300392

Γ΄. ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα της Κυριακής των αγώνων και στους 8 ομίλους(18/11)

Αναλυτικά οι κυριακάτικες (18/11) αναμετρήσεις των 8 ομίλων
Κρητικός (5ος) όμιλος (8η αγωνιστική)
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Παλαιοχώρα – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-4
Επισκοπή – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2
Εθνικός – Γιούχτας 3-1
Αμπελακιακός – Κερατσίνι 0-1
(17.00) Ιωνικός – Προοδευτική
Ρεπό: Α.Ε. Νεάπολης

1ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης 3-1
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟ Κοσμίου 1-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα 0-6

2ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Γιαννιτσά 1-0 (ΦΩΤΟ)
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 2-0
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου 2-0
Λαγκαδάς – ΠΟ Τρίγλιας 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ

3ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα 1-1
Α.Ο. Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων 0-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. Λευκίμμης – Τηλυκράτης ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Μετέωρα – Α.Ο. Σελλάνων 4-2
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός 1-2
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0
Νίκη Βόλου – Φωκικός 5-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Στυλίδα 5-1
Αλμυρός – Θησέας Αγριάς ΑΝΑΒΟΛΗ

6ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Πανηλειακός – Διαγόρας 0-2
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Διαγόρας Βραχνέικων – Παλληνιακός 2-2
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος 3-0
(17/11) Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής 4-1
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου 4-2
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Ηλυσιακός – Κόρινθος 2-0
Χαλκίδα – Απόλλων Ερέτριας 4-1
Αιγάλεω – Καλλιθέα 1-0
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-0

8ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Μανδραϊκός – Παναρκαδικός 3-3
Α.Ο. Υπάτου – Ερμιονίδα 0-0
Αμβρυσσέας – Ασπρόπυργος 0-0
(17.30) Αστέρας Βλαχιώτη – Πέλλανας Καστορείου
Πάμισσος Μεσσήνης – Καλαμάτα ΔΙΑΚΟΠΗ
Α.Ο. Εικοσιμίας – Παναργειακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Λέρνα – Α.Ο. Κατασταρίου ΑΝΑΒΟΛΗ