Koukourakis

Γ’ Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (29&30/9)

Λίγα ώρες έμειναν για την έναρξη του φετινού πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής και η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα ματς της πρεμιέρας στους 8 ομίλους.
Ο Κουκουράκης από τα Χανιά ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι του Γιούχτα στην Νεάπολη ενώ ο Σωτηριάδης από το Λασίθι θα σφυρίξει το παιχνίδι του ΠΟΑ στη Παλιόχωρα.

Ο κύριος όγκος των αγώνων θα διεξαχθεί την Κυριακή (30/9) στις 16.00, ενώ τα ματς Καλλιθέα – Χαλκίδα και Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής θα γίνουν το Σάββατο (29/9) στις 16.00 και 14.45 αντίστοιχα.

Επίσης, άλλη ώρα έναρξης έχουν τα κυριακάτικα παιχνίδια Διαγόρας – Παναιγιάλειος (13.30), Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω (12.00), Μανδραϊκός – Α.Ο. Κατοσταρίου (14.00), Αμβρυσσέας – Παναργειακός (15.00) και Α.Ο. Εικοσιμίας – Α.Ο. Υπάτου (14.00).

Αναλυτικά:
5ος όμιλος (1η αγωνιστική) (Ομάδες της Κρήτης)
Ατρόμητος Πειραιά – Κερατσίνι
Ευθυμίου, Κολλιάκος, Αραβίδης (Αθηνών)

Α.Ε. Νεάπολης – Γιούχτας
Κουκουράκης, Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)

Εθνικός – Προοδευτική
Κατόπης (Σάμου), Χρηστάκος, Παγουρτζής (Πειραιά)

Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Φίτσας, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Επισκοπή – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Κρασαγάκης, Μαυραντωνάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Παλαιόχωρα – Ατσαλένιος
Σωτηριάδης, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

1ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα
Μελτζανίδης, Γιάντσης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟ Κοσμίου
Μιχούλιας, Μιχτατίδης, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Χαψάς, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Σιδηρόπουλος, Διαμαντής, Τερζόπουλος (Έβρου)

Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Πουλικίδης, Παστιάδης, Οικονομίδης (Δράμας)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Γκοντόλιας (Ξάνθης)

Πανσερραϊκός – Α.Ε. Καλαμπακίου
Τσακαλίδης, Μαλανδρής, Σκούτας (Χαλκιδικής)

2ος όμιλος (1η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τρίγλιας
Μέγας, Μηνούδης (Πιερίας), Αρέστης (Πέλλας)

Λαγκαδάς – Ερμής Αμυνταίου
Τσιοφλίκη, Κοτούμπας, Παραφέστας (Λάρισας)

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Μπουμαρσόπουλος, Καραγιάννης, Στάικος (Λάρισας)

Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Μαμασούλας (Μακεδονίας), Μανασής (Τρικάλων), Σιανίδης (Μακεδονίας)

Ελπίδα Σκουτάρεως – Γιαννιτσά
Μπουτσίκος, Νταβέλας, Κουφός (Μακεδονίας)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Δημητριάδης, Γούτας, Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)

Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης), Φαλτάκας (Γρεβενών)

3ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης
Μαυρίδης, Δέλλιος, Κεσίσογλου (Πέλλας)

Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
Μάντζιος, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Α.Ο. Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Γιούργας, Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Στεφάνου, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθίας
Θεοδωρόπουλος, Δράγος (Φλώρινας), Πραχάλης (Κοζάνης)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

4ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Στυλίδα
Θεοχάρης, Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Λεωνίδας Σ., Λεωνίδας Κ., Μπάλας (Τρικάλων)

Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
Μπεκιάρης, Παπαλίτσας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Αλμυρός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγγελάκης, Παπαδόπουλος, Ανδρέου (Μακεδονίας)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Λαθύρης, Καλύβας, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Καραντώνης (Ημαθίας), Τοροσιάδης, Φράγιος (Μακεδονίας)

Αστέρας Ιτέας – Μετέωρα
Καδδάς, Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)

——————————————————-
6ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Διαγόρας – Παναιγιάλειος
Περάκης (Αθηνών), Μπαλιάκας (Κοζάνης), Καραγιαννίδης (Αθηνών)

Ιάλυσος – Παλληνιακός
Παρχαρίδης (Δράμας), Καντανολέων, Νατσιόπουλος (Δυτικής Αττικής)

Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας
Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Κύριος (Αρκαδίας)

Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας
Μαρκαντωνάτος, Καραλής, Πήττας (Ηλείας)

Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής
Κωστούλας, Παπαδημητρίου, Μάνος (Άρτας)

Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός
Μπαϊρακτάρης, Σταυρόγλου, Τσολακίδης (Αθηνών)

7ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Χαραυγιακός – Αιολικός
Ζαχαρόπουλος, Καλλής, Βιντσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω
Βάτσιος, Φαρμάκης, Παύλος (Δυτικής Αττικής)

Καλλιθέα – Χαλκίδα
Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής)

Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
Ρούσσος, Σπηλιώτης, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Μπαλαχούτης, Κοτζαμανίδης, Κορωνάς (Πειραιά)

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος
Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

8ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Παναρκαδικός
Λιάρος (Λακωνίας), Καρβούνης (Μεσσηνίας), Σόβολος (Λακωνίας)

Μανδραϊκός – Α.Ο. Κατασταρίου
Ξηρογιάννης, Σοφός, Τσώνης (Βοιωτίας)

Λέρνα – Καλαμάτα
Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Νιδριώτης, Νικολάου (Αθηνών)

Πάμισσος Μεσσήνης – Πέλλανας Καστορείου
Ανδριανός, Τσιρογιάννης, Ζούλης (Αχαΐας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Αμβρυσσέας – Παναργειακός
Πόγκας, Πριόνας, Τσιφλάκος (Εύβοιας)

Α.Ο. Εικοσιμίας – Α.Ο. Υπάτου
Ματσούκας, Τσιλίκας, Λύσσαρης (Αιτωλοακαρνανίας).