048731097de322302aff7e52151c991d_L

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες της Κυριακής (1/4)

Η κανονική περίοδος στη Γ’ Εθνική θα ολοκληρωθεί την Κυριακή (1/4), με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να ανακοινώνει την Τετάρτη (28/3) τους διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες
Οι αναμετρήσεις και στους 8 ομίλους θα ξεκινήσουν στις 16.00, εκτός από το ματς Iάλυσος – Πέλοπας Κιάτου, που θα αρχίσει στις 13.00, ενώ το Σάββατο (31/3) θα γίνει το παιχνίδι του Σκουφά Κομποτίου με τον Αστέρα Παραποτάμου.

Αναλυτικά:
(8ος) Κρητικός όμιλος (22η αγωνιστική)
Α.Ε. Μυλοποτάμου – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Κουκουράκης, Αναστασάκης, Μαρνέζος (Χανίων)

Ατσαλένιος – Ηλυσιακός
Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)

Κηφισιά – Άγιος Ιερόθεος
Ευθυμίου, Κωστούλας, Χιόνης (Αθηνών)

Φωστήρας – Ερμής Ζωνιανών
Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Χριστόπουλος, Σοφιάς (Ανατολικής Αττικής)

Αιγάλεω – Παλαιόχωρα
Φίτσας, Ντζουροπάνος, Παύλος (Δυτικής Αττικής).

ΡΕΠΟ: Ο πρωταθλητής Ηρόδοτος

1ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Α.Ε. Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου
Κιγιντζή, Κούλα (Ξάνθης), Δημητριάδης (Θράκης)

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Κακουλίδης, Τζιώτζιος, Καραγιάννης (Θράκης)

Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Χορόζογλου, Οικονομίδης, Ραβικάλης (Δράμας)

Δόξα Προσκυνητών – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
Τσοπουλίδης, Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης), Κίτσος (Έβρου)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Καβάλα
Χαψάς, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Ελπίδα Σκουτάρεως – Ορφέας Ξάνθης
Βουρνέλης, Τσιότσιος, Φράγιος (Μακεδονίας)

2ος όμιλος (30ή αγωνιστική)
Λαγκαδάς – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Αγγελούλης, Νάκας, Κοτούμπας (Λάρισας)

Πιερικός – Κιλκισιακός
Κοτσάνης, Τσακίρης, Χασιώτης (Δράμας)

Ηρακλής – Εδεσσαϊκός
Ασβεστόπουλος, Ζιγκερίδης, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Αλμωπός Αριδαίας – Α.Ο. Καρδίας
Γκαραγκάνης, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Καμπανιακός – Α.Ε. Καρίτσας
Δημητριάδης, Πασσαλής, Κεχαγιάς (Χαλκιδικής)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Μακεδονικός
Σιδερίδης (Καστοριάς), Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Νάουσα – Αγροτικός Αστέρας
Σιδηρόπουλος, Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας)

3ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης (Καστοριάς), Τέγος (Γρεβενών)

Νέος Αμφίλοχος – Πανλευκάδιος
Μάντζιος, Αντωνίου, Λιόντος (Ηπείρου)

Θεσπρωτός – Μακεδονικός Φούφα
Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κέφης, Ντόμαρης (Πρέβεζας)

Δόξα Κρανούλας – Α.Ε. Λευκίμμης
Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος (Φλώρινας), Βογδόπουλος (Κοζάνης)

Σκουφάς Κομποτίου – Αστέρας Παραποτάμου
Διώτης, Κουρλός, Μπύρος (Ευρυτανίας)

4ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Αχιλλέας Φαρσάλων
Λυμπούδης, Παπαδόπουλος, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Αλμυρός
Λεωνίδας, Σταφυλάς, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Ρήγας Φεραίος – Θήβα
Φωτιάς, Δεμερτζής (Πέλλας), Θεοδώρου (Πιερίας)

Αμβρυσσέας – Βελούχι
Πόγκας, Κελεπούρης, Τσιοφλάκος (Εύβοιας)

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου
Καλανζής, Μητράκος (Αθηνών), Μανούρας (Τρικάλων)

Διγενής Νεοχωρίου – ΝΠΣ Βόλος
Λαθύρης, Γάκος (Φθιώτιδας), Κανιούρας (Καρδίτσας)

5ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Τσικλητήρας Πύλου – Παναρκαδικός
Λιάρος, Καφετζόπουλος, Ισάκοβ (Λακωνίας)

Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας
Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Καραμέρος, Λιάπης (Ηλείας)

Παλληξουριακός – Διαγόρας Βραχνέικων
Ματσούκας, Κακατσίδης, Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Αχαϊκή – Αστέρας Βλαχιώτη
Κακριδής (Πειραιά), Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Ζάκυνθος – Αστέρας Αμαλιάδας
Βεργέτης (Αρκαδίας), Μεσσήνης, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Λεωνίδιο – Καλαμάτα
Ρούσσος, Αντωνόπουλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

6ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Ιάλυσος – Πέλοπας Κιάτου
Παρχαρίδης (Δράμας), Καφρίτσας, Κολλιάκος (Αθηνών)

Κερατσίνι – Ασπρόπυργος
Αντωνίου (Αθηνών), Κουρέντας (Τρικάλων), Δέτση (Αθηνών)

Ρόδος – Εθνικός
Φωτιάδης (Καστοριάς), Νατσιόπουλος, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Ζευγολατιό – Ιωνικός
Γκοβέσης, Τριανταφύλλου, Κύριος (Αρκαδίας)

7ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Ερμής Κιβερίου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Μπακογιάννης (Αθηνών), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Νιδριώτης (Αθηνών)

Χαλκίδα – Θύελλα Ραφήνας
Τσαγανού, Τσώνης (Βοιωτίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

Τριγλία Ραφήνας – Πανθηραϊκός
Μπαϊρακτάρης, Λιαμπότης, Ματσούκας (Αθηνών)

Ερμιονίδα – Παναργειακός
Αντιπαριώτης, Δουλγεράκης, Βιντσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Αιολικός – Ταμυναϊκός
Δραγάτης (Χαλκιδικής), Κεφαλιάκος, Κορωνάς (Πειραιά)