????????????????????????????????????

ΔΟΠΑΦΜΑΗ: Όλα τα αποτελέσματα του παιδικού Πρωταθλήματος


Χωρίς απρόοπτα ξεκίνησε το παιδικό πρωτάθλημα που διοργανώνει το τμήμα αθλητισμου του δήμου Ηρακλείου ( ΔΟΠΑΦΜΑΗ)
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής
ΗΛΙΚΙΕΣ 2000 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΣΙΤΕΣ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-8
ΟΦΗ -ΠΑΤΟΥΧΑΣ 8-0
ΠΑΟΚ- ΠΑΟ 6-1
ΡΕΠΟ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΛΙΝΤΟ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-0
ΟΦΗ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-3
ΠΟΑ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

ΑΕΚ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-1
ΛΙΝΤΟ- ΜΟΙΡΕΣ 4-0
ΜΙΝΩΙΚΗ- ΠΟΑ 3-1
ΟΦΗ- ΠΑΟ 0-4
ΡΕΠΟ:ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΛΙΝΤΟ 1-0
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ 1-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΠΟΑ 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ -ΟΦΑ 0-1
ΡΕΠΟ:ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΟΦΗ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΛΙΝΤΟ 0-5
ΠΟΑ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 5-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΑΕΚ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1-2
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ -ΠΟΑ 2-3
ΑΟΤ ΟΦΗ 1-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΛΙΝΤΟ 1-3
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

ΑΜΝΙΣΟΣ / ΡΩΜΑΝ.- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-1
ΟΦΗ- ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 0-8
ΠΟΑ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2-3
ΡΕΠΟ:ΛΙΝΤΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΑΕΚ -ΑΟΚ 5-5
ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ- ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1-8
ΔΟΞΑ -ΠΑΟ 1-3
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΟΦΑ 6-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΑΕΚ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-1
ΟΦΗ/ΧΕΡΣΟΝΗΣ. -ΜΟΙΡΕΣ 3-6
ΠΑΟΚ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9-1
ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ- ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ 6-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΠΑΟ- ΠΟΑ 1-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΟΦΗ 1-7
ΡΕΠΟ:ΛΙΝΤΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 5-3
ΜΙΝΩΙΚΗ -ΠΟΑ 0-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΠΑΟ 2-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-3
ΛΙΝΤΟ- ΑΟΤ 3-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 5-4
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΑΣΙΤΕΣ 7-3
ΑΕΚ -ΛΙΝΤΟ 5-6
ΜΟΙΡΕΣ -ΑΟΚ 18-0
ΟΦΗ -ΓΙΟΥΧΤΑΣ 4-6

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOINT ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 1-4
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 6-1
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ 1-5
ΔΩΡΙΕΑΣ- ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣ. 1-7
ΠΟΑ- ΟΦΑ 2-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOINT ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ- ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ 6-2
ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ /ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1-11
ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ- ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ 5-3
ΔΟΞΑ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ -ΜΙΝΩΙΚΗ 0-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3-3
ΟΦΗ -ΜΟΙΡΕΣ 14-1
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΛΙΝΤΟ 8-7

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΑΟΤ 4-6
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3-8
ΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΠΟΑ 6-9
ΛΙΝΤΟ -ΠΑΟ 5-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΟΦΗ 15-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΛΙΝΤΟ ΟΦΗ 12-1
ΠΑΟ- ΑΣΙΤΕΣ 10-2
ΠΟΑ- ΜΙΝΩΙΚΗ 0-9
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ- ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ 4-4
ΡΕΠΟ: ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΑΜΝΙΣΟΣ/ ΡΩΜΑΝΟΣ- ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 3-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 ΡΕΠΟ
ΜΙΝΩΙΚΗ- ΠΟΑ 2-1
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7-6
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ -ΔΟΞΑ 3-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΑΕΚ -ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2-5
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ -ΠΟΑ 3-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΟΦΗ 3-2
ΛΙΝΤΟ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 9-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ ΑΓΩΝ. 7Χ7
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -ΔΩΡΙΕΑΣ 0-3
ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-1
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΠΑΟ 5-4
ΡΕΠΟ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ