????????????????????????????????????

Γ΄ Κατ. ΕΠΣΗ: Η ταυτότητα της 18ης αγωνιστικής (10-11/3) Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 1-2

ΣΚΟΡΕΡ: 9΄ Σαριδάκης – 19΄ – 91΄Γκούλα
ΔΟΚΑΡΙΑ:
Διαιτητής: Δασκαλάκης Α.
Βοηθοί: Βλαχάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:
Οι συνθέσεις των ομάδων
ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ : Αεράκης, Σταυρουλάκης, Χατζηπαυλίδης, Μαζιτζης, Δασκαλάκης Μ., Δασκαλάκης Γ. (82’ Μιχελάκης), Σαριδάκης, Δασκαλάκης Γ., Κασσωτάκης (46’ Καραταράκης), Χατζηπαυλίδης Α. (87’ Κοτζανάκης), Κουκάκης
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ : Γιωτόπουλος, Καπενης, Ζήσης (50’ Καρβέλης), Κομης, Στεφανάκης, Γκουλα, Μιχελης, Πάσχος, Μπαιράμης, Γιαννακόπουλος (77’ Τυράκης), Ζωγραφάκης (68’ Αντζεγιεβσκι)

Κ. Μ. ΚΟΡΑΚΑΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ 3-0

ΣΚΟΡΕΡ: 2΄Ψηλομανουσάκης, 70΄Φραγκιαδάκης, 90΄Μουσακού
ΔΟΚΑΡΙΑ:
Διαιτητής: Σαμιωτάκης Ε.
Βοηθοί: Πλαίτης Γ., Βισκαδούρος Α.
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:
Οι συνθέσεις των ομάδων:
ΠΟΜΠΙΑΣ: Κ. Μ. ΚΟΡΑΚΑΣ : Σαβιολάκης, Χανιωτάκης (74’ Μελαμπιανάκης), Καλμπουτζάκης (74’Χαριτάκης), Ηλιάκης, Ξεκαρδάκης, Ψηλομανουσάκης, Πετράκης, Φουστανάκης, Tafa (55’Φραγκιαδάκης), Φραγκιαδάκης Γ., Nikolov (81’Μουσακου)
ΠΑΤΟΥΧΑΣ : Λουλάκης, Σφακιανάκης, Μπριντάκης, Myzyri, Σφακιανάκης Ε., Κυριακάκης, Μπιτσακάκης (72’ Παπαδημητρόπουλος), Λουλάκης (61’Κοκολάκης), Shaliu (46’Κοκολάκης Ν.), Σπανάκης, Βεληβασάκης (46’Μπιτσακάκης Σ.)

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΙΝΙ 0-2

ΣΚΟΡΕΡ: 14΄, 39΄Κετέογλου
ΔΟΚΑΡΙΑ:
Διαιτητής: Συναδινάκης Κ.
Βοηθοί: Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ.
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:
Οι συνθέσεις των ομάδων:
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ : Δασκαλάκης, Αδαμόπουλος (75’ Ρουκουνάκης), Cibraku, Κουκουλάκης, Κοτσυφάκης, Χρονάκης (65’ Ταφλαι), Νικολαντωνάκης (59’ Κουτσάκης), Γουρλεμάκης, Cibraku Ag. (81’Ραπτάκης), Πομποδάκης, Δημητράκης
ΙΝΙ : Τουτουδάκης, Πιλιγκότσης, Συμιανάκης, Ξυπάκης (70’ Μεγκα), Μανδελένης, Ουσταμανωλάκης, Ρουμελιώτης, Σαμιωτάκης, Κετέογλου (90’ Μαυρογιάννης), Βογιατζάκης (20’ Λουλακάκης), Τουτουδάκης
Κυριακή 11/03/18

ΓΩΝΙΕΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1-2

ΣΚΟΡΕΡ: 55΄ Ρουμελιώτης – 24΄Μουντράκη, 65΄Φραγκομανωλάκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
Διαιτητής: Μοχιανάκης Α.
Βοηθοί: Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:
Οι συνθέσεις των ομάδων
ΓΩΝΙΕΣ : Μουλακάκης, Κριτσωτάκης (34’ Μουλιανάκης), Χατζάκης, Βάμβουκας, Θεοδωράκης, Zeqo (49’ Ζαχαριουδάκης), Βοντας (75’ Λλεσι), Zekio, Κόκκινος, Λεστάκης, Βάμβουκας Ν. (49’ Ρουμελιώτης)
Π.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : Δομοσίδης, Γιαννακουδάκης (58’ Καλλέργης), Παπάς, Μιλαθιανάκης, Καπετανάκης, Φραγκομανωλάκης, Καρδαμάκης (55’ Μπαλτζάκης), Μυλωνάκης (87’ Σφακάκης), Φανουράκης, Μολλα, Μουντράκης (55’ Τζαγκαράκης)

ΔΑΦΝΕΣ – ΟΦΑΜ 3-1

ΣΚΟΡΕΡ: 40΄, 47΄Ζεκίρι, 65΄Λουκαδάκης – 70΄Μοχιανάκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.
Βοηθοί: Θέμελη Π., Μπεκιράκης Ι.
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:
Οι συνθέσεις των ομάδων
ΔΑΦΝΕΣ : Λουλουδης, Χαλκιαδάκης, Λαμπράκης, Μεταξάκης, Λαμπράκης Ν.(77’ Τσαγκαράκης), Κορνηλάκης, Πηδαράκης (86’ Τσακαλάκης), Τζωρακολευθεράκης, Πλούσος (58’ Χαρκουτσάκης), Λουκαδάκης, Zeqiri (90’ Τζωρακοελευθεράκης)
ΟΦΑΜ : Γκόγκος, Πρινιωτάκης, Παπαδήμος, Γωνιανάκης (76’ Λαδουκάκης), Κτιστάκης, Νικηφόρος, Ανδριαδάκης (60’ Βαφάκης), Δεληγιαννάκης (55’ Κόκκινος), Μοχιανάκης, Λαδουκάκης Ι. (67’Καρακωνσταντάκης), Σκουλούδης

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ 1-2

ΣΚΟΡΕΡ: 11΄Κοκαράκης – 23΄Μελαμπιανάκης, 71΄Πατεράκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
Διαιτητής: Μπαλίδης Α.
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ.
Οι συνθέσεις των ομάδων
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ : Δράκος, Κιουμουρτζάκης, Μακρυδάκης, Λενιδάκης, Καδιανάκης, Σωπασής, Κρασαγάκης, Κοκαράκης, Δαριβιανάκης (60’ Τζελιλαι), Μαράκης (46’ Μακρογλου), Κοκαράκης (85’ Στεφανάκης)
ΧΕΙΜΑΡΟΣ : Αλεβιζάκης, Δαριβιανάκης, Κατσαμήτρος, Καρουζάκης, Κεγιαδάκης, Κυριακάκης, Σηφάκης (89’ Δαριβγιανάκης), Μασαούτης, Σουρλας (68’ Κουριδάκης), Πατεράκης (88’ Ορφανός)

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ 8-1

ΣΚΟΡΕΡ: 11΄, 77΄Θεοδωράκης, 36΄Τσαμαντιώτης, 39΄, 58΄Χότζα, 43΄Αναστασάκης, 53΄Μουρτζάκης, – 12΄Χρονάκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
Διαιτητής: Τσαμπουράκης Γ.
Βοηθοί: Σιγανού Γ., Στέφα Ά.
ΚΟΚΚΙΝΕΣ:
Οι συνθέσεις των ομάδων
ΜΑΡΤΙΝΕΝΓΚΟ : Ψιμόπουλος, Δαφνομήλης, Κοκκας (64’ Τζακο), Ματαλιωτάκης, Φαζάκης, Σχοιναράκης (64’Βλατάς), Θεοδωράκης, Χότζα, Μουρτζάκης(54’ Τσελικια), Τσαμαντιώτης, Αναστασάκης (57’ Δαφνομήλης Γ.)
ΚΟΥΝΑΒΟΙ : Σημαιάκης, Χαλεπάκης (74’ Τσαβολάκης), Μανδανελάκης, Γκιαουράκης, Δακαναλης, Μαυροφοράκης, Τζαγκαράκης, Χρονάκης (57’ Πλερωνάκης), Μπουμπουλας, Κυπριωτάκης (46’ Σπαθης), Τζαγκαράκης (66’ Τσικριτσάκης)

Γ ΕΠΣΗ

Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΓΩΝΙΕΣ – ΔΑΦΝΕΣ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΟΦΑΜ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΙΝΙ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ