minwtayros-daaox

Γ’ Εθνική: Χανιώτικο «τρίο» στο Γεντί Κουλέ…

Ο Χανιώτης Μπερτάκης ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι του ΟΦΗ με τους Τράχωνες στο Γεντί Κουλέ στο πλαίσιο της 14 ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής, ενώ ο Λασιθιώτης από το Ηράκλειο ορίστηκε στο παιχνίδι των Ζωνιανών ανάμεσα τον Ερμή και τον Ηλυσιακό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλης της Γ΄Εθνικής την Κυριακή (10/1)
4ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Τριγλία Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Κουκουλάς (Λέσβου), Πρέντζας (Δυτ. Αττικής), Κάντας (Λέσβου)

Κηφισιά – Γλυφάδα
Γιόγκας (Εύβοιας), Περιβολάρης (Εύβοιας), Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας)

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Κόλλιας (Αργολίδας), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας), Σπηλιώτης (Κορινθίας)

Ηράκλειο – ΠΑΟ Κρουσώνα
Αλιάγας (Δυτ. Αττικής), Μουγιακάκος (Δυτ. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός
Κοκκινάκης (Λασιθίου), Παπαδάκης (Ηρακλείου), Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Εθνικός – Ιάλυσος
Ρατσιάτος (Αργολίδας), Νενεκούμης (Αργολίδας), Πάγκαλος (Λασιθίου)

ΟΦΗ – Τράχωνες
Μπερτάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων), Αναστασάκης (Χανίων)

Φωστήρας – Επισκοπή
Μανούρας (Τρικάλων), Πυργάκης (Κορινθίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

1ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Εθνικός Σερρών – Απόλλων Κρύας Βρύσης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Κοζάνη – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Χιώτης (Τρικάλων), Μανάσης (Τρικάλων), Σταφυλάς (Τρικάλων)
Έβρος Σουφλίου – Καβάλα
Δρακίδης (Θράκης), Σαμουρκασίδης (Θράκης), Καρακασίδης (Θράκης)
Απόλλων Καλαμαριάς – Εορδαϊκός
Τσαπάρας (Σερρών), Γκαϊντατζής (Σερρών), Καμπούρης (Σερρών)
Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κυριαζίδης (Έβρου), Μηναδάκης (Καβάλας), Κίτσος (Έβρου)
Νέστος Χρυσούπολης – Καμπανιακός
Θεολόγου (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Δέλλιος (Πέλλας)
Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Νέου Αγιονερίου
Τσιοφλίκη (Λάρισας), Νίκζας (Λάρισας), Καραγιάννης (Λάρισας)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Δραγάτης (Χαλκιδικής), Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Καραΐσκος (Έβρου)
Ρεπό: Άρης

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Φαρκαδόνα
Τόμπρος (Κέρκυρας), Βλάσσης (Κέρκυρας), Γραικός (Κέρκυρας)
Ρήγας Φεραίος – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Παπαδόπουλος (Κοζάνης), Ιωαννίδης (Κοζάνης)
Θεσπρωτός – Πύδνα Κίτρους
Τίκας (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας), Λεωνίδας (Τρικάλων)
Δωτιέας Αγιάς – Οπούντιος Μαρτίνου
Πολυχρονίου (Καστοριάς), Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Φαλτάκας (Γρεβενών)
Αχέρων Καναλακίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αθανασίου (Άρτας), Γαρδικιώτης (Άρτας), Μπουντούρης (Άρτας)
Πιερικός – Τύρναβος
Βρέσκας (Ημαθίας), Παπαδάκης (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)
Νίκη Βόλου – Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Τεβεκέλης (Μακεδονίας), Μιχαηλίδης (Μακεδονίας), Τασόπουλος (Μακεδονίας)
Αιγινιακός – Φωκικός
Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας), Χασιώτης (Δράμας)
Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

3ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Ηρακλής Ψαχνών – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Κρασαγάκης (Ηρακλείου), Γκολές (Πειραιά), Ζερβάκης (Πειραιά)
Παναρκαδικός – Κανάρης Νενήτων
Καλογεράκος (Ζακύνθου), Ψαρρής (Ζακύνθου), Μάτσας (Ζακύνθου)
Καλαμάτα – Βύζας Μεγάρων
Γαβρίλης (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Αθηνών), Μπατζιόπουλος (Αθηνών)
Α.Ο. Λεβάντε – Αιολικός
Σταυρόπουλος (Ηλείας), Λάττας (Ηλείας), Ασημακόπουλος (Ηλείας)
Λουτράκι – ΠΑΟ Βάρδας
Γαλάνης (Ανατ. Αττικής), Γκόντα (Ανατ. Αττικής), Κυριακόπουλος (Ανατ. Αττικής)
Χαλκίδα – Ένωση Ερμιονίδας
Βλαντής (Πειραιά), Κεφαλιάκος (Πειραιά), Μητάκος (Πειραιά)
Σπάρτη – Παναργειακός
Ζαραβίνος (Αθηνών), Φωτόπουλος (Αθηνών), Κολιάκος (Αθηνών)