42360741_150597189211956_3791770100126711808_ngioyxtas

Γ’ Εθνική: Τα πλήρη αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (6-7/10) και στους 8 ομίλους

5ος Κρητικός όμιλος (2η αγων.)
Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά 2-1
Κερατσίνι – Α.Ε. Νεάπολης 1-0
Γιούχτας – Ιωνικός 2-0
Προοδευτική – Επισκοπή 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Παλαιόχωρα 0-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ατσαλένιος 0-0
Ρεπό: Εθνικός

1ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού 1-4
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου 0-3
Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός 0-1
Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου 2-2

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Λαγκαδάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1
ΠΟ Τρίγλιας – Αλμωπός Αριδαίας 3-0
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου 1-3
Μακεδονικός – Βέροια 2-1
Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1
Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης 4-0
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας 2-1

3ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα 2-2
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός 1-0
Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα 2-0
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0
Σούλι Παραμυθίας – Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 (ΦΩΤΟ)
Ρεπό: Α.Ο. Φλωριάδας

4ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Φωκικός – Αλμυρός 0-0
Θησέας Αγριάς – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Πιερικός – Αστέρας Ιτέας 2-2
Ολυμπιακός Βόλου – Μετέωρα 2-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Α.Ο. Σελλάνων 0-1
(6/10) Στυλίδα – Νίκη Βόλου 1-4

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής – Πανηλειακός 1-2
Παλληνιακός – Νίκη Τραγανού 3-0
ΠΑΟ Βάρδας – Πανμοβριακός 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Θύελλα Ραφήνας 0-2
Αχαρναϊκός – Διαγόρας 0-1
(6/10) Παναιγιάλειος – Ιάλυσος 0-2
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

7ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός 3-1
Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός 4-3
Αιολικός – Καλλιθέα 2-1
Αιγάλεω – Απόλλων Ερέτριας 3-0
Χαλκίδα – Κόρινθος 1-0
Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0

8ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Ασπρόπυργος – Α.Ο. Εικοσιμίας 7-0
Παναργειακός – Α.Ο. Υπάτου 2-1
Μανδραϊκός – Ερμιονίδα 0-0
Παναρκαδικός – Λέρνα 2-0
Α.Ο. Κατασταρίου – Πάμισσος Μεσσήνης 3-0
Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0
Πέλλανας Καστορείου – Αμβρυσσέας 2-2