doc_20161005_1692062_stavroulakis_giorgos

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (13 & 14/10)

Με τις αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο (13-14/10) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής με τον Σταυρουλάκη από τον σύνδεσμο Ρεθύμνου να σφυρίζει το εκτός έδρας του Γιούχτα στη Παλαιόχωρα ενώ στο παιχνίδι του Ατσαλένιου ανάμεσα στον ΠΟΑ και την Προοδευτική ορίστηκε να διευθύνει ο Δραγάτης του συνδέσμου Ανατολικής Αττικής.

Με εξαίρεση το παιχνίδι Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός που θα γίνει το Σάββατο στις 16.00, όλοι οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή την ίδια ώρα, πλην των παιχνιδιών Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας (13.30), Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου (14.00), Αμβρυσσέας – Α.Ο. Κατοσταρίου (14.00) και Α.Ο. Εικοσιμίας – Καλαμάτα (14.00).

Αναλυτικά:
5ος όμιλος με Κρητικές ομάδες (3η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Α.Ε. Νεάπολης
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Τσολακίδης, Κοκαρίδας (Αθηνών)

Εθνικός – Αμπελακιακός
Νικολάου, Καφρίτσας (Αθηνών), Λυρής (Λέσβου)

Ιωνικός – Κερατσίνι
Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ. (Αρκαδίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Παλαιόχωρα – Γιούχτας
Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου)

Ατσαλένιος – Προοδευτική
Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Μανδαλενάκης, Μαυραντωνάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Μαμασούλας, Ανδρέου, Κουφός (Μακεδονίας)

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πουλικίδης, Παστιάδης, Οικονομίδης (Δράμας)

Άρης Αβάτου – Καβάλα
Τζουμαλάκης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟ Κοσμίου
Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Σκούτας (Χαλκιδικής)

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης
Μπουτσίκος, Κωνσταντίν, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης
Χαψάς (Σερρών), Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Γεωργιτσόπουλος, Τσακίρης, Κουβαλάκης (Δράμας)

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Τσακαλίδης, Γούτας (Χαλκιδικής), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Άρης Παλαιοχωρίου – Λαγκαδάς
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης), Μανασής (Τρικάλων)

Βέροια – ΠΟ Τρίγλιας
Πολυχρόνης (Πιερίας), Πραχάλης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μαυρίδης, Μιλτσής, Αρέστης (Πέλλας)

Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Τσετσίλας, Φαλτάκας, Τέγος (Γρεβενών)

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Σουλίδης (Κοζάνης), Μηνούδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

Εδεσσαϊκός – Γιαννιτσά
Αγγελάκης, Τοροσιάδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
Τσιοφλίκη, Μάνος, Δεδικούσης (Λάρισας)

Α.Ο. Φλωριάδας – Α.Ε. Λευκίμμης
Σιντόρης, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης
Zαμπαλάς, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων
Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Κεσίσογλου (Πέλλας), Δράγος (Φλώρινας)

Ναυπακτιακός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Μπούμπας, Τσαντάς (Ηπείρο), Παπαδημητρίου (Άρτας)

Σούλι Παραμυθίας – Θρίαμβος Σερβιανών
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Νίκη Βόλου
Μελτζανίδης, Γιάντσης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Αλμυρός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λεωνίδας, Μπάλας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Στυλίδα
Ξηρογιάννης, Σοφός, Τσώνης (Βοιωτίας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Φωκικός
Λαθύρης, Καλύβας, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Αστέρας Ιτέας – Θησέας Αγριάς
Πόγκας, Δάλλας, Κελεπούρης (Εύβοιας)

Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεοχάρης, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

(13/10) Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
Μπεκιάρης, Βογιατζής, Τίκας (Καρδίτσας)

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής – Αστέρας Αμαλιάδας
Πουλόπουλος, Σγουράκης, Ζερβάκης (Πειραιά)

Διαγόρας Ρόδου – Ιάλυσος
Καραντώνης, Παπαδάκης (Ημαθίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Αχαρναϊκός
Ρούσσος (Κορινθίας), Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Νίκη Τραγανού – Παναιγιάλειος
Ματσούκας, Γαλανόπουλος, Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας)

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός
Ζαχαρόπουλος, Καλλής, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας
Μαρκαντωνάτος, Πήττας, Καραλής (Ηλείας)

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Απόλλων Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου
Βλάχος, Γούρνιας, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)

Κόρινθος – Αιολικός
Κάτοικος, Κολλιάκος, Αραβίδης (Αθηνών)

Άγιοι Ανάργυροι – Αιγάλεω
Τσουκαλάς (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Σταυρόγλου (Αθηνών)

Άγιος Ιερόθεος – Χαλκίδα
Βάτσιος, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός
Αντωνίου, Καραθανάσης, Βιντσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Χαραυγιακός – Καλλιθέα
Λεμπέσης, Χρηστάκος, Παγουρτζής (Πειραιά)

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αμβρυσσέας – Α.Ο. Κατασταρίου
Νταούλας (Δυτικής Αττικής), Κουρέντας (Τρικάλων), Κορωνάς (Πειραιά)

Α.Ο. Εικοσιμίας – Καλαμάτα
Καδδάς, Τσιρογιάννης, Ζούλης (Αχαΐας)

Α.Ο. Υπάτου – Πέλλανας Καστορείου
Στάμος, Καραγιαννίδης, Μητράκος (Αθηνών)

Παναργειακός – Ασπρόπυργος
Περράκης (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Νικολάου (Αθηνών)

Ερμιονίδα – Λέρνα
Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Κύριος (Αρκαδίας)

Πάμισσος Μεσσήνης – Μανδραϊκός
Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Παναρκαδικός
Ανδριανός, Οικονόμου, Κακαφώνης (Αχαΐας).