????????????????????????????????????

Γ’ Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου 3&4/2)

Συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει και τον 8ο όμιλο που είχε ρεπό το περασμένο σαββατοκύριακο
Το αξιοσημείωτο της αγωνιστικής είναι ο ορισμός της Ηρακλειώτικης τριάδα διαιτητών, του Γιώργου Φουκάκη (ΦΩΤΟ) και των αδελφών Δασκαλάκη Αντώνη και Γιάννη, στο Πειραιώτικο Ντέρμπι που θα γίνει το Σάββατο (3/4), ανάμεσα στον Εθνικό και την Προοδευτική.
Το Σάββατο θα γίνουν δύο ματς και συγκεκριμένα τα Εθνικός – Προοδευτική και Ερμής Κιβερίου – Ερμιονίδα με ώρα έναρξης τις 15.00, ενώ τα υπόλοιπα παιχνίδια θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 15.00, εκτός από τις αναμετρήσεις Διαγόρας – Πέλοπας Κιάτου και Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων, που θα ξεκινήσουν στις 14.30 και 12.30 αντίστοιχα.

Aναλυτικά:
Κρητικός όμιλος ( 8ος -14η αγωνιστική)

Άγιος Ιερόθεος – Ηρόδοτος
Μανούχος, Λυκομήτρος, Λέκκας (Αργολίδας)

Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών
Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Μανάλης, Γκόντα (Ανατολικής Αττικής)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παλαιοχώρα
Πατεμτζής, Σφακιανάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

Α.Ε. Μυλοποτάμου – Φωστήρας
Σωτηριάδης, Πάγκαλος, Καφεσάκης (Λασιθίου)

Ατσαλένιος – Κηφισιά
Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων).

1ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Καβάλα
Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης), Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Ψωμόπουλος, Κουκούμης, Καρασαβαΐδης (Καβάλας)

Ελπίδα Σκουτάρεως – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ασβεστόπουλος, Χαραλαμπόπουλος, Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης
Τσακαλίδης, Πασσαλής, Κεχαγιάς (Χαλκιδικής)

Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου
Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος, Διαμαντής (Έβρου)

Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου
Βουρνέλης, Τοροσιάδης, Τασόπουλος (Μακεδονίας)

2ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου
Πολυχρόνης, Βρούζος, Ταγκαλίδης (Πιερίας)

Μακεδονικός – Νάουσα
Αγγελούλης, Μάνος, Καραγιάννης (Λάρισας)

Α.Ε. Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Τσιοφλίκη, Στάικος, Παραφέστας (Λάρισας)

Α.Ο. Καρδίας – Καμπανιακός
Λαθύρης (Φθιώτιδας), Μεταξιώτης, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)

Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
Ρούσης, Αναστασίου, Σακκάς (Θεσσαλίας)

Κιλκισιακός – Ηρακλής
Μελτζανίδης, Παρασίου, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός
Χανίδης, Μποζατζίδης, Κουφός (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Πανλευκάδιος – Α.Ε. Λευκίμμης
Σιντόρης, Τίκας Δ., Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός
Ζαμπάλας, Θανασιάς, Κοττορός (Ηπείρου)

Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης
Γκιάφης, Τσιλίκας, Βαλλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας)

Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου
Διώτης, Κουρλός, Μπύρος (Ευρυτανίας)

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Πανυτσίδης, Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

4ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου
Μανούρας, Τζάνης, Σταφυλάς (Τρικάλων).

Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου
Κουφογιάννης, Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας)

Θήβα – ΝΠΣ Βόλος
Μανιώτης, Γουρνιάς, Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας
Μαυρίδης, Δεμερτζής, Μίλτσης (Πέλλας)

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας
Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Βογιατζής, Στεφανής (Καρδίτσας)

Α.Ο. Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Γκαραγκάνης, Σαλτσίδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

5ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας Πύλου
Βεργέτης (Αρκαδίας), Τριαντάφυλλος, Σάνος (Κορινθίας).

Διαγόρας Βραχνέικων – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναγιωτόπουλος, Καλαμπόκης, Τριανταφύλλου (Αιτωλοακαρνανίας)

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα
Κάδδας, Γεωργακόπουλος, Τσιρογιάννης (Αχαΐας)

Παναρκαδικός – Λεωνίδιο
Αυγερινός, Τριανταφύλλου, Καματάκης (Αρκαδίας)

Πανηλειακός – Ζάκυνθος
Τουρλομούσης, Γκούμας (Μεσσηνίας), Καφετζόπουλος (Λακωνίας)

Παλληξουριακός – Αχαϊκή
Καλογεράκος (Ζακύνθου), Αντωνόπουλος, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)

6ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Διαγόρας – Πέλοπας Κιάτου
Στάμος Β., Στάμος Μ., Ματσούκας (Αθηνών)

Ιωνικός – Ασπρόπυργος
Καλαμάτας, Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας), Μουτάφης (Κυκλάδων)

Ζευγολατιό – Ιάλυσος
Λεμπέσης, Παγουρτζής, Κεφαλιάκος (Πειραιά)

Λουτράκι – Ρόδος
Κουκουλάς (Λέσβου), Δουλγεράκης, Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

Εθνικός – Προοδευτική
Φουκάκης, Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Αντ. (Ηρακλείου)

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων
Καλογερόπουλος, Κορτέσης, Σταυρόγλου (Αθηνών).

Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός
Δημητρόπουλος, Βαλκάνος, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ταμυναϊκός
Τζαμουτζαντώνης, Καλογερόπουλος, Κόπανος (Χίου)

Χαλκίδα – Τριγλία Ραφήνας
Γρίμμας, Καραγιαννίδης, Λιαμπότης (Αθηνών)

Ερμής Κιβερίου – Ερμιονίδα
Κακριδής, Κωνσταντόπουλος, Σεφέρης (Κορινθίας)