διαιτητής-4

Γ΄ ΕΘNΙΚΗ: Το πρόγραμμα και οι «σφυρίχτρες» του σαββατοκύριακου (17-18/11)

Με τις αναμετρήσεις της 7ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 8ης αγωνιστικής στους υπόλοιπους επτά συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (17-18/11) η δράση στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.
Την αναμέτρηση του Ατσαλένιου, ανάμεσα στον ΠΟΑ και τον Ατρόμητο Πειραιά, ορίστηκε να διευθύνει ο Γεωργόπουλος του συνδέσμου Χανίων, ενώ στον εκτός έδρα αγώνα του Γιούχτα με τον Εθνικό ορίστηκε ο Δραγάτης από τον σύνδεσμο Ανατ. Αττικής.
Τέλος στην δύσκολη έξοδο του πρωτοπόρου ΟΦ Ιεράπετρας στην Παλαιοχώρα θα «σφυρίξει» ο Σταυρουλάκης από το Ρέθυμνο

Το παιχνίδι Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής θα διεξαχθεί το Σάββατο (17/11, 15.15) ενώ όλα τα υπόλοιπα στις 15.00 της Κυριακής (18/11) με εξαίρεση τα Πανηλειακός – Διαγόρας (12.45), Λέρνα – Α.Ο. Κατασταρίου (13.00), Ιωνικός – Προοδευτική (17.00), Αστέρας Βλαχιώτη – Πέλλανας Καστορείου (17.30), Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου (11.00) και Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι (12.00).

Αναλυτικά:
Κρητικός (5ος) όμιλος
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά
Γεωργόπουλος, Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)

Παλαιοχώρα – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Σκουτάς (Χαλκιδικής)

Επισκοπή – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Πατεμτζής, Δρακουλάκης, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου

Ιωνικός – Προοδευτική
Τσουκαλάς (Αθηνών), Κουβαλάκης (Δράμας), Τζίκας (Αθηνών)

Εθνικός – Γιούχτας
Δραγάτης, Καλλής (Ανατ. Αττικής), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Αμπελακιακός – Κερατσίνι
Αλιάγας, Φαρμάκης, Νατσιόπουλος (Δυτ. Αττικής)

1ος όμιλος
Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μιχούλιας, Σιανίδης, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Πουλικίδης, Τσακίρης, Παστιάδης (Δράμας)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Τσιλίκας, Καμπερίδης, Καρασαββαίδης (Καβάλας)

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Μαρκόπουλος, Φραγιός, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)

Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟ Κοσμίου
Τσοπουλίδης, Κηλικιώτης, Τζιβαρτζίδης (Ξάνθης)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα
Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Αετός Ορφανού – Ααπίδα Ξάνθης
Στρατούδης (Έβρου), Γκιόση, Δανδανίδης (Θράκης)

2ος όμιλος
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Δημητριάδης, Χρυσαίδης, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Τσιμεντερίδης, Πράχαλης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Γιαννιτσά
Πολυχρόνης, Βρούζος, Κουτσικανίδης (Πιερίας)

Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς
Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Μεταξιώτης, Κουφός (Μακεδονίας)

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
Πανυτσίδης (Κοζάνης), Παρασίου (Ημαθίας), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου
Σαφούρης, Ανασασιάδης, Σάκκος (Σερρών)

Λαγκαδάς – ΠΟ Τρίγλιας
Μαυρίδης, Κεσίσογλου, Αρέστης (Πέλλας)

3ος όμιλος
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα
Ζαμπαλάς, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς
Κουκούλης, Κοτούμπας, Δεδικούσης (Λάρισας)

Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών
Πέτσας, Αλεξόπουλος, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Μπούμπας (Ηπείρου), Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Παπαδημητρίου (Άρτας)

Α.Ο. Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων
Κουρλός, Μπύρος, Κατσαρόας (Ευρυτανίας)

Α.Ε. Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Ματσούκας, Τσιλίκας, Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

4ος όμιλος
Μετέωρα – Α.Ο. Σελλάνων
Μπουτσίκος, Ανδρέου, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου
Βλάχος, Βιτσεντζάτος, Τσαλίκογλου (Ανατ. Αττικής)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Τασιόπουλος, Σφυρής (Θεσσαλίας), Παπαλίτσας (Καρδίτσας)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλατζής, Αναστασίου, Σαμαράς (Θεσσαλίας)

Αλμυρός – Θησέας Αγριάς
Τσιαουσίδης, Παπαδόπουλος, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Νίκη Βόλου – Φωκικός
Σ. Λεωνίδας, Κ. Λεωνίδας, Μπάλας (Τρικάλων)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Στυλίδα
Μπουρουζίκας, Πατέτσος, Μπουρονίκος (Λάρισας)

6ος όμιλος
Πανηλειακός – Διαγόρας
Χ. Βεργέτης, Δ. Βεργέτης, Κύριος (Αρκαδίας)

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής
Στάμος, Βαξαβανέλλης, Καραγιώργος (Αθηνών)

Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Κακρίδης, Σπηλιώτης, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)

Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας
Τζαγκαράκης, Κακαφώνης, Παπαδημητρίου (Αχαΐας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληνιακός
Λιάρος, Σόβολος (Λακωνίας), Τσούκας (Αρκαδίας)

Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος
Λεμπέση, Καρακελές (Πειραιά), Λυρής (Λέσβου)

7ος όμιλος
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος
Γιαννούκας (Δωδεκανήσου), Καραθανάσης, Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής)

Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι
Ζαχαρόπουλος, Κυριακόπουλος, Γκούβας (Ανατολικής Αττικής)

Ηλυσιακός – Κόρινθος
Φίτσας, Καντανολέων (Δυτικής Αττικής), Μουτάφης (Κυκλάδων)

Χαλκίδα – Απόλλων Ερέτριας
Πόγκας, Δάλλας, Νέγρης (Εύβοιας)

Αιγάλεω – Καλλιθέα
Κάτοικος, Κολλιάκος (Αθηνών), Κοττορός (Δωδεκανήσου)

Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου
Περράκης, Νικολάου, Τσολακίδης (Αθηνών)

8ος όμιλος
Α.Ο. Υπάτου – Ερμιονίδα
Παπακωνσταντίνου, Δοσκόρης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Α.Ο. Εικοσιμίας – Παναργειακός
Μαρκαντωνάτος, Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)

Αμβρυσσέας – Ασπρόπυργος
Γκάμαρης, Ζήρδας, Δόσης (Αθηνών)

Αστέρας Βλαχιώτη – Πέλλανας Καστορείου
Στολής (Σερρών), Λέκκας, Λυκομήτρος (Αργολίδας)

Πάμισος Μεσσήνης – Καλαμάτα
Φωκάς, Οικονόμου, Ανδριανός (Αχαΐας)

Λέρνα – Α.Ο. Κατασταρίου
Ρούσσος, Μπουρτζοβίτης, Σανός (Κορινθίας)

Μανδραϊκός – Παναρκαδικός
Κατόπης (Σάμου), Μητράκος (Αθηνών), Καφρίτσας (Αθηνών).