o_ntaoulas_

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββάτου (27/10)

Με τις αναμετρήσεις της 5ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σάββατο (27/10) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.
Το παιχνίδι του ΠΟΑ στο Ατσαλένιο κόντρα στον Αμπελακιακό ορίστηκε να διευθύνει ο Ταπουρατζής του συνδέσμου Λασιθίου, ενώ στην δύσκολη αποστολή του Γιούχτα στον Κορυδαλό, κόντρα στην Προοδευτική ορίστηκε να διευθύνει ο Νταουλάς (ΦΩΤΟ), από το σύνδεσμο Δυτικής Αττικής.
Όλα τα παιχνίδια θα ξεκινήσουν στις 15:00, πλην των Ναυπακτιακός Αστέρας – Α.Ε. Λευκίμμης (13:00), Ασπρόπυργος – Α.Ο. Κατασταρίου (13:00), Α.Ο. Εικοσιμίας – Α.Ε. Λέρνας (14:00) και Φοίβος Κρεμαστής – Παναιγιάλειος (15:30).
Υπενθυμίζεται ότι το Διαγόρας – Νίκη Τραγανού θα διεξαχθεί την Πέμπτη (25/10) ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι δεν θα υπάρξει δράση στον 7ο όμιλο.

Αναλυτικά:
Κρητικός – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Καραγιαννίδης, Χίονης (Αθηνών)

Α.Ο. Επισκοπής – Εθνικός
Πατεμτζής, Δασκαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Α.Ο. Παλαιοχώρας – Α.Ε. Νεαπόλεως
Κρασαγάκης, Ελευθεράκης, Σφακιανάκης (Ηρακλείου)

Ατσαλένιος – Αμπελακιακός
Ταμπουρατζής, Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Κερατσίνι
Σταυρουλάκης, Φραγκιαδάκης, Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

Προοδευτική – Γιούχτας
Νταουλάς, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Κόττορος (Δωδεκανήδου)

1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Γεωργιτσόπουλος, Παστιάδης, Οικονομίδης (Δράμας)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού
Μαμασούλας, Σιανίδης, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Μαρόπουλος, Νταβέλας, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Δημητριάδης, Σκουτάς, Κώστογλου (Χαλκιδικής)

Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
Τσακαλίδης, Μαλάνδρης, Γούτας (Χαλκιδικής)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟ Κοσμίου
Πουλικίδης, Τσακίρης, Κουβαλάκης (Δράμας)

Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης
Τσοπουλίδης, Έμπλιουκ, Γκοντόλιας (Ξάνθης)

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελπίδα Σκουτάρεως
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου
Σιδηρόπουλος, Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας)

Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Μπεκιάρης, Βογιατζής, Στεφανής (Καρδίτσας)

Εδεσσαϊκός – Π.Ο. Τριγλίας
Πάνος (Ηπείρου), Διαμαντής (Έβρου), Τσαντάς (Ηπείρου)

Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου
Χαψάς, Αναστασιάδης (Σερρών), Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός
Θεοχάρης, Σακκάς Π., Σακκάς Δ. (Θεσσαλίας)

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφας – Αχέρων Καναλακίου
Θεοδωρόπουλος, Δράγος, Δούμπτης (Φλώρινας)

Γρεβενά Αεράτα – Α.Ο. Φλωριάδος
Παυλίδης, Γιάντσης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός
Πολυχρόνης (Πιερίας), Κουφός, Ανδρέου (Μακεδονίας)

Ναυπακτιακός Αστέρας – Α.Ε. Λευκίμμης
Μπαΐλης, Φραγκούλης, Ντόμαρης (Πρέβεζας – Λευκάδας)

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης
Μάντζιος (Ηπείρου), Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων
Σουλίδης, Πράχαλης (Κοζάνης), Τέγος (Γρεβενών)

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου
Καλαντζής (Θεσσαλίας), Νάκας, Πατέτσος (Λάρισας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αλμυρός
Μέγας, Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου
Μπακογιάννης, Νικολάου (Αθηνών), Παγουράς (Βοιωτίας)

Μετέωρα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Τσέτσιλας, Φαλτάκας, Μωϋσιάδης (Γρεβενών)

Ολυμπιακός Βόλου – Στυλίδα
Λεωνίδας, Μανάσης, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Πιερικός – Φωκικός
Κατεριάδης, Αρέστης, Μιλτσής (Πέλλας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Θησέας Αγριάς
Λαθύρης, Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

6ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Πανμοβριακός – Διαγόρας Βραχνέικων
Τζαγκαράκης, Ανδριανός, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Θύελλα Ραφήνας – Ιάλυσος
Περράκης (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Αραβίδης (Αθηνών)

Πανηλειακός – Αχαρναϊκός
Λιάρος (Λακωνίας), Καρβούνης (Μεσσηνίας), Σόβολος (Λακωνίας)

Φοίβος Κρεμαστής – Παναιγιάλειος
Μαχαίρας, Μητράκος (Αθηνών), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληνιακός
Γιούργας (Κέρκυρας), Οικονόμου, Κακαφώνης (Αχαΐας)

8ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Αστέρας Βλαχιώτη
Βλάχος, Καραθανάσης, Βιτσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)

Αμβρυσσέας Διστόμου – Πάμισος
Πουλόπουλος, Χρηστάκος, Κοτζαμανίδης (Πειραιά)

Α.Ο. Εικοσιμίας – Α.Ε. Λέρνας
Κωστούλας, Παπαδημητρίου, Μάνος (Άρτας)

Α.Ο. Υπάτου – Μανδραϊκός
Ρούσσος (Κορινθίας), Ψύλλος (Λέσβου), Σπηλιώτης (Κορινθίας)

Παναργειακός – Παναρκαδικός
Μαρκαντωνάτος, Πήττας, Καραλής (Ηλείας)

Ασπρόπυργος – Α.Ο. Κατασταρίου
Λεμπέσης (Πειραιά), Πετρίδης (Χίου), Παγουρτζής (Πειραιά)

Α.Ε. Πελλάνας – Καλαμάτα
Κατοίκος, Νιδριώτης (Αθηνών), Πλάκας (Δυτ. Αττικής)