ΑΟ ΠΟΡΟΣ

Γ’ Εθνικής: Πρεμιέρα με Ηρακλειώτικο Ντέρμπυ – Ολόκληρο το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τρίτη (8/9) στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση της Γ’ Εθνικής, για την περίοδο 2020-21 με ημερομηνία έναρξης να ορίζεται η 11 η Οκτωβρίου. Για την πρεμιέρα η κληρωτίδα έβγαλε και το πρώτο Ηρακλειώτικο ντέρμπι ανάμεσα στον ΑΟ Πόρου και τον Ηρόδοτο, ενώ επικίνδυνη θα είναι και η έξοδος της νεοφώτιστου ΑΟ Δαμάστας που θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την ομάδα του Ρεθυμνιακού.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του κρητικού ομίλου παρακάτω:
1η αγωνιστική (11/10) – 16η αγωνιστική (10/01)
Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Άρης Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης – ΠΟΑ
ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Δαμάστας
ΡΕΠΟ: ΑΟ Παλαιόχωρας

2η αγωνιστική (18/10) – 17η αγωνιστική (17/1)
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Άρης Σούδας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕ Νεάπολης
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου
ΠΟΑ – ΑΟ Δαμάστας
Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός
ΡΕΠΟ:Αλμυρός Γαζίου

3η αγωνιστική (21/10) – 18η αγωνιστική (24/01)
Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου
ΠΟΑ – Ηρόδοτος
ΡΕΠΟ:ΑΕ Νεάπολης

4η αγωνιστική (25/10) – 19η αγωνιστική (31/01)
Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου
Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος
Άρης Ρεθύμνου – ΠΟΑ
ΡΕΟΠ: ΑΟ Δαμάστας

5η αγωνιστική (01/11) – 20η αγωνιστική (07/02)
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου
ΠΟΑ – Άρης Σούδας
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου
ΡΕΠΟ:Ηρόδοτος

6η αγωνιστική (08/11) – 21η αγωνιστική (14/02)
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Δαμάστας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηρόδοτος
Αστέρας Ρεθύμνου – ΠΟΑ
Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΡΕΠΟ: Άρης Ρεθύμνου

7η αγωνιστική (15/11) – 22η αγωνιστική (21/02)
Γιούχτας – ΑΟ Πόρου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕ Νεάπολης
Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου
ΠΟΑ – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Αστέρας Ρεθύμνου
ΡΕΠΟ: Άρης Σούδας

8η αγωνιστική (18/11) – 23η αγωνιστική (28/02)
ΑΟ Δαμάστας – Γιούχτας
ΑΟ Πόρου – Ρεθυμνιακός
ΑΕ Νεάπολης – Ηρόδοτος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ
Αλμυρός Γαζίου – Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Άρης Σούδας
ΡΕΠΟ: Αστέρας Ρεθύμνου

9η αγωνιστική (22/11) – 24η αγωνιστική (07/03)10η αγωνιστική (29/11) – 25η αγωνιστική (13/03)
Ηρόδοτος – Γιούχτας
Ρεθυμνιακός – ΠΟΑ
ΑΟ Δαμάστας – Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΡΕΠΟ: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

11η αγωνιστική (06/12) – 26η αγωνιστική (21/03)
Γιούχτας – ΠΟΑ
Άρης Ρεθύμνου – Ηρόδοτος
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας – ΑΟ Δαμάστας
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αλμυρός Γαζίου
ΡΕΠΟ:ΑΟ Πόρου

12η αγωνιστική (13/12) – 27η αγωνιστική (28/03)

Άρης Ρεθύμνου – Γιούχτας
ΠΟΑ – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηρόδοτος – Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστας – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αλμυρός Γαζίου
ΡΕΠΟ: Ρεθυμνιακός

13η αγωνιστική (16/12) – 28η αγωνιστική (04/04)
Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης Σούδας – Άρης Ρεθύμνου
Αστέρας Ρεθύμνου – Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Δαμάστας
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΕ Νεάπολης
ΡΕΠΟ: ΠΟΑ

14η αγωνιστική ( 20/12)– 29η αγωνιστική (11/04)

Άρης Σούδας – Γιούχτας
Άρης Ρεθύμνου – Αστέρας Ρεθύμνου
ΠΟΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηρόδοτος – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεθυμνιακός – Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Ιεράπετρας

15η αγωνιστική (07/01) – 30η αγωνιστική (18/04)
Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου
Αλμυρός Γαζίου – ΠΟΑ
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας
ΡΕΠΟ:Γιούχτας