ref

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες στα ματς και στις σφυρίχτρες της Κυριακής (4/11)

Με τον ΠΟΑ να έχει δύσκολη έξοδο αφού καλείται να αντιμετωπίσει τον πρωτοπόρο Εθνικό στον Πειραιά και τον Γιούχτα να κάνει το ρεπό του θα συνεχιστεί το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής.
Με τους αγώνες της 5ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο και της 6ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (4/11) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής θα συνεχιστεί οι αγώνες της 5ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο και της 6ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (4/11) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.
Το μοναδικό ματς που θα γίνει το Σάββατο (3/11) στις 15.00 είναι αυτό ανάμεσα σε Aλμυρό και Μετέωρα, ενώ όλες οι κυριακάτικες αναμετρήσεις αρχίζουν στις 15.00, εκτός από τα παιχνίδια Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου (18.30), Πανμοβριακός – Διαγόρας (13.30) και Αστέρας Βλαχιώτη – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).

Αναλυτικά:
5ος (Kρητικός όμιλος) (6η αγωνιστική)
Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά
Κουκουράκης, Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)

Ιωνικός – Παλαιόχωρα
Ζαχαρόπουλος, Τσαλίκογλου, Γκούβας (Ανατολικής Αττικής)

Εθνικός – Ατσαλένιος
Μπαϊρακτάρης, Σταυρόγλου, Τσολακίδης (Αθηνών)

Α.Ε. Νεάπολης – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Βισκαδούρος, Δασκαλάκης, Σφακιανάκης (Ηρακλείου)

Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ευθυμίου, Καφρίτσας, Μητροφάνης (Αθηνών)

Κερατσίνι – Προοδευτική
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Καραθανάσης, Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής)

1ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Χορόζογλου, Ραβικάλης, Χασιώτης (Δράμας)

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Αγγελάκης, Παπαδόπουλος, Αϊναλής (Μακεδονίας)

Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου
Γιαπουτζής, Γκοντόλιας, Τζιβαρτζίδης (Ξάνθης)

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Τεβεκέλης, Φράγιος, Μεταξιώτης (Μακεδονίας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Τακίδης (Κιλκίς), Οικονομίδης (Δράμας), Ιωαννίδης (Κιλκίς)

Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
Σιδηρόπουλος (Έβρου), Γκιόση (Θράκης), Τερζόπουλος (Έβρου)

ΠΑΟ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης
Τσιάρας, Καμπερίδης, Κουκούμης (Καβάλας

2ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Σαφούρης-Αργυρόπουλος, Αναστασιάδης, Σάκκος (Σερρών)

Βέροια – Μελιτέας Μελίτης
Μιχούλιας, Παπαδόπουλος, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Δραγούσης (Κιλκίς), Τσακίρης, Παστιάδης (Δράμας)

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Μελτζανίδης, Παρασίου, Παπαδάκης (Ημαθίας)

Λαγκαδάς – Γιαννιτσά
Μέγας (Πιερίας), Χριστοδούλου (Ημαθίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

ΠΟ Τρίγλιας – Νίκη Αγκαθιάς
Πανυτσίδης (Κοζάνης), Τοροσιάδης, Σιανίδης (Μακεδονίας)

Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός
Μαυρίδης, Ταγκαλίδης, Δεμερτζής (Πέλλας)

3ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
Koυκούλης, Στάικος, Παραφέστας (Λάρισας)

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
Αθανασίου, Μάνος, Νούσιας (Άρτας)

Α.Ο. Φλωριάδας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Πάνος (Ηπείρου), Κέφης, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
Γιούργας, Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

Α.Ε. Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών
Στεφάνου, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Τηλυκράτης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Καδδάς, Τσιρογιάννης, Ζούλης (Αχαΐας)

4ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Α.Ο. Σελλάνων
Τσετσίλας, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αστέρας Ιτέας
Αγγελούλης, Κοτούμπας, Δεδικούσης (Λάρισας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πιερικός
Μπουτσίκος, Κουφός, Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας)

Στυλίδα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Κούρλος, Κατσαρός, Μπύρος (Ευρυτανίας)

Φωκικός – Θησέας Αγριάς
Φωκάς, Ανδριανός, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Κατσικογιάννης, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

(3/11) Αλμυρός – Μετέωρα
Τσιμεντερίδης, Μπαλιάκας, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Πανμοβριακός – Διαγόρας
Μπαϊλής, Φραγκούλης, Ντομάρης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Νίκη Τραγανού – Θύελλα Ραφήνας
Ρούτσης, Θεοδωρόπουλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός
Αυγερινός, Σταματόπουλος, Τσούκας (Αρκαδίας)

Ιάλυσος – Φοίβος Κρεμαστής
Κυρίτσης, Χατζημανώλης, Τσέτσος (Δωδεκανήσου)

Αχαρναϊκός – Αστέρας Αμαλιάδας
Μπαλαχούτης, Σγουράκης (Πειραιά), Σπάρταλης (Δωδεκανήσου)

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας
Ξηρογιάννης (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας), Σοφός (Βοιωτίας)

7ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Χαραυγιακός – Κόρινθος
Σφέτσιας (Σάμου), Φαγκρίδας, Καρακελές (Πειραιά)

Άγιοι Ανάργυροι – Απόλλων Ερέτριας
Βλάχος, Κουλοχέρης, Κακάνης (Ανατολικής Αττικής)

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα
Αλιάγας, Καντανολέων, Χαντζίκος (Δυτικής Αττικής)

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου
Καλογερόπουλος, Τζίκας, Γενναίος (Αθηνών)

Ηλυσιακός – Αιολικός
Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Πασπάτης (Σάμου)

Χαλκίδα – Αιγάλεω
Μπεκιάρης, Βογιατζής (Καρδίτσας), Καλύβας (Φθιώτιδας)

8ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη – Α.Ο. Εικοσιμίας
Δρούζας, Λέκκας, Γκουριώτης (Αργολίδας)

Πάμισσος Μεσσήνης – Α.Ο. Υπάτου
Μαρκαντωνάτος, Πήττας, Καραλής (Ηλείας)

Λέρνα – Παναργειακός
Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος
Τσουκαλάς, Κολλιάκος, Βαξαβανέλλης (Αθηνών)

Παναρκαδικός – Πέλλανας Καστορείου
Τσατσούλης, Χιόνης (Αθηνών), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

Α.Ο. Κατασταρίου – Καλαμάτα
Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Κύριος (Αρκαδίας)

Αμβρυσσέας – Ερμιονίδα
Παπακωνσταντίνου, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), Τσιπούρας (Φωκίδας).