????????????????????????????????????

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (18&19/11)

Φουλ δράση έχουμε το Σαββατοκύριακο (18-19/11) στη Γ’ Εθνική, με τη διεξαγωγή της 7ης αγωνιστικής για 1ο, 5ο, 6ο, 7ο και 8ο όμιλο, της 9ης για 3ο και 4ο και της 10ης για τον 2ο.
Με τον πρωτοπόρο Ηρόδοτο να ανοίγει την αυλαία της αγωνιστικής , υποδεχόμενος τον Φωστήρα στην Αλικαρνασσό, με στόχο την νίκη που θα εδραιώσει ακόμη περισσότερο στην κορυφή της βαθμολογίας. Το παιχνίδι θα γίνει το Σάββατο (18/11) και αρχίζει στις 15:00.
Στο Ατσαλένιο ο ΠΟΑ υποδέχεται τον νεοφώτιστο στην κατηγορία ΑΟ Παλαιόχωρας και θέλει με τη σειρά του την τέταρτη συνεχόμενη νίκη του, ώστε να συνεχίσει την καταδίωξη του συμπολίτη. Τέλος, στο Ντέρμπι του Ρεθύμνου, η ΑΕ Μυλοποτάμου και ο Ερμής Ζωνιανών θα «σφαχτούν» για το τρίποντο που οδηγεί στην παραμονή.
Όλες οι αναμετρήσεις, στη συντριπτική πλειοψηφία τους, ξεκινούν στις 15.00 της Κυριακής (19/11).
Εξαίρεση αποτελούν τα Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης, Σκούφας Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας, Α.Σ. Ρόδος – ΑΠΟ Κερατσίνι και Ηρόδοτος – Φωστήρας που γίνονται το Σάββατο (18/11) στις 15.00, το Ερμής Αμυνταίου – Α.Ε. Λευκίμμης που ξεκινά στις 14.00 της Κυριακής και το Τσικλητήρας Πύλου – Ζακυνθιακός που θα αρχίσει στις 13.00 της ίδιας ημέρας.

Αναλυτικά:
Κρητικός όμιλος (8ος – 7η αγωνιστική)
Ηρόδοτος – Φωστήρας
Νταούλας (Δυτικής Αττικής), Κομισοπούλου (Χανίων), Λιοδάκης (Ρεθύμνου)
Ατσαλένιος – Α.Ο. Παλαιόχωρας
Ταμπουρατζής, Πάγκαλος, Κεφεσάκης (Λασιθίου)
Α.Ε. Μυλοποτάμου – Ερμής Ζωνιανών
Χαραλαμπάκης (ΦΩΤΟ), Μαυρουδής, Παπαδάκης (Ηρακλείου)
ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλυσιακός
Κουναλάκης, Α. Δασκαλάκης, Ι. Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
Κηφισιά – Αιγάλεω
Τσουκαλάς, Δέτση, Ζήδρας (Αθηνών)

1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Α.Ε. Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Δρακίδης, Δημητριάδης, Δανδανίδης (Θράκης)
Δόξα Προσκυνητών – Ελπίς Σκουτάρεως
Γεωργιτσόπουλος, Ραβικάλης, Οικονομίδης (Δράμας)
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Σιδηρόπουλος, Διαμάντης, Κίτσος (Έβρου)
Αετός Ορφανού – Καβάλα
Κιγιτζή, Τζιώτζιος (Θράκης), Κηλικιώτης (Ξάνθης)
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Τρακαλιάνης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Τσαλουχίδης, Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Καμπανιακός – Άρης Παλαιοχωρίου
Πολυχρόνης, Σαλτσίδης, Μηνούδης (Πιερίας)
Αγροτικός Αστέρας – Πιερικός
Δημητριάδης, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Χανίδης, Παπαδόπουλος, Μεταξιώτης (Μακεδονίας)
Νάουσα – Ηρακλής
Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Αλμωπός Αριδαίας
Πολυχρονίου, Πρεσπάρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)
Α.Ο. Καρδιας – Α.Σ. Φίλιππος Αλεξανδρούπολης
Μαυρίδης, Ταγκαλίδης, Μίλτσης (Πέλλας)
Εδεσσαΐκός – Κιλκισιακός
Μιχουλιας, Κουφός, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Α.Ε. Ποντίων – Τηλυκράτης
Μαλουτας, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)
Σκούφας Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας
Μπαΐλής, Τσόγκας, Ντομάρης (Πρέβεζας)
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά
Ζαμπαλάς, Καραλής, Αντωνίου (Ηπείρου)
Ερμής Αμυνταίου – Α.Ε. Λευκίμμης
Καρατέρπος, Μπαλιάγκας, Ιωαννίδης (Κοζάνης)
Αμφίλοχος – Θεσπρωτός
Νέος, Κοττορος, Τσαντας (Ηπείρου)
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Ματσούκας, Κουτρομάνος, Γαλανόπουλος (Αιτ/νίας)

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου
Καλαμάτας, Δέλχας, Χατζηκαμαγιάννης (Ευβοίας)
Α.Ο. Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου
Αγγελούλης, Στάικος, Κοτούμπας (Λάρισας)
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρούσης, Αναστασίου, Σακκας (Θεσσαλίας)
Α.Ο. Θήβα – Γ.Σ. Αλμυρός
Ιωαννίδης, Σγουράκης, Κορώνας (Πειραιά)
Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
Γκορτσίλας, Αϊναλής, Τσιότσιος (Μακεδονίας)
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας
Τσιτσανούδης, Τσαπραζής, Νάκας (Λάρισας)

5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Τσικλητήρας Πύλου – Ζακυνθιακός
Τσιρογιάννης, Βασιλόπουλος, Ζούλης (Αχαΐας)
Παλληξουριακός – Καλαμάτα
Κέκελος, Βαλλιανος, Σούζας (Αιτ/νιάς)
Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Βεργέτης, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Νίκα (Αργολίδος)
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέικων
Λιάρος, Χατζημανώλης, Παναγάκος (Λακωνίας)
Παναρκαδικός – Αστέρας Βλαχιώτη
Ρούτσης, Τριαντάφυλλος, Σάνος (Κορινθίας)
Αχαϊκή – Λεωνίδιο
Σταυρόπουλος, Καραλής, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Προοδευτική – Ιάλυσος
Καλογερόπουλος, Αραβίδης (Αθηνών), Ψύλλος (Λέσβου)
Ιωνικός – Διαγόρας Ρόδου
Παπαποστόλου (Εύβοιας), Παγουράς, Δελλής( Βοιωτίας)
Α.Σ. Ρόδος – ΑΠΟ Κερατσίνι
Παρχαρίδης (Δράμας), Χρυσαϊδης, Πασάλης (Χαλκιδικής)
Α.Ο. Ζευγολατιού – Πέλοπας Κιάτου
Ρούσσος, Σεφέρης, Μπουρτσοβίτης (Κορινθίας)
Λουτράκι – Ασπρόπυργος
Νικολάου, Βαξεβάνης, Νικολάου (Αθηνών)

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Αήττητος Σπάτων – Ερμιονίδα
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Φαρμάκης, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)
Ερμής Κιβερίου – Παναργειακός
Τζαγκαράκης, Μεσσήνης, Οικονόμου(Αχαΐας)
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα Ραφήνας
Τζαμουτζαντώνης, Καλογερόπουλος, Στεφάνου (Χίου)
Τριγλία Ραφήνας – Αιολικός
Κάτοικος, Καραγιαννίδης, Σταυρόγλου (Αθηνών)
Α.Ο. Χαλκίς – Ταμυναϊκός
Μανιώτης, Χόικας (Ανατολικής Αττικής), Μανάλης (Καβάλας)