274791b4600daade2cfe224081a77190_de34122aa4f66c734d2f994699ac8cad_102725

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία του της Κυριακής (25/9)

Τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών των αναμετρήσεων της 3ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε η ΕΠΟ.
Η συντριπτική πλειονότητα των αγώνων θα διεξαχθεί την Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου στις 16.30, ενώ δύο ματς (Λουτράκι-Αιολικός, Άγιος Ιερόθεος-Ιάλυσος) θα γίνουν τη Δευτέρα (26/9) στις 15.30 και 16.00 αντίστοιχα.
Οι αναμετρήσεις Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Ιστιαία (2ος όμιλος), Ερμής Ζωνιανών-Προοδευτική και Ιωνικός-Πανθηραϊκός (4ος όμιλος) θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή, αλλά στις 15.30, 15.30 και 14.00 αντίστοιχα.

Αναλυτικά:
Όμιλος Κρήτης (4ος)
Ερμής Ζωνιανών – Προοδευτική (ώρα 15:30)
Μουρτζάκης (Ηρακλείου) ΦΩΤΟ, Πάγκαλος (Λασιθίου), Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Ηλυσιακός
Πατεμτζής, Γαρεφαλλάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
Ρόδος – Θύελλα Ραφήνας
Πόγκας, Πριόνας, Αργύρης (Εύβοιας)
ΠΟΑ – Εργοτέλης
Τσαγκαράκης, Μαρνέζος, Καντανολέων (Χανίων)
Άγιος Ιερόθεος – Ιάλυσος
Βεργέτης, Τριανταφύλλου, Καματάκης (Αρκαδίας)
Τρίγλια Ραφήνας – Κηφισιά
Τουρλομούσης, Λάμιας, Σερεμέτης (Μεσσηνίας)
Ιωνικός – Πανθηραϊκός (ώρα 14:00)
Κόλλιας (Αργολίδας), Κωνσταντόπουλος (Κορίνθου), Πυργάκης (Κορίνθου)

1ος όμιλος
Α.Ο. Καρδίας – Μακεδονικός Φούφας
Δρακίδης, Δημητριάδης, Δανδανίδης (Θράκης)
Α.Ε. Ποντίων – Αλμωπός Αριδαίας
Κατής, Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
Τζουμαλάκης, Ζιγκερίδης, Καμπούρης (Σερρών)
Δόξα Δράμας – Λαγκαδάς
Παπαργυρίου, Θεοδώρου, Γιαμουζής (Πιερίας)
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς
Μαλούτας, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκυνητών
Σιδηρόπουλος (Έβρου), Καμπερίδης (Καβάλας), Βερνέζης (Καβάλας)
Εορδαϊκός – Καμπανιακός
Τζήλος, Καρακώστας, Νίκζας (Λάρισας)

2ος όμιλος
Απόλλων Λάρισας – Αμβρακία Κωστακιών
Τεβεκέλης, Φράγιος, Ανδρέου (Μακεδονίας)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας
Μπαϊραμίδης, Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)
Πιερικός – Πύδνα Κίτρους
Σιδηρόπουλος, Δέλλιος, Ταγκαλίδης (Πέλλας)
Ρήγας Φεραίος – Νίκη Βόλου
Συμεωνίδης, Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)
Ολυμπιακός Βόλου – Τηλυκράτης
Χιώτης, Τζάνης, Κωτούλας (Τρικάλων)
Θεσπρωτός – Διαγόρας Σεβαστής
Κουτσιαύτης (Άρτας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Σαρλής (Άρτας)
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Ιστιαία
Τζοβάρας (Φθιώτιδας), Στεφανής (Καρδίτσας), Κανιούρας (Καρδίτσας)
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Αστέρας Πετριτή
Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Παπαλαζάρου (Ηπείρου), Κοττορός (Ηπείρου)

3ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου – Δόξα Μεγαλούπολης
Καλογερόπουλος, Κολιάκος, Τσολακίδης (Αθηνών)
Φωστήρας – Θήβα
Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Κεφαλιακός (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)
ΠΑΟ Βάρδας – Ζευγολατιό
Σταθόπουλος, Πρέντζας, Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής)
Παναχαϊκή – Αχαϊκή
Αθανασίου (Άρτας), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Κολοσιώνης (Αιτωλοακαρνανίας)
Ερμιονίδα – Αστέρας Αμαλιάδας
Ζαχαρόπουλος, Ρούντος, Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)
Λουτράκι – Αιολικός
Ευθυμίου, Απτόσογλου, Αραβίδης (Αθηνών)
Παναρκαδικός – Παναργειακός
Μιχέλης, Κοτζαμανίδης, Μουμπογιάτζογλου (Πειραιά)