., Σπινάκης Ν.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΟΜ
Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

Α2 ΕΠΣΗ: 19η αγωνιστική
Σάββατο 26/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15:00 ΓΗΠ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ (0-3 α.α.)
15:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΛΙΝΤΟ – ΑΣΗΜΙ
Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

Κυριακή 27/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – ΔΙΑΣ
Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
15:00 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ., Σιγανού Γ.

Β1 ΕΠΣΗ: 16η αγωνιστική
Σάββατο 26/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ., Μαστορίδης Δ.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΒΟΝΗ – ΜΟΧΟΣ
Σπινάκης Ν., Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ.

Κυριακή 27/01/19
11:00 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ.
11:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Καρατζάς Γ., Γρηγοράκης Ι., Κασαπάκης Α.
12:00 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ – ΓΑΡΙΠΑ
Περτσελάκης Γ., Μαυρουδής Ι., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ.

Β2 ΕΠΣΗ:16η αγωνιστική
Σάββατο 26/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΡΑΥΚΟΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
Αδαμάκης Α. Θ., Μοχιανάκης Α., Δρακωνάκης Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Παπαδάκης Φ., Βασάκης Γ. Ε., Κώστας Κ.

Κυριακή 27/01/19
11:00 ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΑΦΝΕΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978
Χριστουλάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
11:00 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΟΦΑΜ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Σφακιανάκης Ε. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
12:00 ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ
Δασκαλάκης Ι., Ζερβάκης Ε. Γ., Θέμελη Π.
15:00 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ
Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μοχιανάκης Α., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: 13η αγωνιστική
Σάββατο 26/01/19
15:00 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΡΟΔΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
15:00 ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.

Κυριακή 27/01/19
11:00 ΓΗΠ. ΤΥΛΙΣΟΥ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Μοχιανάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε.
15:00 ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α., Μπατζακάκη Β.
15:00 ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΙΝΙ
Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.
34. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 27/01/19 15:00 Μαυρουδής Ι., Περτσελάκης Γ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ.