IMG_2288

Γ΄ ΚΑΤ. ΕΠΣΗ:Η ταυτότητα της 20ης αγωνιστικής (31/3 & 1/4) – Η ΕΠΟΜΕΝΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ 0-3

ΣΚΟΡΕΡ: – 25΄ Τζωρακολευθεράκης, 30΄(αυτ.) Καραταράκης, 41΄Τζωρακάκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σαμιωτάκης Ε.,
ΒΟΗΘΟΙ: Σταυράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
ΚΟΚΚΙΝΗ:
Οι συνθέσεις των ομάδων:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ : Αεράκης, Σταυρουλάκης, Χατζηπαυλίδης, Μασιτζής (67’Βασιλάκης), Δασκαλάκης Μ. , Δασκαλάκης Γ.(46’Μιχελάκης), Σαριδάκης, Δασκαλάκης Γ., Κασσωτάκης (28’Καραταράκης), Χατζηπαυλίδης Α., Κουκάκης (81’Κοτζανάκης)
ΔΑΦΝΕΣ : Λουλουδης, Λαμπράκης, Χαλκιαδάκης, Μεταξάκης, Λαμπράκης (54’Τζωρακοελευθεράκης), Κορνηλάκης, Τζωρακάκης, Τζωρακοελευθεράκης, Zeqiri (70’Myrteli), Χαρκουτσάκης (86’Παπαδάκης), Πλούσος (81’Ροζάκης)

Κ. Μ. ΚΟΡΑΚΑΣ – ΟΦΑΜ 0-1

ΣΚΟΡΕΡ:
ΔΟΚΑΡΙΑ:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ρεμιδιανάκης Δ.
ΒΟΗΘΟΙ: Σιγανού Γ., Δρακάκης Α.
ΚΟΚΚΙΝΗ:
Οι συνθέσεις των ομάδων:

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5-2

ΣΚΟΡΕΡ: 41΄ Αναστασιάδης, 50΄ & 70΄ & 90΄ Τσαμαντιώτης, 73΄ Θεοδωράκης, – 53΄ Μυλωνάκης, 75΄Μολά Αχμετ
ΔΟΚΑΡΙΑ:
Στο 64΄ ο Τσιαμαντιώτης εκτέλεσε πέναλτι αλλά ο Δομοσίδης απέκρουσε
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τζώρτζογλου Φ.
ΒΟΗΘΟΙ: Τοπαλιδης Π., Σαρόγλου Ε.
ΚΟΚΚΙΝΗ:
Οι συνθέσεις των ομάδων:
Μαρτινέγκο: Ψημόπουλος, Χαραλαμπάκης (72΄ Καρδουλάκης), Δαφνομίλης Μ, Σχοιναράκης, Φαζάκης, Αντωνόπουλος (55΄ Ματαλιωτάκης), Θεοδωράκης, Χότζα, Μουρτζάκης (62΄ Στεφανάκης), Τσαμαντιώτης, Αναστασιάδης (76΄ Τσελίκια)
ΠΟΗ: Δομοσίδης, Γιαννακουδάκης (70΄ Τσαγκαράκης), Παππάς (70΄ Σφακάκης), Μηλαθιανάκης, Καπετανάκης, Φραγκομανωλάκης, Καρδαμάκης (60΄ Πίτσος), Μυλωνάκης, Φανουράκης, Μολά Αχμέτ, Μουντράκης

ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΙΝΙ 2-7

ΣΚΟΡΕΡ: 62΄ Τσικριτσάκης, 88΄ Λεμονάκης – 3΄ Βουρλιδάκης, 6΄ (πεν.)& 28΄ & 45΄ Κετέογλου, 31΄ Ρόσι, 71΄Δροσατάκης, 87΄Σφακιανάκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μοχιανάκης Α.
ΒΟΗΘΟΙ: Μπεκιράκης Ι., Χναράκης Δ.
ΚΟΚΚΙΝΗ: 35΄ Σημαιάκης – 68΄ Κετέογλου
Οι συνθέσεις των ομάδων:
Κουνάβοι: Σημαιάκης, Μανδαλενάκης, Γκιαουράκης, Τζαγκαράκης, Λεμονάκης, Μαυροφοράκης, Χρονάκης (36΄ Δουκουμετζάκης), Μπύμπουλας (44΄Σπάθης), Ψυχογιός (72΄ Τσαβολάκης), Κυπριωτάκης (46΄Τσικριτσάκης)
ΙΝΙ: Μ. Τουτουδάκης, Κορναράκης, Βουρλιδάκης (80΄Ζαμπουλάκης), Λουλακάκης, Μανδελένης (46΄Μαυρογιάννης), Κ. Τουτουδάκης, Σφακιανάκης, Σαμιωτάκης (55΄ Πόλισι), Κετέογλου, Μέγκα (70΄Δροσατάκης), Ρόσι

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΓΩΝΙΕΣ 3-3

ΣΚΟΡΕΡ: 2΄Ταρέ, 27΄ Μάκρογλου, 90΄+ Κοκαράκης – 6΄Θεοδωράκης, 56΄ Κόκκινος, 90΄ Κριτσωτάκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπαλίδης Α.
ΒΟΗΘΟΙ: Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α.
ΚΟΚΚΙΝΗ:
Οι συνθέσεις των ομάδων:
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ : Φασουλάκης, Μακρυδάκης, Λενιδάκης, Καδιανάκης, Ταρε, Κιουμουρτζάκης, Κοκαράκης, Τζελιλαι (60’Κοκαράκης Γ.), Κρασαγάκης, Δαριβιανάκης (83’Στεφανάκης), Μακρόγλου
ΓΩΝΙΕΣ : Σαντικλαρι, Κριτσωτάκης, Χατζάκης (46’Βάμβουκας), Βάμβουκας Μ. (90’Σαριδάκης), Θεοδωράκης, Ζεκιο, Βοντας, Παγωμένος (77’Κόκκινος), Ρουμελιώτης (87’Γαλανός), Λεστάκης, Κόκκινος Ι.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 2-0

ΣΚΟΡΕΡ: 44΄Σιμπράκου, 45΄Γουρλεμάκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τσαμπουράκης Γ.
ΒΟΗΘΟΙ: Σταυράκης Γ., Βλαχάκης Ε.
ΚΟΚΚΙΝΗ:
Οι συνθέσεις των ομάδων:
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ : Δασκαλάκης, Νικολαντωνάκης, Μαυροπετσάκης (77’Κουκουλάκης), Cibraku, Κοτσυφάκης, Ρουκουνάκης(51’Ξενάκης), Δημητράκης(65’Αδαμόπουλος), Πομποδάκης, Γουρλεμάκης, Cibraku, Κουτσάκης
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ : Καρβέλης, Τυράκης (12’Κομης), Μπαιραμης, Πάσχος, Στεφανάκης, Σπανάκης, Ζωγραφάκης, Χατζηαθανασίου, Χατζάκης (46’Μεταξάκης), Καπενης (39’Γιαννακόπουλος), Θεοδωράκης (64’Ψυλλάκης)

ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ 2-3

ΣΚΟΡΕΡ: 8΄ Μπριντάκης, 14΄Λουλάκης – 18΄ Κυριακάκης, 35΄ & 92΄Πατεράκης
ΔΟΚΑΡΙΑ:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τοπαλιδης Π.
ΒΟΗΘΟΙ: Σιγανού Γ., Δρακάκης Α.
ΚΟΚΚΙΝΗ:
Οι συνθέσεις των ομάδων:
Πατούχας: Λουλάκης, Παπαδημητρόπουλος (67΄ Μεραμβελιωτάκης), Ντεμίρι (46΄Βεληβασάκης), Μυζυρί (67΄ Λουλάκης), Κυριακάκης, Σφακιανάκης, Μπιτσακάκης, Σπανάκης, Εμμ. Μπιτσακάκης, Ελ. Λουλάκης, Μπριντάκης
Χείμαρος: Αλεβιζάκης, Ι. Δαριβιανάκης, Στ. Κουριδάκης, Καρουζάκης, Σούρλας(93΄ Ι. Κουριδάκης), Μασαούτης, Σηφάκης, Μελαμπιανάκης (94΄ Γ. Δαριβιανάκης), Κεγιαδάκης, Κυριακάκης (81΄Κατσαμήτρος), Πατεράκης (95΄Μ. Δαριβαιανάκης

Η ΕΠΟΜΕΝΗ 22/4/2018 ΩΡΑ 16:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΙΝΙ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ
ΓΩΝΙΕΣ – ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΟΦΑΜ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΔΑΦΝΕΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ