????????????????????????????????????

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και των 8 ομίλων και οι σφυρίχτρες της Κυριακή (21/1)

Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής θα συνεχιστεί την Κυριακή (21/1) με δράση και στους οκτώ ομίλους, με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Πέμπτη (18/1) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες.
Οι αναμετρήσεις θα ξεκινήσουν στις 15.00, εκτός από τα παιχνίδια Σκουφάς Κομποτίου – Α.Ε. Λευκίμμης, Λεωνίδιο – Παλληξουριακός, Ρόδος – Ιάλυσος και Πανθηραϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής, που έχουν ώρα έναρξης τις 14.00, 12.00, 17.00 και 13.00 αντίστοιχα.

Αναλυτικά:
Κρητικός όμιλος 8ος (13η αγωνιστική)
Ηρόδοτος – Ηλυσιακός
Σωτηριάδης, Πάγκαλος, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)
Άγιος Ιερόθεος – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Ζαχαρόπουλος, Βιντσεντζάτος, Μάναλης (Ανατολικής Αττικής)
Παλαιοχώρα – Α.Ε. Μυλοποτάμου
Κρασαγάκης (ΦΩΤΟ), Γαρεφαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
Αιγάλεω – Ατσαλένιος
Ντουμιτρέσκου, Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Ψύλλος (Λέσβου)
Κηφισιά – Φωστήρας
Μπαϊρακτάρης, Κοκαρίδας, Στάμος (Αθηνών).

1ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Α.Ε. Διδυμοτείχου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Κιοτζένης, Κηλικιώτης, Κεχαγιά (Ξάνθης)
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Νέστος Χρυσούπολης
Παλιούρας, Κουφός, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)
Καβάλα – Απόλλων Παραλιμνίου
Γκορτσίλας, Αϊναλής, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Δρακίδης, Καραγιάννης, Γκιόση (Θράκης)
Ελπίδα Σκουτάρεως – Άρης Αβάτου
Πολυχρόνης (Πιερίας), Μεταξιώτης, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
Δόξα Προσκυνητών – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Γκοντόλιας (Ξάνθης)

2ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Α.Ε. Καρίτσας – Άρης Παλαιοχωρίου
Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Νίκζας, Καρακώστας (Λάρισας)
Α.Ο. Καρδίας – Μακεδονικός
Χανίδης, Κωνσταντίν, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Πολυχρονίου (Καστοριάς), Μωυσιάδης, Στεφούλης (Γρεβενών)
Κιλκισιακός – Νάουσα
Παρχαρίδης, Οικονομίδης, Ραβικάλης (Δράμας)
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής, Κεσίσογλου (Πέλλας)
Λαγκαδάς – Αλμωπός Αριδαίας
Τρακαλιάνης, Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών)
Ηρακλής – Πιερικός
Κατόπης (Σάμου), Κελεσίδης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

3ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Πανλευκάδιος – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Σιντόρης, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)
Εθνικός Φιλιππιάδας – Καστοριά
Κωστούλας, Μάνος (Άρτας), Γιώτης (Ηπείρου)
Αστέρας Παραποτάμου – Μακεδονικός Φούφα
Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κέφης, Ντομάρης (Πρέβεζας)
Σκουφάς Κομποτίου – Α.Ε. Λευκίμμης
Νέος, Λιόντος, Τσαντάς (Ηπείρου)
Ερμής Αμυνταίου – Θεσπρωτός
Γρατσάνης, Νταλούκας, Σταφυλάς (Τρικάλων)
Νέος Αμφίλοχος – Τηλυκράτης
Πάνος, Καραλής, Κοττορός (Ηπείρου)

4ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Θήβα – Οπούντιος Μαρτίνου
Φίτσας, Νατσιόπουλος, Παύλος (Δυτικής Αττικής)
Αλμυρός – Βελούχι
Μέγας, Ταγκαλίδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Νίκη Βόλου
Λαθύρης, Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)
Α.Ο. Σελλάνων – ΝΠΣ Βόλος
Μπλούνας, Καλύβας, Γάκος (Φθιώτιδας)
Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Ιτέας
Τσιμεντερίδης, Ιωαννίδης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)
Ρήγας Φεραίος – Αμβρυσσέας
Αγγελούλης, Τσάπραζης, Πατέτσος (Λάρισας)

5ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Τσικλητήρας Πύλου – Διαγόρας Βραχνέικων
Καλογεράκος (Ζακύνθου), Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)
Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΟ Βάρδας
Αγγελάκος, Τριανταφύλλου, Κύριος (Αρκαδίας)
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναρκαδικός
Τζαγκαράκης, Μεσσήνης, Οικονόμου (Αχαΐας)
Καλαμάτα – Πανηλειακός
Γκάμαρης, Νιδριώτης (Αθηνών), Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής)
Λεωνίδιο – Παλληξουριακός
Τσιρογιάννης, Γεωργακόπουλος, Βασιλόπουλος (Αχαΐας)
Αχαϊκή – Ζάκυνθος
Αθανασίου (Άρτας), Βασιλόπουλος, Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

6ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Προοδευτική – Διαγόρας
Φώτης (Εύβοιας), Δέτση, Ζήρδας (Αθηνών)
Εθνικός – Ιωνικός
Κακριδής, Γιαννίκος (Πειραιά), Πετρίδης (Χίου)
Ασπρόπυργος – Ζευγολατιό
Αλαμπέης, Τζίκας, Χιόνης (Αθηνών)
Κερατσίνι – Λουτράκι
Ξηρογιάννης, Δελλής, Κορακιανίτης (Βοιωτίας)
Ρόδος – Ιάλυσος
Μιχόπουλος, Τασούλιας, Ανδρέου (Μακεδονίας)

7ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Αήττητος Σπάτων – Θύελλα Ραφήνας
Δραγάτης, Μητάρης, Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)
Πανθηραϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Ιωαννίδης, Κορωνάς (Πειραιά), Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)
Ταμυναϊκός – Ερμής Κιβερίου
Ευθυμίου, Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Λυρής (Λέσβου)
Αιολικός – Χαλκίδα
Περράκης, Αραβίδης, Νικολάου (Αθηνών)
Τριγλία Ραφήνας – Ερμιονίδα
Μπαλαχούτης, Κεφαλιάκος, Φαγκρίδας (Πειραιά)