Patemtzis1

Γ’ Εθνική(2η αγ.) Το πλήρες πρόγραμμα και οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (6/7-10)

Με τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής των 8 ομίλων θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο (6-7/10) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (3/10) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα ματς.
Ο κύριος όγκος των αγώνων θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 16.00, ενώ τα παιχνίδια Στυλίδα – Νίκη Βόλου και Παναιγιάλειος – Ιάλυσος θα γίνουν το Σάββατο στις 16.00 και 15.00 αντίστοιχα.
Επίσης, άλλη ώρα έναρξης έχουν οι κυριακάτικοι αγώνες Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός (13.30), Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός (12.00), Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός (13.00) και Ασπρόπυργος – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
5ος όμιλος (ομάδες Κρήτης)
Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά
Πουλόπουλος, Κοτζαμανίδης, Παγουρτζής (Πειραιά)

Κερατσίνι – Α.Ε. Νεάπολης
Δραγάτης, Βιντσεντζάτος, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)

Γιούχτας – Ιωνικός
Κολύτας, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Προοδευτική – Επισκοπή
Τσουκαλάς, Νιδριώτης, Νικολάου (Αθηνών)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Παλαιόχωρα
Πατεμτζής (ΦΩΤΟ), Γαρεφαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ατσαλένιος
Τσαγκαράκης, Αναστασάκης (Χανίων), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

1ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μαρόπουλος, Παπαδόπουλος, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης
Χορόζογλου, Χασιώτης, Ραβικάλης (Δράμας)

ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού
Γεωργιτσόπουλος, Τσακίρης, Κουβαλάκης (Δράμας)

Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Σιδηρόπουλος, Διαμαντής (Έβρου), Γκιόση (Θράκης)

Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Τζουμαλάκης (Σερρών), Καμπερίδης, Καρασαββαΐδης (Καβάλας)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου
Τσιαουσίδης, Παπαδόπουλος, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Λαγκαδάς – ΠΑΟ Κουφαλίων
Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής (Πέλλας), Κωτούλας (Κιλκίς)

ΠΟ Τρίγλιας – Αλμωπός Αριδαίας
Βουρνέλης, Νταβέλας (Μακεδονίας), Μανασής (Τρικάλων)

Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

Μακεδονικός – Βέροια
Τσακαλίδης, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
Κατεριάδης, Κεσίσογλου, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης
Μέγας, Μηνούδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Θεοχάρης, Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)

3ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα
Κατσικογιάννης, Λιόντος, Θανασιάς (Ηπείρου)

Τηλυκράτης – Θεσπρωτός
Ματσούκας, Τσιλίκας, Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας)

Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου
Αθανασίου, Παπαδημητρίου, Μάνος (Άρτας)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα
Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας
Μπαϊλής, Φραγκούλης, Κέφης (Πρέβεζας-Λευκάδας),

Σούλι Παραμυθίας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Πάνος (Ηπείρου), Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

4ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Φωκικός – Αλμυρός
Κωστούλας (Άρτας), Γαλανόπουλος, Λύσσαρης (Αιτωλοακαρνανίας)

Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου
Αγγελούλης, Νάκας, Δεδικούσης (Λάρισας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Τσετσίλας, Φαλτάκας (Γρεβενών), Λεωνίδας (Τρικάλων)

Πιερικός – Αστέρας Ιτέας
Γιουματζίδης, Δέλλιος (Πέλλας), Σιανίδης (Μακεδονίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Μετέωρα
Πανυτσίδης, Βογδόπουλος, Πραχάλης (Κοζάνης)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Α.Ο. Σελλάνων
Καλατζής (Θεσσαλίας), Μάνος (Λάρισας), Σφυρής (Θεσσαλίας)

(6/10) Στυλίδα – Νίκη Βόλου
Ψυχούλας, Παγουράς, Δελής (Βοιωτίας)

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός
Kακουλίδης (Θράκης), Στεφούλης (Γρεβενών), Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού
Σφέτσιας (Σάμου), Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός
Αυγερινός (Αρκαδίας), Λέκκας, Λυκομήτρος (Αργολίδας)

Αστέρας Αμαλιάδας – Θύελλα Ραφήνας
Καδδάς, Κακαφώνης (Αχαΐας), Καρβούνης (Μεσσηνίας)

Αχαρναϊκός – Διαγόρας
Μπακογιάννης (Αθηνών), Κουρέντας (Τρικάλων), Κολλιάκος (Αθηνών)

(6/10) Παναιγιάλειος – Ιάλυσος
Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Κύριος (Αρκαδίας)

7ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός
Βλάχος, Κυριακόπουλος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός
Βισκαδούρος (Ηρακλείου), Γούρνιας, Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

Αιολικός – Καλλιθέα
Τζαμουτζαντώνης, Πετρίδης, Στεφάνου (Χίου)

Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας
Μπαλαχούτης (Πειραιά), Μέστρος (Λέσβου), Κορωνάς (Πειραιά)

Χαλκίδα – Κόρινθος
Γκάμαρης (Αθηνών), Κοττορός (Δωδεκανήσου), Τζίκας (Αθηνών)

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι
Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά), Μητράκος (Αθηνών)

8ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Ασπρόπυργος – Α.Ο. Εικοσιμίας
Μαχαίρας, Βαξαβανέλλης, Χιόνης (Αθηνών)

Παναργειακός – Α.Ο. Υπάτου
Νταούλας, Οικονόμου, Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)

Μανδραϊκός – Ερμιονίδα
Καλογερόπουλος, Κοκαρίδας (Αθηνών), Μουτάφης (Κυκλάδων)

Παναρκαδικός – Λέρνα
Ρούσσος, Τριαντάφυλλος, Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

Α.Ο. Κατασταρίου – Πάμισσος Μεσσήνης
Τζαγκαράκης, Ανδριανός, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη
Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Πέλλανας Καστορείου – Αμβρυσσέας
Ρούτσης, Σάνος, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας).