????????????????????????????????????

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες των Κυριακάτικων αγώνων (11/11)

Με τα ματς της 6ης αγωνιστικής στον 5ο όμιλο και της 7ης στους υπόλοιπους επτά θα δοθεί συνέχεια την Κυριακή (11/11) στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (7/11) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα παιχνίδια.

Το αξιοσημείωτο της αγωνιστικής είναι ότι στις 2 κρίσιμες αναμετρήσεις των ομάδων της κορυφής θα διευθύνουν διαιτητές από το σύνδεσμο Ηρακλείου. Πιο αναλυτικά, στο παιχνίδι της Ιεράπετρας ανάμεσα στον πρωτοπόρο ΟΦΙ και τον Ιωνικό η ΚΕΔ όρισε τον Κρασαγάκη (ΦΩΤΟ) και στην αναμέτρηση της ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ με τον δεύτερο της Βαθμολογίας, Εθνικό, τον Μανδαλενάκη
Όλες οι αναμετρήσεις έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από τους αγώνες Διαγόρας – Θύελλα Ραφήνας (13.00), Φοίβος Κρεμαστής – Νίκη Τραγανού (13.00), ΠΑΟ Βάρδας – Ιάλυσος (13.30), Θύελλα Καμαρίου – Χαλκίδα (12.00) και Ερμιονίδα – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00).

Αναλυτικά:
Κρητικός (5ος) όμιλος (7η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα
Νικολάου, Δόσης, Ισσά (Αθηνών)

Ατσαλένιος – Επισκοπή
Ταμπουρατζής, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ιωνικός
Κρασαγάκης, Ελευθεράκης, Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Μανδαλενάκης, Μαυρουδής, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Προοδευτική – Α.Ε. Νεάπολης
Πόγκας, Τσιφλάκος, Κελεπούρης (Εύβοιας)

Γιούχτας – Αμπελακιακός
Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)

1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Βουρνέλης, Παπαδόπουλος, Σιανίδης (Μακεδονίας)

Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Μαρόπουλος, Ανδρέου, Γεωργόπουλος (Μακεδονίας)

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δραγούσης, Ζιγκερίδης, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Δημητριάδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Τζουμαλάκης (Σερρών), Παστιάδης, Ραβικάλης (Δράμας)

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κεφίλης (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

ΠΑΟ Κοσμίου – Καβάλα
Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Εμπλιούκ (Ξάνθης), Οικονομίδης (Δράμας)

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Σκούτας, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Νικόπουλος, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Εδεσσαϊκός – Βέροια
Ζαμπαλάς, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
Μπουμαρσόπουλος, Καραγιάννης, Στάικος (Λάρισας)

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Σφέτσιας (Σάμου), Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Μακεδονικός – Λαγκαδάς
Σιδηρόπουλος, Δέλλιος, Μίλτσης (Πέλλας)

Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τρίγλιας
Σουλίδης, Τζιουβάρας, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας
Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Ναυπακτιακός Αστέρας – Γρεβενά Αεράτα
Κωστούλας, Παπαδημητρίου, Νούσιας (Άρτας)

Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου
Νέος, Τσαντάς, Πάνος (Ηπείρου)

Θρίαμβος Σερβιανών – Α.Ο. Φλωριάδας
Φίτσας, Φραγκούλης, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός
Σπυριάδης (Χίου), Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Κρόνος Αργυράδων – Α.Ε. Λευκίμμης
Νικόπουλος, Σκορδίλης, Μίχος (Κέρκυρας)

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Αστέρας Ιτέας
Μέγας, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Καλατζής, Σακκάς Π., Σακκάς Δ. (Θεσσαλίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Λαθύρης, Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

Πιερικός – Αλμυρός
Κεφαλάς (Σερρών), Κωνσταντίν, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Μπουροζίκας, Νάκας, Παραφέστας (Λάρισας)

Θησέας Αγριάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μαμασούλας, Φράγιος, Μαδίτσης (Μακεδονίας)

Φωκικός – Στυλίδα
Ψυχούλας, Σοφός, Καλαμπούκας (Βοιωτίας)

6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Διαγόρας – Θύελλα Ραφήνας
Κακουλίδης (Θράκης), Κουφός, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Φοίβος Κρεμαστής – Νίκη Τραγανού
Παυλίδης, Χριστοδούλου, Νησελίτης (Ημαθίας)

ΠΑΟ Βάρδας – Ιάλυσος
Βάτσιος (Δυτικής Αττικής), Γεωργακόπουλος, Παγουρτζής (Πειραιά)

Παλληνιακός – Αχαρναϊκός
Καλογερόπουλος, Κοκαρίδας, Όντος (Αθηνών)

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων
Ματσούκας, Τσιλίκας, Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας)

Πανηλειακός – Πανμοβριακός
Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Κύριος (Αρκαδίας)

7ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Χαλκίδα
Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Χρηστάκος, Κορωνάς (Πειραιά)

Αιολικός – Αιγάλεω
Δραγάτης, Καλλής, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Άγιοι Ανάργυροι – Χαραυγιακός
Κωνσταντινίδης (Σάμου), Καραγιαννίδης, Αραβίδης (Αθηνών)

Κόρινθος – Άγιος Ιερόθεος
Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός
Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Κοτζαμανίδης, Μουμπογιατζόγλου (Πειραιά)

Καλλιθέα – Ηλυσιακός
Κουναλάκης (Ηρακλείου), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Κουβαλάκης (Δράμας)

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Α.Ο. Εικοσιμίας
Κόκορης, Βεργέτης, Τσούκας (Αρκαδίας)

Α.Ο. Υπάτου – Αμβρυσσέας
Μαχαίρας (Αθηνών), Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
Ανδριανός Κ., Κακαφώνης, Ανδριανός Μ. (Αχαΐας)

Ασπρόπυργος – Πάμισσος Μεσσήνης
Αλαμπέης (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου), Μαραθωνίτης (Αθηνών)

Πέλλανας Καστορείου – Λέρνα
Κέκερης, Τριαντάφυλλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

Καλαμάτα – Μανδραϊκός
Παναγάκος, Σόβολος (Λακωνίας), Σταματόπουλος (Αρκαδίας)

Α.Ο. Κατασταρίου – Παναρκαδικός
Σαφαρίκας, Ζούλης, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας).