4da94189b6eb241a3f1ac0897c4849aa_211703

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα της Κυριακής και των 8 ομίλων (10/2)

Κρητικός (5ος) όμιλος (18η αγωνιστική)
Ιωνικός – Ατρόμητος Πειραιά 5-0
Εθνικός – Επισκοπή 0-1
Α.Ε. Νεάπολης – Παλαιοχώρα 1-3
Αμπελακιακός – Ατσαλένιος 0-0
Κερατσίνι – Ο.Φ. Ιεράπετρας 2-1 (ΦΩΤΟ)
Γιούχτας – Προοδευτική 2-0
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

1ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Α.Ε. Καλαμπακίου 0-1
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3
Ασπίδα Ξάνθης – Ορφέας Ξάνθης 0-2
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
(9/2) Αετός Ορφανού – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0
(9/2) Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός 1-0

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Βέροια – ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Αλμωπός Αριδαίας – Μελιτέας Μελίτης 3-0
Λαγκαδάς – Αγροτικός Αστέρας 0-2
ΠΟ Τρίγλιας – Εδεσσαϊκός 1-0
Ερμής Αμυνταίου – Γιαννιτσά 1-1
Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς 2-3

3ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0
Τηλυκράτης – Σούλι Παραμυθιάς 0-1
Κρόνος Αργυράδων – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Φούφα 1-1
Θεσπρωτός – Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0
Α.Ο. Φλωριάδας – Γρεβενά Αεράτα 0-3 ά.α.
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

4ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο. Σελλάνων 1-0
Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Μετέωρα 3-3
Στυλίδα – Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Φωκικός – Πιερικός 2-3
Θησέας Αγριάς – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α.

6ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Νίκη Τραγανού – Διαγόρας 1-2
Ιάλυσος – Θύελλα Ραφήνας 2-0
Αχαρναϊκός – Πανηλειακός 0-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανμοβριακός 3-0
Παλληνιακός – ΠΑΟ Βάρδας 0-1
(11/2) Παναιγιάλειος – Φοίβος Κρεμαστής
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

7oς όμιλος (16η αγωνιστική)
Κόρινθος – Χαραυγιακός 0-1
Απόλλων Ερέτριας – Άγιοι Ανάργυροι 2-5
Καλλιθέα – Άγιος Ιερόθεος 2-0
Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός 1-0
Αιολικός – Ηλυσιακός 2-1
Αιγάλεω – Χαλκίδα 1-0

8ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Λέρνα – Α.Ο. Εικοσιμίας 5-0
Μανδραϊκός – Α.Ο. Υπάτου 0-0
Παναρκαδικός – Παναργειακός 2-1
Α.Ο. Κατασταρίου – Ασπρόπυργος 2-2
Καλαμάτα – Πέλλανας Καστορείου 3-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Ερμιονίδα 1-0
Πάμισος Μεσσήνης – Αμβρυσσέας 0-2