a3cd99e16b7cfed96b4c3ab0ced0155a_L

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (11/12)

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα οι διαιτητές και οι βοηθοί για τις αναμετρήσεις της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής και στους 4 ομίλους
Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου στις 15:00, με εξαίρεση ενός, αυτού του Ιωνικού με τον Ιάλυσο Ρόδου, το οποίο θα γίνει τη Δευτέρα στις 16:30.

Αναλυτικά:
4ος όμιλος
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Κόλλιας (Αργολίδας), Τριαντάφύλλος, Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Κασελάκης, Καντανολέον, Τσιλίκας (Χανίων)
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Σταθόπουλος, Βαλκάνος, Πλάκας (Δυτικής Αττικής)
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
Ψύχουλας, Δέλλης, Κορακιανίτης (Βοιωτίας)
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Περράκης, Λυμπερόπουλος, Λεωντακιανάκος (Αθηνών)
ΡΟΔΟΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Φωτόπουλος, Λιαμπότης, Δέτσης (Αθηνών)

Δευτέρα (12/12)
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
Κουλούδης, Μπαλιάκα (Λέσβου), Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

1ος όμιλος
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Ψωμόπουλος, Δεδονάκης, Μάναλης (Καβάλας)
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
Σιδηρόπουλος, Καραϊσκος (Έβρου), Έμπλιουκ (Ξάνθης)
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
(Κάτης, Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)
ΚΑΒΑΛΑ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ
Δρακίδης, Καρακασίδης, Δανδαλίδης (Θράκης)
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
Κορέστης, Στάϊκος, Νάκας (Λάρισας)
ΝΑΟΥΣΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Τσιαουσίδης, Μιχτατίδης, Κούφος (Μακεδονίας)
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
Παρχαρίδης, Χατζηνάκος, Χασιώτης (Δράμας)
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

2ος όμιλος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
Ζαμπάλας, Κοττόρος, Παπαλαζάρου (Ηπείρου)
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής, Χαλβατζάκος (Πειραιά), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
Κολύτας, Βλάσσης, Ξηρομερίτης (Κέρκυρας)
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
Ρούσσος – Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)
ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Μαμάσουλας, Λεζάης, Μεταξιώτης (Μακεδονίας)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Μουτσανάς,Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Τσέτσιλας, Στεφούλης, Φαλτάκας (Γρεβενών)
ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
Γκαραγκάνης (Πιερίας), Σιανίδης, Χουζανάς (Μακεδονίας)

3ος όμιλος
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ
Καλογερόπουλος, Βασιλάκης, Τσαλίκης (Αθηνών)
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ
Ζαχαρόπουλος, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Νιδριώτης (Αθηνών)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΪΚΗ
Πόγκας, Δέλχας, Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας)
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
Γιαννόπουλος, Αδαμόπουλος, Γκούμας (Μεσσηνίας)
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΘΗΒΑ
Σταυρόπουλος, Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ
Καλύβας, Γεωργακόπουλος, Νούλας (Αχαϊας)
ΧΑΛΚΙΔΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
Ντουμιτρέσκου, Καρακελές, Αλεξόπουλος (Πειραιά)
Ρεπό: Λουτράκι