G ETHNIKI LOGO

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Στο 5ο όμιλο με 13 ομάδες οι Κρητικές

Τέλος καλά όλα καλά με την ΕΠΟ να ανακοινώνει σήμερα (6/9) το καταρτισμό των οκτώ ομίλων της Γ΄Εθνικής, με την σέντρα του πρωταθλήματος να διεξάγεται στις 10 του μήνα.
Να σημειωθεί ότι εκτός τις Κρητικές στον ίδιο όμιλο θα συμμετάσχουν και οι ομάδες του Πειραιά.

Αναλυτικά οι οκτώ όμιλοι:
1ος όμιλος (14 ομάδες)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου
Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης
Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός
Εθνικός Σιδηροκάστρου
Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Καλαμπακίου
Αλέξανδρος Κιλκίς

2ος όμιλος (14 ομάδες)
Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός
Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια
ΠΑΟ Κουφαλίων
Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά
Νίκη Αγκαθιάς
Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου

3ος όμιλος (13 ομάδες)
Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θρίαμβος Σερβανιών
Μακεδονικός Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Φλωριάδας
Κρόνος Αργυράδων
Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος όμιλος (14 ομάδες)

Πιερικός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη Βόλου
Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού
Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων
Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα
Θησέας Αγριάς
Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου
Φωκικός
ΑΟ Στυλίδας

5ος όμιλος (13 ομάδες)
Εθνικός Πειραιά
Προοδευτική
ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός
Ατρόμητος Πειραιά
Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης
Ατσαλένιος
Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος (12 ομάδες)

Καλλιθέα
Αιγάλεω
Ηλυσιακός
Αγιος Ιερόθεος
Αγιοι Ανάργυροι
Χαραυγιακός
ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας
ΠΑΣ Κόρινθος
Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου
Αιολικός

7ος όμιλος (12 ομάδες)
ΑΟ Κατασταρίου
ΑΟ Εικοσιμίας
Καλαμάτα
Πάμισος
Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΕ Πελλάνας
Ερμιονίδα
Παναργειακός
Ενωση Λέρνας
Ασπρόπυργος
Μανδραϊκός
ΑΟ Υπάτου

8ος όμιλος (12 ομάδες)
Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος
Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός
Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός
Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνεϊκων
Πανομβριακός
Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού