διαιτητής-4

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες της Κυριακής (3/3)και των 8 ομίλων

Με τη διεξαγωγή της 21ης αγωνιστικής σε 1ο, 2ο, 3ο, 4ο, 5ο, 6ο και 8ο όμιλο και της 18ης στον 7ο, συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο (2-3/3) ο μαραθώνιος του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

Την Τετάρτη (27/2) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις.

Η αναμέτρηση Α.Ε. Πελλάνας – Αστέρας Βλαχιώτη θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο.

Όλα τα υπόλοιπα θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 15:00 εκτός από το Παναργειακός – Α.Ο. Εικοσιμίας (11:00), Θύελλα Καμαρίου – Αιολικός (11:30), Φόιβος Κρεμαστής – Θύελλα Ραφήνας (13:30) και Διαγόρας – Πανηλειακός (13:30).

Αναλυτικά:
Κρητικός (5ος)όμιλος (21η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Ατσαλένιος
Φίτσας, Καντανολέων, Νατσιόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παλαιοχώρα
Βισκαδούρος, Μαυρουδής, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Επισκοπή
Πατεμτζής, Δασκαλάκης, Σφακιανάκης (Ηρακλείου)

Προοδευτική – Ιωνικός
Δραγάτης, Καλλής (Ανατ. Αττικής), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

Γιούχτας – Εθνικός
Τσαγκαράκης, Κομισοπούλου, Αναστασάκης (Χανίων)

Κερατσίνι – Αμπελακιακός
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Νικολάου, Τσολακίδης (Αθηνών)

1ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Τσιαουσίδης, Μεταξιώτης, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός
Τσακαλίδης, Μαλανδρής, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Τσιλίκας (Καβάλας), Καραγιάννης, Καρακασίδης (Θράκης)

Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Τσιάρας, Καρασαββαϊδης, Δεδονάκης (Καβάλας)

Ασπίδα Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Κεφίλης (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας), Ντόμαρης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

ΠΑΟ Κοσμίου – Κεραυνός Πέρνης
Στρατούδης, Διαμαντής, Τερζόπουλος (Έβρου)

Καβάλα – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Σιαμάνης, Χασιώτης, Ραβίκαλης (Δράμας)

2ος όμιλος (21η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αγροτικός Αστέρας
Μπουτσίκος, Κουφός, Μαδίτσης (Μακεδονίας)

Εδεσσαϊκός – Μελιτέας Μελίτης
Σκουτάς, Γούτας, Τσιρωνάς (Χαλκιδικής)

Γιαννιτσά – Ολυμπιακός Κυμίνων
Παραδεισόπουλος, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Νική Αγκαθιάς – Βέροια
Πολυχρόνης, Βρούζος, Κουτσικανίδης (Πιερίας)

Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου
Γιουματζίδης, Δέλιος, Κεσίσογλου (Πέλλας)

Ερμής Αμυνταίου – Αλμωπός Αριδαίας
Σπυριάδης (Χίου), Πραχάλης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

ΑΟ Τρίγλιας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Σαφούρης, Κρυωνάς, Σάκκος (Σερρών)

3ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Δραγούσης, Κωτούλας (Κιλκίς), Φραγιός (Μακεδονίας)

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Σιάτιστας
Νικόπουλος, Μίχος, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

Θρίαμβος Σερβιανών – Γρεβενά-Αεράτα
Χουλιάρας (Πρέβεζας-Λευκάδας), Γκαρτζονίκας, Κέφης (Πρέβεζας)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου
Μπαλάκας, Δράγος, Πάνου (Φλώρινας)

Τηλυκράτης – Α.Ε. Λευκίμμης
Ζαμπαλάς, Θανασιάς, Πάνος (Ηπείρου)

4ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Μετέωρα
Νικόπουλος, Σακκάς, Σαμαράς (Θεσσαλίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Ιτέας
Βουρνέλης, Παπαδόπουλος, Νταβέλας (Μακεδονίας)

Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Παρασίου (Ημαθίας), Τζιουβάρας (Κοζάνης(

Θησέας Αγριάς – Αλμυρός
Μπουμαρσόπουλος, Στάικος, Δεδικούσης (Λάρισας)

Φωκικός – Νίκη Βόλου
Παπακωνσταντίνου, Καλύβας, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Στυλίδα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Γκάμαρης, Ζήρδας, Μητροφάνης (Αθηνών)

6ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Διαγόρας – Πανηλειακός
Ευθυμίου, Βαξαβανέλλης (Αθηνών), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

Φοίβος Κρεμαστής – Θύελλα Ραφήνας
Χατζηγιάννης, Ζερβάκης, Γαρούφος (Πειραιά)

Αστέρας Αμαλιάδας – Πανμοβριακός
Κόκκορης, Τσούκας, Σταματόπουλος (Αρκαδίας)

ΠΑΟ Βάρδας – Νίκη Τραγανού
Καλαμάρης, Σούζας, Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας)

Παλληνιακός – Διαγόρας Βραχνέικων
Πουλόπουλος, Καρακελές (Πειραιά), Τσέτσος (Δωδεκανήσου)

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Στάμος (Αθηνών), Φαρμάκης, Χαντζίκος (Δυτ. Αττικής)

7ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Άγιος Ιερόθεος – Χαραυγιακός
Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Κοκαρίδας, Τζίκας (Αθηνών)

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός
Κατόπης (Σάμου), Βιτσεντζάτος, Γκουβάς (Ανατ. Αττικής)

Κόρινθος – Ηλυσιακός
Χ. Βεργέτης, Δ. Βεργέτης, Κύριος (Αρκαδίας)

Απόλλων Ερέτριας – Χαλκίδα
Πόγκας, Νέγρης, Ιωάννου (Ευβοίας)

Καλλιθέα – Αιγάλεω
Ανδριανός, Αρμακόλας, Οικονόμου (Αχαΐας)

Θύελλα Καμαρίου – Αιολικός
Αλιάγας (Δυτ. Αττικής), Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής), Νιδριώτης (Αθηνών)

8ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Α.Ο. Υπάτου
Μαχαίρας, Καφρίτσας (Αθηνών), Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

Παναργειακός – Α.Ο. Εικοσιμίας
Κέκερης, Σπηλιώτης, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)

Ασπρόπυργος – Αμβρυσσέας
Νεοφυτιάδης, Τριαντάφυλλος, Σανός (Κορινθίας)

Α.Ε. Πελλάνας – Αστέρας Βλαχιώτη
Λιάρος, Σόβολος (Λακωνίας), Λέκκας (Αργολίδας)

Καλαμάτα – Πάμισος
Ρέκκας, Καρβούνης, Αδαμόπουλος (Καλαμάτας)

Α.Ο. Κατασταρίου – Α.Ε. Λέρνας
Μαρκαντωνάτος, Πήττας, Καραλής (Ηλείας)

Παναρκαδικός – Μανδραϊκός
Φωκάς, Ανδριανός, Τσιρογιάννης (Αχαΐας)