FOUKA-1200x630

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου… (10-11/3)

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζεται το πρωτάθλημα αφού στους περισσότερους ομίλους δεν έχουν ξεκαθαρίσει πρωταθλητές ή αποβιβαζόμενοι…
Η κρισιμότητα των παιχνιδιών που υπάρχει σχεδόν σε όλους τους ομίλους αναγκάζει την ΚΕΔ να χρησιμοποιήσει διαιτητές μεγαλυτέρων κατηγοριών όπως π.χ. το ντέρμπι κορυφής του 2ου ομίλου ανάμεσα στον Άρης Παλαιοχωρίου και τον Ηρακλή (1ος -2ος) στο οποίο ορίστηκε ο δικός μας Γιώργος Φουκάκης (ΦΩΤΟ)
Δύο ματς θα γίνουν το Σάββατο και αυτά είναι τα Προοδευτική – Ρόδος και Λουτράκι – Ιάλυσος με ώρα έναρξης τις 14.15 και 15.00 αντίστοιχα.

Aναλυτικά:
8ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Ηρόδοτος – Κηφισιά
Πόγκας (Εύβοιας), Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)
Ατσαλένιος – Φωστήρας
Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής), Λιοδάκης, Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)
Α.Ε. Μυλοποτάμου – Αιγάλεω
Γκοβέσης (Αρκαδίας), Πάγκαλος, Καφεσάκης (Λασιθίου)
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ερμής Ζωνιανών
Μανδαλενάκης, Δασκαλάκης, Τρουλινός (Ηρακλείου)
Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος
Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Βιντσεντζάτος, Χόικας (Ανατολικής Αττικής).

1ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Διδυμοτείχου
Λυμπούδης, Παπαδόπουλος, Τσιότσιος (Μακεδονίας)
Δόξα Προσκυνητών – Αετός Ορφανού
Τρακαλιάνης (Σερρών), Κούλα, Κεχαγιά (Ξάνθης)
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Απόλλων Παραλιμνίου
Δρακίδης, Δημητριάδης, Γκιόση (Θράκης)
Ελπίδα Σκουτάρεως – Νέστος Χρυσούπολης
Τσιαουσίδης, Ανδρέου, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Χαψάς (Σερρών), Βερνέζης, Κουκούμης (Καβάλας)
Καβάλα – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Χορόζογλου, Χασιώτης, Ραβικάλης (Δράμας)

2ος όμιλος (27η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου – Ηρακλής
Φουκάκης (Ηρακλείου), Φίλος (Βοιωτίας), Δέτση (Αθηνών)
Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)
Λαγκαδάς – Καμπανιακός
Γιουματζίδης, Μίλτσης, Αρέστης (Πέλλας)
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Νάουσα
Μαμασούλας, Μεταξιώτης, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)
Κιλκισιακός – Αγροτικός Αστέρας
Κουκουλάς (Λέσβου), Βρούζος, Θεοδώρου (Πιερίας)
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός
Φωτιάδης (Καστοριάς), Παρασίου, Κελεσίδης (Ημαθίας)
Α.Ο. Καρδίας – Α.Ε. Καρίτσας
Δημητριάδης, Κεχαγιάς, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

3ος όμιλος (23η αγωνιστική)
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Νέος Αμφίλοχος
Πολυχρόνης, Μηνούδης (Πιερίας), Kαλορογιάννης (Κυκλάδων)
Ερμής Αμυνταίου – Τηλυκράτης
Γκορτσίλας, Νατσιόπουλος, Αϊναλής (Μακεδονίας)
Σκουφάς Κομποτίου – Θεσπρωτός
Κέκελος, Σούζας, Λιακώνης (Αιτωλοακαρνανίας)
Αστέρας Παραποτάμου – Δόξα Κρανούλας
Γιούργας, Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)
Εθνικός Φιλιππιάδας – Μακεδονικός Φούφα
Μάντζιος, Αντωνίου, Τσαντάς (Ηπείρου)

4ος όμιλος (23η αγωνιστική)
Οπούντιος Μαρτίνου – Ρήγας Φεραίος
Νικολάου (Αθηνών), Τσιφλάκος (Εύβοιας), Γκόντα (Ανατολικής Αττικής)
Ολυμπιακός Βόλου – Αμβρυσσέας
Τσιτσανούδης, Κοτούμπας, Πατέτσος (Λάρισας)
Α.Ο. Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας
Καρατέρπος, Μπαλιάγκας, Βογδόπουλος (Κοζάνης)
Αχιλλέας Φαρσάλων – Διγενής Νεοχωρίου
Καλαντζής, Σακκάς Π., Σακκάς Δ. (Θεσσαλίας)
Αλμυρός – Νίκη Βόλου
Γκαραγκάνης (Πιερίας), Σιανίδης, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)
Θήβα – Βελούχι
Αλαμπέης, Τζίκας, Χιόνης (Αθηνών)

5ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Παλληξουριακός – Ζάκυνθος
Καδδάς, Σωτηρόπουλος, Τσιρογιάννης (Αχαΐας)
Πανηλειακός – Λεωνίδιο
Λιάρος, Καφετζόπουλος, Ισάκοβ (Λακωνίας)
Παναρκαδικός – Καλαμάτα
Χρονάς, Ζούλης, Βασιλόπουλος (Αχαΐας)
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας
Σταυρόπουλος, Καραλής, Λιάπης (Ηλείας)
Διαγόρας Βραχνέικων – Αστέρας Βλαχιώτη
Ζαραβίνος (Αθηνών), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)
Τσικλητήρας Πύλου – Αχαϊκή
Ρούσσος, Παπανικολάου, Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

6ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Ζευγολατιό – Κερατσίνι
Αυγερινός, Καματάκης (Αρκαδίας), Νενεκούμης (Αργολίδας)
Ιωνικός – Πέλοπας Κιάτου
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Μαχαίρας, Μητράκος (Αθηνών)
Διαγόρας – Εθνικός
Μανούχος, Λυκομήτρος, Λέκκας (Αργολίδας)
Προοδευτική – Ρόδος
Περράκης (Αθηνών), Καρμίρης (Λέσβου), Πασπάτης (Σάμου)
Λουτράκι – Ιάλυσος
Νταούλας, Βαλκάνος, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

7ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Αήττητος Σπάτων – Τριγλία Ραφήνας
Ζαχαρόπουλος, Σοφιάς, Χριστόπουλος (Ανατολικής Αττικής)
Χαλκίδα – Ερμιονίδα
Ξηρογιάννης, Κορακιανίτης, Παπαδημητρόπουλος (Βοιωτίας)
Ερμής Κιβερίου – Αιολικός
Τσουκαλάς, Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Γιαννίκος (Πειραιά)
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Παναργειακός
Πουλόπουλος (Πειραιά), Κόπανος, Στεφάνου (Χίου)
Θύελλα Ραφήνας – Πανθηραϊκός
Στάμος Β., Στάμος Μ. (Αθηνών), Λυρής (Λέσβου)