zaxarioudakis.

ΕΠΟ: O τελικός πίνακας διαιτητών και βοηθών της Β’ Εθνικής 2016-17

Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ έδωσε στη δημοσιότητα τον οριστικό πίνακα των διαιτητών και των βοηθών της Β’ Εθνικής για τη σεζόν 2016-17, μετά και τις προωθήσεις από την τρίτη κατηγορία.

Η λίστα περιλαμβάνει συνολικά 67 ρέφερι και 109 επόπτες, όπως λέγονταν παλιότερα. Και είναι απόλυτα επίκαιρη με δεδομένο ότι μπαίνουμε στην τελική ευθεία της έναρξης του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής με την κλήρωση το απόγευμα της Δευτέρας (5/9).

Αναλυτικά (και με αλφαβητική σειρά με βάση την Ένωση) είναι οι:

Διαιτητές Β’ Εθνικής

Αντωνίου Κωνσταντίνος (Αθηνών)

Ζαραβίνος Άγγελος (Αθηνών)

Ντάουλας Φώτιος (Αθηνών)

Περράκης Κωνσταντίνος (Αθηνών)

Γκάμαρης Ανδρέας (Αθηνών)

Αντιπαριώτης Μιχαήλ (Ανατολικής Αττικής)

Μανούχος Ευάγγελος (Αργολίδας)

Γκοβέσης Δημήτριος (Αρκαδίας)

Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης (Αρκαδίας)

Αθανασίου Χαράλαμπος (Άρτας)

Κουτσιαύτης Αριστομένης (Άρτας)

Μακρυπόδης Νικόλαος (Αχαΐας)

Παπαδόπουλος Γεώργιος (Αχαΐας)

Μιχαηλίδης Γεώργιος (Βοιωτίας)

Καραλιόλιος Ανδρέας (Γρεβενών)

Δημητρόπουλος Σταύρος (Δυτικής Αττικής)

Σταθόπουλος Σπυρίδων (Δυτικής Αττικής)

Κυρίτσης Εμμανουήλ (Δωδεκανήσου)

Μίαρης Εμμανουήλ (Δωδεκανήσου)

Κυριαζίδης Γεώργιος (Έβρου)

Λάμπρου Γεώργιος (Εύβοιας)

Φώτης Στυλιανός (Εύβοιας)

Διώτης Κωνσταντίνος (Ευρυτανίας)

Μαρκαντωνάτος (Γεώργιος Ηλείας)

Βρέσκας Γεώργιος (Ημαθίας)

Μαλούτας Δημήτριος (Ημαθίας)

Μαρόπουλος Νικόλαος (Ημαθίας)

Μελτζανίδης Γεώργιος (Ημαθίας)

Κατσικογιάννης Αλέξανδρος (Ηπείρου)

Βισκαδούρος Μάριος (Ηρακλείου)

Ζαχαριουδάκης Γεώργιος (Ηρακλείου)

Μουρτζάκης Ιωάννης (Ηρακλείου)

Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος (Θεσπρωτίας)

Κιγιτζή Ενγκίν (Θράκης)

Κουμπαράκης Στέφανος (Θράκης)

Τόμπρος Κωνσταντίνος (Κέρκυρας)

Σέζος Αθανάσιος (Κιλκίς)

Ζούγρας Διονύσιος (Κοζάνης)

Τσιμεντερίδης Σταύρος (Κοζάνης)

Κακριδής Παναγιώτης (Κορινθίας)

Ανούσος Νικόλαος (Λακωνίας)

Μπουμαρσόπουλος Αγησίλαος (Λάρισας)

Τζήλος Αθανάσιος (Λάρισας)

Σωτηριάδης Χαράλαμπος (Λασιθίου)

Κουλουδής Παναγιώτης (Λέσβου)

Γκορτσίλας Ευστάθιος (Μακεδονίας)

Λυμπούδης Αριστείδης (Μακεδονίας)

Μηλιάδης Κωνσταντίνος (Μακεδονίας)

Τεβεκέλης Νικόλαος (Μακεδονίας)

Μιχελής Σπυρίδων (Πειραιά)

Τσαμούρης Αλέξανδρος (Πειραιά)

Φωτιάς Βασίλειος (Πέλλας)

Παπαργυρίου Λάμπρος (Πιερίας)

Συμεωνίδης Παναγιώτης (Πιερίας)

Ρούσος-Μπεκερτζής Νικόλαος (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Σταυρουλάκης Γεώργιος (Ρεθύμνου)

Γκουγκούδης Ιωάννης (Σερρών)

Σκουλάς Εμμανουήλ (Σερρών)

Τζουμαλάκης Απόστολος (Σερρών)

Γρατσάνης Ευάγγελος (Τρικάλων)

Μανασής Κωνσταντίνος (Τρικάλων)

Μανούρας Χρήστος-Δημήτριος (Τρικάλων)

Τζοβάρας Γεώργιος (Φθιώτιδας)

Θεοδωρόπουλος Νικόλαος (Φλώρινας)

Σημαιάκης Απόστολος (Χαλκιδικής)

Τσαγκαράκης Πέτρος (Χανίων)

Χρυσός Γρηγόριος (Χανίων)

Βοηθοί

Απτόσογλου Ιορδάνης – Αθηνών

Κουντουρέλης Γεώργιος – Αθηνών

Κουτσόγιαννος Νότης – Αθηνών

Λυμπερόπουλος Δημήτριος – Αθηνών

Πασπάτης Αλέξιος – Αθηνών

Σαμοΐλης Δημήτριος – Αθηνών

Τζάκος Ελευθέριος – Αθηνών

Αντωνόπουλος Ιωάννης – Αιτωλοακαρνανίας

Καλαμπόκης Κωνσταντίνος – Αιτωλοακαρνανίας

Κολοσιώνης Αθανάσιος – Αιτωλοακαρνανίας

Τριανταφύλλου Βασίλειος – Αιτωλοακαρνανίας

Δουλγεράκης Εμμανουήλ Ανατολικής – Αττικής

Καραθανάσης Αλέξανδρος Ανατολικής – Αττικής

Μπούξμπαουμ Ράινχαρτ Ανατολικής – Αττικής

Σπυρόπουλος Παντελής Ανατολικής – Αττικής

Τριανταφύλλου Κωνσταντίνος – Αρκαδίας

Χαραλαμπόπουλος Ανδρέας – Αρκαδίας

Κακαφώνης Μιχαήλ – Αχαΐας

Μεϊντανάς Ανδρέας – Αχαΐας

Οικονόμου Σπήλιος – Αχαΐας

Παγούρας Βασίλειος – Βοιωτίας

Φίλος Δημήτριος – Βοιωτίας

Στεφούλης Αθανάσιος – Γρεβενών

Φαλτάκας Θεοδόσης – Γρεβενών

Χατζηνάκος Γεώργιος – Δράμας

Κρέτσιμος Γεώργιος Δυτικής – Αττικής

Οικονόμου Κωνσταντίνος Δυτικής – Αττικής

Πρέντζας Δημήτριος Δυτικής – Αττικής

Φαρμάκης Κωνσταντίνος Δυτικής – Αττικής

Καραΐσκος Παναγιώτης – Έβρου

Περιβολάρης Ιωάννης – Εύβοιας

Πριόνας Δαυίδ – Εύβοιας

Πυλαρινός Αντώνιος – Ζακύνθου

Καραλής Ιωάννης- Ηλείας

Γιάντσης Κωνσταντίνος – Ημαθίας

Κελεσίδης Μιχάλης – Ημαθίας

Παπαδάκης Αθανάσιος – Ημαθίας

Διαμάντης Λάμπρος – Ηπείρου

Καραλής Ελευθέριος – Ηπείρου

Μωυσιάδης Θεόφιλος – Ηπείρου

Γαρεφαλάκης Ευστάθιος – Ηρακλείου

Δασκαλάκης Αντώνιος – Ηρακλείου

Μαυρουδής Δημήτριος – Ηρακλείου

Παπαδάκης Μιχαήλ – Ηρακλείου

Τρουλινός Κωνσταντίνος – Ηρακλείου

Τίκας Δημήτριος του Λάμπρου – Θεσπρωτίας

Δημητριάδης Ευθύμιος – Θράκης

Καμπερίδης Φώτιος – Καβάλας

Μηναδάκης Εμμανουήλ – Καβάλας

Βογιατζής Ελευθέριος – Καρδίτσας

Στεφανής Γεώργιος – Καρδίτσας

Τακόπουλος Βασίλειος – Καρδίτσας

Τίκας Δημήτριος του Χρήστου – Καρδίτσας

Σκορδίλης Θεοχάρης-Δημήτριος – Κέρκυρας

Τζιαμπάσης Χρήστος – Κοζάνης

Τζιουβάρας Θεόδωρος – Κοζάνης

Κωνσταντόπουλος Παναγιώτης – Κορινθίας

Παπανικολάου Γεώργιος – Κορινθίας

Πυργάκης Χρήστος – Κορινθίας

Σεφέρης Δημήτριος – Κορινθίας

Αρμακόλας Ισίδωρος – Κυκλάδων

Σταματάκος Γεώργιος – Λακωνίας

Αναστασίου Γεώργιος – Λάρισας

Καρακώστας Απόστολος – Λάρισας

Νίκζας Αχιλλέας – Λάρισας

Παπαδημητρίου Χρήστος – Λάρισας

Πάγκαλος Νικόλαος – Λασιθίου

Μπάλιακα Ανδριάνα – Λέσβου

Αϊναλής Θεόδωρος – Μακεδονίας

Μιχαηλίδης Ευστάθιος – Μακεδονίας

Νατσιόπουλος Δημήτριος – Μακεδονίας

Παπαδόπουλος Ηλίας – Μακεδονίας

Πάτρας Πέτρος – Μακεδονίας

Τσιότσος Νικόλαος – Μακεδονίας

Αθανασοπούλου Σοφία – Μεσσηνίας

Καρβούνης Μάριος – Μεσσηνίας

Λάμιας Σταύρος – Μεσσηνίας

Σερεμέτης Παναγιώτης – Μεσσηνίας

Εμπλιούκ Ιλίας – Ξάνθης

Χατζημωυσιάδης Αναστάσιος – Ξάνθης

Κούλα Χουσεΐν – Ξάνθης

Γιαννίκος Γεώργιος – Πειραιά

Κοτζαμανίδης Ηλίας – Πειραιά

Κουτσουμπού Παναγιώτα – Πειραιά

Τζιλίρης Δημήτριος – Πειραιά

Χαλβατζάκος Παναγιώτης – Πειραιά

Δεμερτζής Χρήστος – Πέλλας

Βρούζος Κωνσταντίνος – Πιερίας

Ζέρβας Δημήτριος – Πιερίας

Θεοδώρου Γεώργιος – Πιερίας

Βυζιργιανάκης Γεώργιος-Μάριος – Ρεθύμνου

Κοκμοτός Ιωάννης – Ρεθύμνου

Σίπκας Σταύρος – Σάμου

Ζιγκερίδης Αναστάσιος – Σερρών

Καμπούρης Βασίλειος – Σερρών

Σάββας Νικόλαος – Σερρών

Κωτούλας Πέτρος – Τρικάλων

Λεωνίδας Κωνσταντίνος – Τρικάλων

Μανούρας Νικόλαος – Τρικάλων

Τζάνης Νικόλαος – Τρικάλων

Δημόπουλος Νικόλαος – Φλώρινας

Γούτας Στυλιανός – Χαλκιδικής

Κελάζογλου Γεώργιος – Χαλκιδικής

Χριστάκογλου Γεώργιος – Χαλκιδικής

Αναστασάκης Αντώνιος – Χανίων

Μαρνέζος Εμμανουήλ – Χανίων

Σινιοράκης Αντώνιος – Χανίων

Πετρίδης Γεώργιος – Χίου