diaitites-9444

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες στα κυριακάτικα (9/12) παιχνίδια των 8 ομίλων

Με τα ματς της 10ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 11ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (9/12) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (5/12) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις.
Το Σάββατο (8/12) θα γίνουν τα παιχνίδια Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού (15.00) και Διαγόρας – ΠΑΟ Βάρδας (14.00), ενώ όλα τα υπόλοιπα ξεκινούν στις 15.00 της Κυριακής, εκτός από τα Ιάλυσος – Πανμοβριακός (12.45), Πανθηραϊκός – Αιολικός (11.00) και Μανδραϊκός – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).

Αναλυτικά:
Κρητικός (5ος) όμιλος (11η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Αλιάγας, Πλακάς (Δυτικής Αττικής), Πασπάτης (Σάμου)

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)

Κερατσίνι – Ατσαλένιος
Κατόπης (Σάμου), Μητράκος, Μητροφάνης (Αθηνών)

Αμπελακιακός – Παλαιοχώρα
Ρούσσος, Τριαντάφυλλος, Σανός (Κορινθίας)

Α.Ε. Νεάπολης – Επισκοπή
Κρασαγάκης, Μαυρουδής, Τσαμπουράκης (Ηρακλείου)

Ιωνικός – Εθνικός
Μπακογιάννης, Ζήρδας (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

1ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Μαυρίδης, Δεμερτζής, Μίλτσης (Πέλλας)

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κακουλίδης, Δανδανίδης, Καραγιάννης (Θράκης)

ΠΑΟ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Κεφίλης, Τερζόπουλος (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας)

Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου
Κεφαλάς, Αναστασιάδης, Σακκός (Σερρών)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Μπουτσίκος, Ανδρέου, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)

Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Γεωργιτσόπουλος, Παστιάδης, Κοτανίδου (Δράμας)

(8/12) Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
Πουλικίδης (Δράμας), Γκιόση, Δημητριάδης (Θράκης)

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Τακίδης (Κιλκίς), Τσακίρης, Οικονομίδης (Δράμας)

Μακεδονικός – Γιαννιτσά
Τζουμαλάκης, Κρυώνας (Σερρών), Κωτούλας (Κιλκίς)

Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
Πάνος, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

ΠΟ Τρίγλιας – Αγροτικός Αστέρας
Δραγούσης (Κιλκίς), Βρούζος, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Λαγκαδάς – Μελιτέας Μελίτης
Σαφούρης-Αργυρόπουλος (Σερρών), Μαλανδρής, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Σουλίδης (Κοζάνης), Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου
Μαρόπουλος, Νταβέλας, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Μπεκιάρης, Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ανδριανός Κ., Κακαφώνης, Ανδριανός Μ. (Αχαΐας)

Α.Ε. Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Φίτσας, Φραγκούλης, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα
Αθανασίου, Μάνος, Νούσιας (Άρτας)

Αχέρων Καναλακίου – Α.Ο. Φλωριάδας
Νέος, Τσαντάς, Πάνος (Ηπείρου)

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Τασιόπουλος, Σακκάς, Σαμαράς (Θεσσαλίας)

Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Τσιοφλίκη, Νίκζας, Δεδικούσης (Λάρισας)

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
Γκάμαρης, Δόσης, Κοκαρίδας (Αθηνών)

Στυλίδα – Μετέωρα
Πολυχρόνης, Μηνούδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας
Αγγελούλης, Στάικος (Λάρισας), Μπάλας (Τρικάλων)

Νίκη Βόλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μελτζανίδης, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αλμυρός
Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Αλεξόπουλος, Σταφυλάς (Τρικάλων)

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Ψυχούλας, Σοφός, Κελεπούρης (Βοιωτίας)

Παναιγιάλειος – Πανηλειακός
Ματσούκας, Λύσσαρης, Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Βλάχος, Τσαλίκογλου, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)

Ιάλυσος – Πανμοβριακός
Παρχαρίδης (Δράμας), Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνέικων
Βεργέτης, Κύριος (Αρκαδίας), Λυκομήτρος (Αργολίδας)

(8/12) Διαγόρας – ΠΑΟ Βάρδας
Καλογερόπουλος (Αθηνών), Γούρνιας, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός – Αιολικός
Νταούλας, Χαντζίκος, Νατσιόπουλος (Δυτικής Αττικής)

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου
Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Καραθανάσης, Γκούβας (Ανατολικής Αττικής)

Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα
Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Καφρίτσας, Τζίκας (Αθηνών)

Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας
Πουλόπουλος, Καρακελές (Πειραιά), Καραμπάσης (Λέσβου)

Χαλκίδα – Χαραυγιακός
Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Κοτζαμανίδης, Σγουράκης (Πειραιά)

Ηλυσιακός – Αιγάλεω
Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Κουρέντας (Τρικάλων), Κουβαλάκης (Δράμας)

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μανδραϊκός – Α.Ο. Εικοσιμίας
Βλουτέλης (Λέσβου), Όντος, Γενναίος (Αθηνών)

Λέρνα – Αμβρυσσέας
Σταυρόπουλος, Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Πάμισος Μεσσήνης
Ρούτσης (Κορινθίας), Λέκκας, Γκουριώτης (Αργολίδας)

Ερμιονίδα – Πέλλανας Καστορείου
Φωκάς, Ζούλης, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Καλαμάτα – Ασπρόπυργος
Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Βεργέτης (Αρκαδίας), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

Α.Ο. Κατασταρίου – Παναργειακός
Μαρκαντωνάτος, Καραλής (Ηλείας), Οικονόμου (Αχαΐας)

Παναρκαδικός – Α.Ο. Υπάτου
Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά), Φαρμάκης (Δυτικής Αττικής).