xrysos-grigorhs

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής (4/12)

Οι διαιτητές που σφυρίζουν στα ματς των τεσσάρων ομίλων
της 11ης αγωνιστικής

Τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών των αναμετρήσεων της 11ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε η ΕΠΟ το απόγευμα της Τετάρτης (30/11).
Οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου στις 15.00, με εξαίρεση ένα ματς για το 2ο όμιλο, αυτό της Ιστιαίας με τον Αστέρα Πετριτή, το οποίο θα διεξαχθεί στις 12.30.

Αναλυτικά:
4ος όμιλος
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ
Ντάουλας (Αθηνών), Α. Δασκαλάκης-Ι. Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Σφέτσιας, Τσιμπρίδης (Σάμου)-Χρηστάκος (Πειραιά)
ΙΑΛΥΣΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Βλαντής, Μουμπογιατζόγλου-Παπανδριόπουλος (Πειραιά)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Χρυσός (ΦΩΤΟ), Σινιοράκης-Κεζεμπόγλου (Χανίων)
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ωραιόπουλος (Δωδεκάνησου), Σαββόγλου-Πρέντζας (Δυτικής Αττικής)
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Ζαράνης, Αρμακόλας-Μουτάφης (Κυκλάδων)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρούσσος, Μπουρτζοβίτης-Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

1ος όμιλος
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ
Τσαπάρας, Κρυωνάς-Αναστασιάδης (Σερρών)
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Μπουρδούμπας, Βερνέζης-Δεδονάκης (Καβάλας)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Μπαϊραμίδης, Ιωαννίδης-Μπαλιάγκας (Κοζάνης)
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Δραγάτης, Κελάζογλου-Γούτας (Χαλκιδικής)
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΝΑΟΥΣΑ
Πουλικίδης, Κουβαλάκης-Χασιώτης (Δράμας)
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
Καρατέρπος, Τζιαμπάσης-Τζιουβάρας (Κοζάνης)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
Τσιοφλίκη, Μάνος-Πατέτσος (Λάρισας)

2ος όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
Σκουλάς (Σερρών), Περιβολάρης-Τσιφλάκος (Εύβοιας)
ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
Κακριδής, Παπανικολάου-Σεφέρης (Κορινθίας)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ – ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ
Σιδηρόπουλος, Δέλλιος-Ν. Δεμερτζής (Πέλλας)
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
Παναγιωτόπουλος, Τριανταφύλλου-Κουτρομάνος (Αιτωλοακαρνανίας)
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Τζοβάρας, Καλύβας-Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
Μαλούτας, Παπαδάκης-Γιάντσης (Ημαθίας)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Τάσης, Κοττορός-Θανασιάς (Ηπείρου)
ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Μπαϊλής, Κωνσταντίνου-Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)

3ος όμιλος
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Κούλης, Καραλής-Λάττας (Ηλείας)
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Βλάχος, Καραθανάσης-Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Αδαμόπουλος, Ψαρρής (Ζακύνθου)-Ζουλής (Αχαΐας)
ΑΧΑΪΚΗ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Γκριτζέπης, Καματάκης-Κύριος (Αρκαδίας)
ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Χαλδαίος, Λ. Τσολακίδης-Μητρόπουλος (Αθηνών)
ΘΗΒΑ – ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
Παπαδόπουλος, Δέλχας-Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας)
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Κουτσαναστάσης, Αθανασοπούλου-Καρβούνης (Μεσσηνίας)